18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Sąd sądem
Vof • 2013-09-08, 14:47
a sprawiedliwość po naszej stronie

Indie: rodzina zgwałconej spaliła żywcem gwałciciela.



38-latek oskarżony o zgwałcenie 25-latki został oblany naftą i podpalony przez rodzinę ofiary. 38-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń - jego ciało było poparzone w 90 procentach - informuje serwis zeenews.india.com.

Rodzina ofiary dokonała samosądu na domniemanym gwałcicielu po tym jak odrzucił on zaproponowaną mu ugodę. Wcześniej 38-latek został aresztowany, ale wyszedł z aresztu za kaucją. Bliscy 25-latki chcieli, by za gwałt mężczyzna wypłacił im 200 tys. rupii odszkodowania (ok. 3 tysięcy dolarów). Gdy mężczyzna powiedział, że nie może wypłacić im takiej sumy, ponieważ nie ma tyle pieniędzy - został podpalony.

źródło: wprost.pl/ar/415880/Indie-rodzina-zgwalconej-spalila-zywcem-gwalcicie...
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2013-09-08, 23:01
Przeczytajcie jeszcze raz ze zrozumieniem: został podpalony bo nie chciał dać kasy, a nie za to, że zgwałcił.
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-09-08, 23:10 3
Czy tylko mnie zastanawia fakt, że Ci ludzie są pazernymi skurwysynami, bo zdecydowali się na zabicie oprawcy dopiero wtedy, gdy nie wypłacił im odszkodowania?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-09-08, 23:30 5
Kurwa 3 tysiące dolarów
Ugoda?
No kurwa mać! Chuj nie rodzina! Życie członka rodziny wycenić na 3 tysiące dolarów... Brawo...

I jeszcze chcieć ugody...

Kurwa obcą dziewczynę albo dalszą znajomą by ktoś zgwałcił i chętnie bym skurwysyna zajebał (Nie wspominam nawet o rodzinie) a ci chcieli ugody... Niczym się dla mnie nie różnią od tego gwałciciela.
Też ich powinni podpalić!
Zgłoś
Avatar
Tittez 2013-09-08, 23:43 1
Moim zdaniem zjebali że go podpalili trzeba było odstrzelić mu Freda i przykleić do czoła a potem zamknąć w małym pomieszczeniu z jakimiś pedziami co by go tylko w dupe jechali i dawali mu do pyska
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-09-09, 10:46
Kurwa mać, wycofuję swoje piwo! Przeczytałem, że podpalili gwałciciela: leci piwo. Później czytam, że wycenili gwałt na 3 tysiące dolarów. Sępy jebane, w dupie mieli dziewczynę, tylko zielone w głowie.
Zgłoś
Avatar
haremario 2013-09-09, 11:41
trochę ich poniosło z tymi 3 tysiącami dolarów , ale co kraj to obyczaj
Zgłoś