18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Sabaton po Polsku
bins24 • 2013-07-29, 23:30
Sabaton stworzył polską wersję utworu "40:1" z płyty "The Art of War". Jakość nagrania jest średnia z powodu, że jest to wycinek z audycji Jurka Owsiaka "Się kręci" w radiowej trójce. Wrzucam raczej jako ciekawostkę.



napisy: /watch?v=EurEDjRQv1w
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-07-30, 14:34 5
Zax55 napisał/a:

No sory , ale plujecie się jak małe dzieci. "jebać powergówno" "metal dla ciot" tak , wy jesteście tacy fajni bo słuchacie najcięższych odmian gdzie darcia mordy zlewa się z wykurwiście szybkim tempem 666 bmp. Metal to piękna muzyka, zespoły z lat 70-60 nie są takiego pojebane i hardkorowe, mają w sobie to coś, tą moc. A np. Zespoły PowerMetalowe śpiewają o chwale, dumie, honorze. o podniosłych rzeczach a nie tylko o śmierci i tych innych gównach. Kiedy słyszy się taki zajebiście podniosły ton głosu to człowieka to napawa dumą odrazu ( bynajmniej mnie). a zresztą. róbta co chceta. I kłóćcie się jak dzieci który metal jest bardziej truuuueee.



Cały efekt zjebałeś tym pierdolonym "bynajmniej"...
"człowieka to napawa dumą odrazu ( bynajmniej mnie)" = człowieka to napawa dumą odrazu ( NIE mnie)
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-07-30, 14:36 3
na tle innych zespołów metalowych sabaton jest średni, wszystkie piosenki śpiewane na jeden chuj i pod jeden rytm. Sławę mają dzięki temu, że robią koncerty po krajach którym liżą dupę i wychwalają za waleczność.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-07-30, 14:38 1
Mają taką piosenke o powstaniu warszawskich i... jak można wychwalać dobrowolne zamordowanie własnych obywateli i zniszczenie swojej sotlicy wybrykiem jebanych idiotów
Zgłoś
Avatar
qbaa666 2013-07-30, 14:53
Fajne, ale niech zrobią coś nowego i świeżego. Każdy utwór jednej płyty na tej samej melodii, nie mają talentu chłopaki, chociaż widać, że się starają.
Zgłoś
Avatar
CiociaSmiglo 2013-07-30, 14:58 1
Jeśli chodzi o taki rodzaj muzyki, polecam o wiele bardziej zespół Irydion, o wiele mniej komercyjny i jebiący sztucznością.
A utwór 'W obronie życia" naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie.
Zgłoś
Avatar
Solid_Raziel 2013-07-30, 15:00 2
Polecam posłuchać innych kawałków o tematyce powstania np. Heaven Shall Burn - Armia (niemiecka grupa metalcore'owa) lub Hail of Bullets - Warsaw rising (death metal z Holandii).
Zgłoś
Avatar
Jing 2013-07-30, 15:02 10
Ale śmiesznie czyta się te komenty z bólem dupy że Sabaton.Mi się podoba i chuj wam do tego, wrzucił jako ciekawostke, zachowujecie się jak bydło i tyle.
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-07-30, 15:39 1
Z sabatonu to mi się najbardziej podoba twilight of the thunder god (Kawałek od amon amartha) , Killing ground i Swedish Pagans




Po za tym nie rozumiem ludzi którzy wyzywają innych od gimbusów przez to czego słuchają...
Równie dobrze możecie mnie nazwać komuchem bo słucham m.in. tego :

Więc radzę się zastanowić następnym razem co piszecie , jakie debilne rzeczy .
Zgłoś
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-07-30, 16:03 5
Co zawsze mnie śmieszy w przesadnym jaraniu się Sabatonem w Polsce to to, że Ci sami pajace którzy masturbują się w rytm utworu 40:1 i strzelają ciepłą nastoletnią spermą na samą myśl o okrzyku "Warshafo walsh" w upraising czy jaki to tam ma tytuł plują na polskie kapele śpiewające o polskich żołnierzach i polskiej historii.
Bo jak ktoś z zagranicy się zainteresuje historią Polski to zajebiście, ktoś nas docenia, na pewno płacze nad martyrologią naszego narodu... ale jak Polacy śpiewają o np dywizjonie 303, który zwyciężał w czasie wojny to już jest faszyzm prawie. Koncerty tych kapel są bojkotowane albo blokowane przez jakieś antify albo innych pajaców co im aids mózg wyżarł, mają problem z wydawaniem płyt etc.
Chcesz posłuchać jak to rozpierdalaliśmy innych? Polecam kawałki Gammadionu "Władcy Przestworzy", "Żołnierski Trud", "Semper Fidelis" czy "Pocałunek" który jest metalową adaptacją jednego z wierszy Baczyńskiego.
Tormentia ma kawałki "Żołnierz Westerplatte", "Orlęta Lwowskie", "Moja Ojczyzna". Do tego Horytnica która szturmem bierze cały sektor rocka/metalu patriotycznego.
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2013-07-30, 16:06 2
Trochę szkoda że taka reputacja się buduje Sabatonowi, jest to jeden z moich ulubionych zespołów a dzieje się z nim tak z powodu całej gimbazy którzy słuchają ją tylko dlatego, że mają tam 2/3 utwory o Polsce i sięjarają nim jak jakieś spedaleni psychofani bieberka.
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2013-07-30, 16:23
Nie jestem fanem tego zespołu i dotychczas go po prostu olewałem. Po włączeniu Twilight of the thunder god Amon Amartha po prostu kurwica mnie trafiła - jak można zjebać coś tak pięknego i stworzyć gówno pozbawione tego co najlepsze - brutalności i agresji przeplatanej doskonałą muzyką. Potwierdziło to moje przekonanie o mierności Sabatonu i artystyczno/lirycznym beztalenciu.
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2013-07-30, 16:36
Zabawne jest to, że autor wrzucił to jako ciekawostkę.

Ja wiem jaka to ciekawostka teraz liczy wypociny zbulwersowanych dzieciaków.

Mam nadzieję, że następny temat będzie zatytułowany gimbusy(nie lubię tego słowa, ale muszę go użyć w stosunku do was hipokrytów) sadistica i w tym temacie będą niki z kawałkami ambitnych wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
d................k 2013-07-30, 17:22
Młynarz2033 napisał/a:


Równie dobrze możecie mnie nazwać komuchem bo słucham m.in. tego :




Dobrze, jesteś komuchem
Zgłoś
Avatar
SoNyCS 2013-07-30, 18:17 1
I chuj wam kurwa w dupy
Ktoś śpiewa o męstwie i odwadze waszych dziadków, pradziadków a wy spinacie sracze jakbyście ruskimi byli
CHUJ MNIE TO KURWA BOLI czy robią to pod publikę czy nie ale chociaż oni próbują przypomnieć nam jakim wspaniałym walecznym narodem byliśmy w przeciwieństwie do nich my nie robimy praktycznie nic aby zarazić młodzież naszą historią
A chuj.. chciałem jeszcze napisać o naszej pięknej kinematografii współczesnej ale szkoda mi klawiatury i tak chuje was będą szczypały
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-30, 18:18
Kurwa Łomy a pod kogo mają grać jak nie pod publikę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie