18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
sadistic.pl i hejterzy
czarny7684 • 2013-04-03, 7:12
Proszę bardzo tutaj znajdują się odpowiedźi do użytkowników takich jak: Kriski, tomek2302, camson i polslav.

Naprawdę czasem nie rozumiem nas polaków.
Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila. Ja osobiście tego oto Pana w 100% popieram. I proszę o jedno, dajcie tyle browarów aby ten oto film pojawił się na główną i go mogli wszyscy zobaczyć. Żeby ci wyżej wymienieni dostali niezłego wkurwa.



I mam wyj**ane na HW
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-03, 19:39 2
zgadzam sie nie ma kutasa a o jajach zapomnij.... AVE JA!!!!

to Pan Maciek.
Zgłoś
Avatar
Resterwers 2013-04-03, 19:48 1
Sory ziomek ale ten filmik nie jest w ogóle fajny, ani śmieszny, wręcz żałosny. Na jaki poziom trzeba upaść żeby nagrywać takie filmiki? Jeździsz ciężarówką to sobie jeździj. Kogo to obchodzi to mu się spodoba i tyle ale "vlogi", a w szczególności ten twój jest poniżej wszystkiego Podsumowując, gówno i tyle.
Zgłoś
Avatar
Novik 2013-04-03, 20:14
kurwa testo ;d
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-04-03, 20:31 4
a tu prawdziwy Kierowca Tira- taki filmik przynajmniej do czegos moze posluzyc. Szacunek dla gosci,ktorzy potrafia sie wyslowic i dla wrzucajacych takie filmy z ktorych mozna sie czegos nauczyc


c.maggio napisał/a:

Ale o ch*j wam chodzi? Czego szukacie na sadisticu skoro się przekleństw czepiacie? Bajek na dobranoc? Gościu może faktycznie przesadza z przekleństwami, ale założę się, że więcej niż połowa z Was przeklina tak samo, jeśli nie bardziej. Poza tym cwaniaki z was gdy siedzicie przed ekranem - każdy może napisać że typek z filmiku to ciota, ale jak by wam przyszło powiedzieć to w twarz temu gościowi to byście się zlali w majty. Czekam na Was filmik z ripostą cwaniaki, o ile Wam starczy odwagi :]

Zgłoś
Avatar
Nugla 2013-04-03, 23:06 1
nagrywa pulpit komórką nawet Maciek lepiej ogarnia dzisiejszą technologię- Łysy debil
Zgłoś
Avatar
Dziubas 2013-04-04, 0:25 1
Chciałam napisać ,że autor się ośmieszył.Ale tylko uniosłam brwi.to i tak sporo. Jak na poziom filmików "powiem całemu światu,że jest chujowy".
Zgłoś
Avatar
Zyragon 2013-04-04, 1:10 1
hahahaha, jaki ból dupy xDD
czekam na następny film od tego tępego huja
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-04-04, 1:15 2
@up
Raczej zamknie dupsko i nic więcej nie nagra po takiej ilości negatywów Szkoda
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-04-04, 2:11 1
Nie no. Gość się skompromitował. Widziałem wcześniej jego jeden filmik jak narzekał na jakieś ośki w ciężarówce.. i myślałem, że on taki charakter siebie tworzy dla jaj.. a on na serio taki jest.. Dorosły facet, a przejmuje się jakimiś komentarzami w necie, mało tego odpowiada na nie i jeszcze innych obraża.. Nie no debil. Nic więcej powiedzieć nie można. Powinien rozważyć wizytę u psychologa aby popracować nad emocjami.
Zgłoś
Avatar
h................s 2013-04-04, 4:00 1
won z tymi pedalskimi v-kurwami. Jebie mnie jakiś wieśniak jeżdżący ciężarówką w Kanadzie
Zgłoś
Avatar
czarny7684 2013-04-04, 9:59
hrns napisał/a:

won z tymi pedalskimi v-kurwami. Jebie mnie jakiś wieśniak jeżdżący ciężarówką w Kanadzie



To tego kurwa nie oglądaj.

Nugla napisał/a:

nagrywa pulpit komórką nawet Maciek lepiej ogarnia dzisiejszą technologię- Łysy debil



Naprawdę jesteś aż tak bezmózgi ?
Zgłoś
Avatar
larrysa 2013-04-07, 10:01
ja wam powiem jedno,żal mi was po sie zachowujecie sami jak łyse h***e bo zazdroscicie innemu ze jest po prostu od was lamusów lepszy we wszystkim i tyle, my lubimy naszego kojaka a wam hejterom i trolom co wchodzą na takie shit-y mówimy , h** wam w d***e.kawał szkła, kamieni kupe dwie taczki gruzu,zeby nie było luzu
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-04-07, 10:04
A ja gościa lubie, bo jest zajebisty i ma dystans do siebie. Kto nie zna jego działalności, to nie radze się wypowiadać niczym hejterzy pod filmikiem Grażyny Żarko hiehie.

To co? Dawać hejterzy dawać.
Zgłoś
Avatar
kszysztoff 2013-04-07, 11:04
Ktoś tu się jeszcze nie skapnął, żę jego filmiki, są dla żartów.Nic tam nie jest na poważnie.Alan robi te filmiki być może, żeby jakos urozmaicić sobie życie w ciężarówce, niektórym ludziom się to podoba.A ten filmik też nie jest na poważnie, ale przynajmniej można się pośmiać z waszych komentarzy.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-04-07, 13:29
larrysa napisał/a:

ja wam powiem jedno,żal mi was po sie zachowujecie sami jak łyse h***e bo zazdroscicie innemu ze jest po prostu od was lamusów lepszy we wszystkim i tyle, my lubimy naszego kojaka a wam hejterom i trolom co wchodzą na takie shit-y mówimy , h** wam w d***e.kawał szkła, kamieni kupe dwie taczki gruzu,zeby nie było luzu


oho jakaś tępa idiotka przybyła w obronie łysego. Jak śmiesznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie