18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Habit 2022-08-25, 23:07
ale spedalone cipeczki, powinni z nim wyjść na gołe klaty
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2022-08-25, 23:14 1
cormax19000 napisał/a:

Ja wpierdalałem rekina, burgera z aligatora w panierce i jedynego delfina nie pod ochroną mahi-mahi i zupe z żułwia wszystko to polecam



Zupę z nietoperza też żeś pewnie wpierdolił i zatrzymałeś świat na dwa lata
Zgłoś
Avatar
Moc90 2022-08-26, 8:48
Dobrze zrobili. Jebac was pizdy.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-08-29, 2:20
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Masz rację, ale na Islandii jedzą rekiny, trzeba tylko truchło zakopać w ziemi na trzy miesiące, po wykopaniu i odpowiednim przygotowaniu nadaje się do jedzenia. Sam jadłem rekina jak pracowałem na Islandii na kutrze.
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-29, 16:36
Chujoslaw napisał/a:

Wy chcecie, kurwa zabijać ruskich w okopach, a wy kurwa płaczecie jak widzicie film o zabijaniu nożem zjebanej ryby.



Rybka nikomu nie wadzi, a pierdolona dzicz kacapska sama się pcha gdzie jej nie proszą. Widzisz różnicę?
Zgłoś
Avatar
Brytanpl 2022-09-02, 15:31
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Co za głupota, mięso rekina jest bardzo smaczne. Rekin ma białe i elastyczne mięso. Jest ono bogate w białko, a płetwy i ogon zawierają bardzo dużo kolagenu. Nie ma ości i tłuszczu, a w smaku i konsystencji przypomina tuńczyka. Najczęsciej robi się steki z rekina, które można grillować lub smażyć, trzeba jednak uważać by mięso nie stało się gumowate.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-25, 2:49
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Pieprzysz głupoty. Nie nadaje się do jedzenia dla człowieka? Bo jest na szczycie łańcucha pokarmowego? Pomijam fakt, że tych dwóch to śmiecie, ale rekina można jeść bez problemów.
Zgłoś