18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Sadistic uczy i bawi...
~DMT • 2018-05-26, 22:10
Przyspieszenie dośrodkowe, to przyspieszenie, którego doznaje ciało na skutek działania siły lub jej składowej prostopadłej do wektora prędkości ciała. Kierunek i zwrot tego przyspieszenia jest zgodny z kierunkiem i zwrotem tej siły.

Zgłoś
Avatar
ziu 2018-05-26, 23:08 2
Sadistic uczy, sadistic bawi, sadistic duszę Twą wybawi
Zgłoś
Avatar
nelbox 2018-05-26, 23:19 1
Co by tu nie mówić, laska poleciała na auto.
Zgłoś
Avatar
Dorik 2018-05-26, 23:28 1
Chyba coś Ci się popierdzieliło. Ten materiał nichuja mnie niczego nie nauczył i mnie nie bawi
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-05-27, 6:34
Dorik napisał/a:

Chyba coś Ci się popierdzieliło. Ten materiał nichuja mnie niczego nie nauczył i mnie nie bawi



Kiblopizdeczka czy ki chuj ha?
Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2018-05-27, 7:49
Osobę w czerwonym nieźle poniosło, a wystarczyło do pasów dolecieć i też byłoby ok.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-05-27, 8:58 1
Dorik napisał/a:

Chyba coś Ci się popierdzieliło. Ten materiał nichuja mnie niczego nie nauczył i mnie nie bawi



Zapomniałem dopisać dla takich jak ty, że przed oglądaniem, należy wyciągnąć kija z dupy...

Materiał jak najbardziej edukacyjny... Zdecydowanie lepiej zapamiętać czym jest ruch dośrodkowy na podstawie soczystego pierdolnięcia i jakże efektownego salta, niż jakiejś kurwa nudnej regułki, która i tak ci się do niczego nie przyda, jeśli to nie twój kierunek życiowy, ale sama wiedza na temat czym dane i kolejne zjawisko jest, pasuje wiedzieć.
To odróżnia Nas od murzynów - wiedza i umiejętność logicznego myślenia...
Zgłoś
Avatar
beegos 2018-05-27, 10:35
Na pewno lot bym umieścił w sadolowym top 10 lotów
Zgłoś
Avatar
LLime 2018-05-27, 11:08
Podobno wciąż tam leży.
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2018-05-27, 14:34
byłbym wdzięczny jakby ktoś podał link do mp3 utworku? :d
Zgłoś
Avatar
loskamilos 2018-05-28, 19:44
@MaszAyahuaskę

Kija z dupy, zgodnie z poradą dla @Dorik, wyjąłem kilka minut temu, ale dalej coś tu nie gra. O przyspieszeniu dośrodkowym możemy mówić w przypadku ruchu po okręgu, a nie zmianie kierunku ruchu. Pierwsza lepsza "nudna regułka" wyjaśnia o co chodzi.
Pozdrawiam, pa.
Zgłoś