18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
sadistic.pl i hejterzy
czarny7684 • 2013-04-03, 7:12
Proszę bardzo tutaj znajdują się odpowiedźi do użytkowników takich jak: Kriski, tomek2302, camson i polslav.

Naprawdę czasem nie rozumiem nas polaków.
Koleś robi filmiki i to dobre, uczy czegoś a że przeklina to już z niego robicie jakiegoś łysego debila. Ja osobiście tego oto Pana w 100% popieram. I proszę o jedno, dajcie tyle browarów aby ten oto film pojawił się na główną i go mogli wszyscy zobaczyć. Żeby ci wyżej wymienieni dostali niezłego wkurwa.



I mam wyj**ane na HW
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-04-03, 16:47
czarny7684 napisał/a:



Po pierwsze co to znaczy "wgl" kurwa po polsku do chuja nie potrafisz pisać ? Po drugie na dalszą część tego komentarza nie odpowiem, bo uważam że jest w ogóle bez sensu.



Nie no, ale serio co to za ciul ?
Zgłoś
Avatar
S................3 2013-04-03, 17:07 1
czarny7684 chuj ci w dupe i temu youtubowemu frajerowi.
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-04-03, 17:33
początek miał sens, ale kurwa tak się wkurwiaćna hejterów? trzeba mieć nieźle najebane w bani.. pozdro, żałuje, że dałem piwo
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2013-04-03, 17:36
dobrze diagnoze postawił Tomek heheee
Zgłoś
Avatar
czarny7684 2013-04-03, 17:37
Stefan213 napisał/a:

czarny7684 chuj ci w dupe i temu youtubowemu frajerowi.



Ziomuś ogaranij hormony ja tutaj ciebie nie obrażam, więc wyluzuj.
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-03, 17:41 1
@up, powiedziałeś że popierasz typka w stu procentach - popierasz jego wypowiedzi, a więc zdania, które w 90% składają się z "kurwa, szmata, pizda, chuj, pierdolony, zajebaniec". Może i sobie robi dobre filmiki o swojej pracy, jak tam uważacie, ale jest mentalnym spierdoleńcem.

mazzich napisał/a:

ps. jajk by sie pan kierowca pojawil kiedys przypadkiem w chicago to zapraszam na piwo


Nie no, teraz to przegiąłeś pałę...
Zgłoś
Avatar
czarny7684 2013-04-03, 18:00
@up, Może i masz racje co do moich stu procentach, ale od razu mówię że nie o to mi chodziło, w sensie ja tych tych typków nie znam co go wyzywali więc do nich nic nie mam. Ten film wstawiłem tylko po to żebyście zobaczyli jak co niektórzy Polacy mogą być źle nastawieni do życia. I to tyle.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-04-03, 18:01
ooo cwel nas obraża ;d;d;;d
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-04-03, 18:11
Ja jestem Maciek
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-04-03, 18:11
czarny7684 napisał/a:

@up, Może i masz racje co do moich stu procentach, ale od razu mówię że nie o to mi chodziło, w sensie ja tych tych typków nie znam co go wyzywali więc do nich nic nie mam. Ten film wstawiłem tylko po to żebyście zobaczyli jak co niektórzy Polacy mogą być źle nastawieni do życia. I to tyle.



No jakby wokół było mało debili, napinaczy, internetowych kozaków i trolli w internecie. Każdy może się wkurwić, ale nie przesadzajmy. Pokazałeś nam, przynajmniej mi, jak ten koleś ma nierówno pod sufitem, że nagrywa 15 minutowy filmik z powodu 3 komentarzy, przez cały czas jego trwania ukazując swój ból dupy.

Dajmy na to trywialny przykład - skoro go popierasz. Jak dodasz komentarz na sadolu, a ktoś Cię zripostuje w taki sposób, choćby luźny, że dostanie dużo piw (aprobata) i zrobi Ci jakiś osobisty wjazd, to też nakręcisz dla niego filmik?
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2013-04-03, 18:16
Można sobie bluzgać i wcale nie być debilem, ale jak się nie łapie ironii z "showbisneswoman", to jednak świadczy to o dość niskim poziomie intelektu. Nie mogę się doczekać odpowiedzi na wszystkie 7 stron (a będzie i więcej) komentarzy. Pozdrawiam...kurwa.
Zgłoś
Avatar
dog_1 2013-04-03, 18:21
Kto uważa, że ziomek który co drugie słowo daje przekleństwo jest śmieszne to nie komentuję. Druga sprawa, jeżeli człowiek nie umie używać darmowych programów do zgrywania obrazu z ekranu to niech nie wraca do ludzi. A zresztą wchodzi na sadistic i chce powiedzieć, że nie znamy się na czarnym humorze? Niech zaktualizuje sobie bazę, bo samo "kurwa" nie starcza.
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2013-04-03, 18:22
hahha ale pozdrawia nas i ja rownież go pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Silnoręki 2013-04-03, 18:25
Ten jebany debil nawet nie umie liczyć...
Zgłoś
Avatar
grubyMakaron 2013-04-03, 18:48
co to za koleś? kurwa, za mało kurwa w kurwa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie