18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
m................c 2020-01-27, 17:29 6
Co ona odjebała? Ale chuj z tym. Najpierw w łeb ogłuszyć żeby się nie rzucała, potem związać i lowiecic do góry nogami żeby krew do muzgu odplunela wtedy do końca będzie miała świadomość jak umrze. No i zaczynamy. Cipa na wysokości głowy Wiec najpierw trochę lizanka a potem tą szablą zaczynamy od odbytu lub cipy jak kto woli przebijamy aż ten ładny mieczyk wyjdzie przez buzię. Proponuję przez cipe trochę mniej smrozu ale podejrzewam że od takiego bulu i tak zwieracz puści. Oczywiście wszystko nagrywamy żeby potem było do czego walić.
Zgłoś
Avatar
panciuszko 2020-01-27, 17:31 39
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Co ona odjebała? Ale chuj z tym. Najpierw w łeb ogłuszyć żeby się nie rzucała, potem związać i lowiecic do góry nogami żeby krew do muzgu odplunela wtedy do końca będzie miała świadomość jak umrze. No i zaczynamy. Cipa na wysokości głowy Wiec najpierw trochę lizanka a potem tą szablą zaczynamy od odbytu lub cipy jak kto woli przebijamy aż ten ładny mieczyk wyjdzie przez buzię. Proponuję przez cipe trochę mniej smrozu ale podejrzewam że od takiego bulu i tak zwieracz puści. Oczywiście wszystko nagrywamy żeby potem było do czego walić.



japierdole...
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-01-27, 17:41
Za uklon na koncu piwo
Zgłoś
Avatar
JesusDread 2020-01-27, 18:04 1
myślałem, że popełni seppuku
Zgłoś
Avatar
degenerator83 2020-01-27, 18:07 4
obciagacz:na koncu kupujemy slownik jezyka polskiego i czytamy codziennie kilka stron...
Zgłoś
Avatar
m................c 2020-01-27, 18:17 1
degenerator83 napisał/a:

obciagacz:na koncu kupujemy slownik jezyka polskiego i czytamy codziennie kilka stron...



OK. Ale po co?
Zgłoś
Avatar
degenerator83 2020-01-27, 18:25
Zeby mUzg pocwiczyc ?
Zgłoś
Avatar
m................c 2020-01-27, 18:31
degenerator83 napisał/a:

Zeby mUzg pocwiczyc ?



A co to kurwa narodowe dyktando puszczane w TVP czy sadiatic do chuja?
Zgłoś
Avatar
camson 2020-01-27, 18:41 2
mozeciemiobciagnac napisał/a:

A co to k***a narodowe dyktando puszczane w TVP czy sadiatic do ch*ja?


Nie. Po prostu nie mogę zrozumieć jak można nakurwiać takie byki skoro wszędzie podkreśla błędnie napisane słowa...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-27, 18:44 6
mozeciemiobciagnac napisał/a:

A co to k***a narodowe dyktando puszczane w TVP czy sadiatic do ch*ja?



Może i "sadiatic", ale tu za każdy błąd zostaniesz zjebany jak łysa kurwa, szczególnie jeśli wypisujesz takie żałosne teksty.
Zgłoś
Avatar
m................c 2020-01-27, 18:59
Widzę że masz ciężki problem. No ale zostawiam Cię z nim przemysł sobie a ja w tym czasie idę poruchac

patitati napisał/a:

Może i "sadiatic", ale tu za każdy błąd zostaniesz zjebany jak łysa kurwa, szczególnie jeśli wypisujesz takie żałosne teksty.



Chcesz się poruchać? bo widzę że chy a bolca dawno nie miałaś.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-27, 19:39 1
mozeciemiobciagnac napisał/a:

Chcesz się por*chać?



O kurwa.



Aż tak mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
m................c 2020-01-27, 19:43
patitati napisał/a:

O kurwa.

Aż tak mi się nie chce.



A masz jakieś fetysze?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-01-27, 19:56
mozeciemiobciagnac napisał/a:

A masz jakieś fetysze?



Już kiedyś o tym pisałem, że najbardziej lubię jebać drobniutkie, filigranowe dziewczęta i że mam wtedy wrażenie że posuwam małą dziewczynkę, ale nazwano mnie wtedy niesłusznie pedofilem (choć wyraźnie zaznaczyłem że nie przejawiam takowych skłonności).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie