18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sonal 2022-08-24, 18:32 11
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka.tu.



Z jakiej wsi pochodzisz?
Bo normalnie możesz zamówić w restauracji, albo samemu kupić choćby w Makro czy Selgrosie steki z rekina.
Zgłoś
Avatar
Xanax777 2022-08-24, 19:25 1
Joachim napisał/a:

Sam byś się zesrał
Wiedziałem, że pod tym filmem, zrobi się zlot vege ekopedałów



To jeszcze brakuje Twojego starego. Przy okazji go pozdrów i zapytaj kiedy mi znowu obciagnie.
Zgłoś
Avatar
kreska90 2022-08-24, 19:38 12
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Ja pierdole, to ze połowa tekstu to bzdury to lajcik ale to ze sadole piwkują to juz dramat. Moze czasem warto sprawdzic co sie lajkije?
Zgłoś
Avatar
lm65 2022-08-24, 19:40
za karę powinni zjeść tego rekinka
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-08-24, 19:43 2
lm65 napisał/a:

za karę powinni zjeść tego rekinka



Ty jak złowisz flądrę to też ją za karę smażysz i wcinasz? Podoba mi się ta kara
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-08-24, 20:12 4
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie e



Co ty pierdolisz? To jest ryba.

Rozczulanie sie nad rekinem, to szczyt debilizmu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-08-24, 20:23 9
kreska90 napisał/a:

Ja pierdole, to ze połowa tekstu to bzdury to lajcik ale to ze sadole piwkują to juz dramat.



Sadolowe tęczusie lubią takie pedalskie pierdolenie o uczuciach oraz wiejskie przypowieści z mchu i gnojówki.

0_rafiks_0 napisał/a:

Co ty pierdolisz? To jest ryba.



Oni zbierają tylko te owoce które same spadły z drzewa, bo zrywanie tych na gałęzi sprawia owockowi ból.
Zgłoś
Avatar
TomSonWAWA 2022-08-24, 20:30 2
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Ale dojebales. Rekiny to się akurat zjada i owszem, jest smaczne.
Zgłoś
Avatar
cellmemory 2022-08-24, 20:40 1
pizda z nozem nie potrafi skrocic cierpienia tego zwierzecia ktore bylo tu przed malpami na drzewie.... super kozaki 40+ z wygladu.. takie siusiaki miękkie juz troche... szkoda ze rekin nie wciagnal ich wprostprzeciwnie do kierunku ciagniecia tego zwierza do wody... i nie poczekal z wbitym pretem w dupe tym pipkom *celowo, bo mozg trudno znalezc... az sie kurwa utopia!
Zgłoś
Avatar
Ziebaj 2022-08-24, 20:53 2
Myslelem ze mu pletwy upierdolą i nimi go nakarmią , nudaa.
Zgłoś
Avatar
Chujoslaw 2022-08-24, 22:04 5
Mam konto na sadisticu od jakiegoś czasu nigdy nic tutaj nie pisałem , a komentarze czytałem bardzo sporadycznie, bo w sumie chuj mnie obchodzi wasze zdanie. Od wybuchu wojny wnaukrainie zacząłem przeglądać komentarze żeby wysondować jak wygląda psychika przeciętnego polskiego socjopaty. Ostatnio widzę jednak na sadisticu wysyp komentarzy typowych zoofili i ciot, a nie sadystów. Ludzie czy wy te zwierzęta za, którymi tak lamentujecie to przed zabiciem ruchacie, że wam ich jest tak szkoda? Kurwa, pedały rozpłakaliście się, bo chłopaki złowili duża jadalną rybę i zabijają ją nożem. Wy chcecie, kurwa zabijać ruskich w okopach, a wy kurwa płaczecie jak widzicie film o zabijaniu nożem zjebanej ryby. Bandą cweli i tyle w temacie. Kurwa idzicie wyruchać psa sąsiadowi, bo może smutny chodzi? Jebane zoofile!
Rozumiem dlaczego nasz naród przestał się rozmnażać. Poprostu od tych wszystkich wojen i powstań w ojczyźnie zostały prawie same pizdy. Wasze skłonność do sadyzmu to kurwa chyba objawia się tym, że jak was mąż wyrucha w dupę to później jak rucha was wasz pies to już wam trochę krwawi dupa, ale wy wszystko zrobicie dla swojego ukochanego czworonoga i wytrzymujecie do końca. Nie dość, że lubicie ruchać zwierzęta to jeszcze część z was lubi brać ich gówno w rękę, ale jak wy to kurwa mówicie: "przecież nie biorę gówna w rękę, bo przecież przez worek". Zoofil to taki gej tylko boi się zagadać do chlopaka.
Kurwa empatia u sadysty zwyrodnialca, albo ten następny dietetyk jest zajebisty pisze, że rekin jest kurwa niezdrowy... szkoda gadać

Chłopaki nie chodźcie z cwelami, zoofilami na ryby, bo was podjebią do rzecznika praw zwierząt za brak empatii! Kurwa nie wierzę w to co czytam!
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2022-08-24, 22:19
No dobra ale oni go potem zjedli ,że tak pierdolicie czy po prostu go męczyli ?
Zgłoś
Avatar
Kenstap 2022-08-24, 22:21 1
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Ty pizdo policyjna!
A po drugie rekiny są jadalnie imbecylu !
Zgłoś
Avatar
Kali111 2022-08-24, 22:35
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.



Co za pier olenie. Na szczycie KAZDEGO lancucha pokarmowego jest czlowiek a niby kanibalizm istnieje. Wiec zanim kupisz nastepnym razem pasztet z dzika do roboty to pamietaj ze dzik jest wyzej w lancuchu od kartofla
Zgłoś
Avatar
Marcin360360 2022-08-24, 23:09
Ludzie ten rwki żył wolno i dal się zabiv bo popełnił błąd. A co wy zrecie? Zatrudnij się na fermie drobiu czy hodowli trzody chlewnej a zobaczysz czemu np. Jaka z klatek są tańsze o połowę od tego co dostajesz w markecie lub zwykla wieprzowina vs hodowla przemysłowa. Psy szczekają a zwłaszcza te co jedzą gowno. Ja wolę zjeść marchewkę czy kalafior nawet surowe zamiast przemysłowego mięsa czy jajek. Gowno je gowno. Rosół zrobiony na drobiu z wolnego wybiegu gdzie kurka sobie biega zyje spokojnie jest o niebo lepszy od gmina co wy zjadacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie