18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zubek25 2022-08-24, 23:24
Ojebali rybkę i wielkie halo to znaczy mam nadzieję że ja później ojebali bo tak to mięsko w piasek i 0 pożytku dziady wasze prądem jebali rybki, na oscie szczupaczka w garnku jakoś dobry był ....
Zgłoś
Avatar
Blue_falcon 2022-08-24, 23:41
Halman napisał/a:

z braku wiedzy pomyliłeś łowienie ze znęcaniem no chyba że nie widzisz różnicy a to oznacza że masz coś z głową. (obstawiam to drugie)



Byłeś Ty kiedy na rybach? Nie zabiłeś własnoręcznie żadnego zwierzęcia na pokarm???
Zgłoś
Avatar
cormax19000 2022-08-24, 23:43 2
Ja wpierdalałem rekina, burgera z aligatora w panierce i jedynego delfina nie pod ochroną mahi-mahi i zupe z żułwia wszystko to polecam
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-25, 0:03
cormax19000 napisał/a:

i jedynego delfina nie pod ochroną mahi-mahi



Bo to nie delfin, tylko ryba
Zgłoś
Avatar
piasekmaster 2022-08-25, 0:04
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



ludzie wpierdalają sierść kota, gówno swoje, ale rekinka im zabraniasz zjeść bo mówisz ze jest nie smaczne?? może im smakuje i gustują w tym smaku mięsa
Zgłoś
Avatar
90kondzio90 2022-08-25, 0:29 1
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpie**alają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpie**ol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie sk***esyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopie**olą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Płetwy rekina to przysmak i rarytas
Zgłoś
Avatar
silas78 2022-08-25, 0:30
Marian_Koniuszko napisał/a:

Driver, wszystko co piszesz się zgadza, ale w momencie kiedy mamy do czynienia ze złowioną rybą, która zostaje uśmiercona w cywilizowany sposób.. ...


A jeśli ten rekin pracował dla ruskich?
Zgłoś
Avatar
djpyza 2022-08-25, 0:41
Halman napisał/a:

następny który nie rozumie co ogląda; idźcie juz w pizdu do tej szkoły wkurwiać nauczycieli



+1 jeszcze trochę i będzie lżej na tym sadolu bo jak by nie patrzeć to same dzieci na sadolu
Zgłoś
Avatar
panar3 2022-08-25, 0:41
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Pierdolisz chłopcze. Jadłem mięso z rekina i to kilkukrotnie i jest dobre. Lidzie to wpierdalają od tysięcy lat, w smaku przypomina tuńczyka tylko konsystencja bardziej zwięzła. Jak coś masz napisać to najpierw pomyśl lub sprawdź.



Może i jadłeś, bo niektórzy wpierdolą wszystko co nie spierdoli, ale akurat wiem co mówię bo mieszkam od lat tam gdzie, rekinów się nie jada z powodów które wymieniłem, chociaż jest ich od chuja i ciut ciut. Tam gdzie żyją rekiny jest również mnóstwo jedzenia dla nich, i to znacznie lepszego - które ludzie jedzą również. Steve Irvin mówił o tym również, ale ty musisz dipierdolić swoje, co? Na całe szczęście mogę cię olać ciepłym szczochem, smakoszu rekiniego mięsiwa. Clue nie jest w żarciu a w skurwysyństwie ludzi, comprende? I nie pierdol, chłopcze, że te pojeby na filmie są głodne i muszą jeść rekina by przeżyć, czy innych durnot bo tylko utwierdzasz nas w swojej ignorancji.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-08-25, 0:47
Można jak kto chce

biteoficeland.com/rotten-shark/
Zgłoś
Avatar
intermag 2022-08-25, 5:27 4
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Nie wiem skąd wzięłaś takie informacje ale pewnie z jakiegoś portalu dla debili i innych jebanych eko zjebow, poniżej trochę z polskiego internetu prawdziwych wiadomości a nie pierdolenia strikte ze stron zielonych

Zgłoś
Avatar
cormax19000 2022-08-25, 6:57
KapejloneK napisał/a:

Bo to nie delfin, tylko ryba



Oj tam mowi się na to delfin i chuj

Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2022-08-25, 12:54 1
Dotyczy to też filetu z makreli w oleju

A w sosie pomidorowym ? Bo w oleju nie lubię

Zgłoś
Avatar
bolego 2022-08-25, 15:07
Sztruks napisał/a:

Bym wypierdolił jednemu i drugiemu na pizdę do by się zesrali w locie



Ta jeden ma kose a drugi mlotek, zesralbys sie leszczu
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2022-08-25, 20:26
W piździe swojej starej mieszkasz bo tak samo jak jej dziura jebniesz.
panar3 napisał/a:

Może i jadłeś, bo niektórzy wpierdolą wszystko co nie spierdoli, ale akurat wiem co mówię bo mieszkam od lat tam gdzie, rekinów się nie jada z powodów które wymieniłem, chociaż jest ich od chuja i ciut ciut. Tam gdzie żyją rekiny jest również mnóstwo jedzenia dla nich, i to znacznie lepszego - które ludzie jedzą również. Steve Irvin mówił o tym również, ale ty musisz dipierdolić swoje, co? Na całe szczęście mogę cię olać ciepłym szczochem, smakoszu rekiniego mięsiwa. Clue nie jest w żarciu a w skurwysyństwie ludzi, comprende? I nie pierdol, chłopcze, że te pojeby na filmie są głodne i muszą jeść rekina by przeżyć, czy innych durnot bo tylko utwierdzasz nas w swojej ignorancji.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie