18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Napad na sklep - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski - teraz popularne
🔥 Kartka z historii Polski cz.2 - teraz popularne
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-03-09, 18:53 246
Faktycznie kontrowersyjny typ: jest sadolem i ma dziewczynę.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-03-09, 18:56 302
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-03-09, 18:59 123
Przyznać się, który to sadol, któremu loszka zrobiła awanturę
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-03-09, 19:01 13
Polać im, prawdę mówią.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-03-09, 19:03 121
ciekawe czy widział moje wszystkie materiały
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-03-09, 19:04 63
Możemy być dumni! Właśnie uratowaliśmy komuś najlepsze lata życia... Brawo MY!

Bronek, jakby widział wszystkie Twoje materiały, wskazywało by to na to, że ma chłopaka, a nie dziewczynę...
Zgłoś
Avatar
W................. 2017-03-09, 19:08 7
O i właśnie o tym mówi się w kontekście "prawdziwy sadistic"... To te 10% nieżałosnych, ciekawych, intelektualnie stymulujących materiałów... no i ten 1% komentarzy

Gdy to zniknie, sadistic przestanie być sadystyczny. Stanie się śmietnikiem kwejka.

TL;DR: Być sadolem znaczy znęcać się nad głąbami samym używaniem intelektu.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-03-09, 19:30 27
Od dzisiaj wyłączam internety jak wychodzę z domu, nie będzie o mnie jakiś chujowin wypisywać
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2017-03-09, 19:33 8
Szkalujo sadola
Zgłoś
Avatar
nerusss 2017-03-09, 19:34 134
Jedynym z wielu powodów dla których lubię sadistic to użytkownicy, którzy często piszą przemyślane komentarze, nie raz dowiedziałem się tutaj czegoś wartościowego. Podoba mi się również w jak dużym stopniu są tutaj przestrzegane zasady ortografii, nie raz, nie dwa ktoś nie napisał chociażby przecinka i pół serwera go wyzywało, to zmuszało ludzi to poprawiania swojej ortografii. Nawet nasze trolle nie są zwykłymi debilami jak na innych serwerach, niby zachowują się jak debile, ale czasem potrafią zrobić napisać jakiś mądry komentarz, na jakich innych stronach mają takich trolli jak my? Na kwejku gdzie jest 10letni pseudo troll, my mamy hoszo,bronek komar, janlew, loaloa, niby debile, ale potrafią czasem zachować poziom.
Zgłoś
Avatar
jbone 2017-03-09, 19:36 7
hard esencją tego portalu!
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2017-03-09, 19:38 2
Wszyscy sie nabrali post dodany godzine temu , i pewnie odpowiedzi napisane z wlasnych kont
Zgłoś
Avatar
cosiarz 2017-03-09, 19:39 81
Żyjemy w tak koloryzowanym świecie, że dla większości ludzi rzeczy, które są umieszczane na hardzie są niepojęte. A prawda jest taka, że tak właśnie wygląda świat. Myślą, że konflikty, które trwały i trwają obecnie to jakaś bajka, że wszystko jest wymyślone i ich nie dotyczy. Ludzie giną i ginąć będą w mniej lub bardziej (ku naszej uciesze) spektakularny sposób. A Pani lagertha z posta sama jest amebą. Zapewne jej największą życiową tragedią były źle ufarbowane włosy czy też pęknięty tips. Świat jest pełen przemocy. My tylko staramy się to ukryć. Nie chcemy dopuścić tego do naszej świadomości.

Dobra dość pierdolenia, trzeba zwalić pod coś z harda.
Zgłoś
Avatar
PartizantPń 2017-03-09, 19:46 11
UWAGA UWAGA

Przypierdalam porządnym komentarzem raz na ruski rok.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie