18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
CzapajewG 2022-08-24, 17:07 7
Wieprzowina, wołowina smakuje ? Pasztecik ze zmielonych kurczątek też ? W Australii jedzą kangury, w Azji wszystko, rekina nie można ? Na Islandii to norma, sam jadłem w Polsce, fakt rozpada się lekko na patelni ale nawet nawet w smaku.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-24, 17:10 14
CzapajewG napisał/a:

Wieprzowina, wołowina smakuje ? Pasztecik ze zmielonych kurczątek też ? W Australii jedzą kangury, w Azji wszystko, rekina nie można ? Na Islandii to norma, sam jadłem w Polsce, fakt rozpada się lekko na patelni ale nawet nawet w smaku.



następny który nie rozumie co ogląda; idźcie juz w pizdu do tej szkoły wkurwiać nauczycieli
Zgłoś
Avatar
P................2 2022-08-24, 17:30 3
Driver19cm napisał/a:

@up Flodzia
No i wszystko w temacie. Cała akcja zgodna z prawem
Halman i jego banda kolegów myślą, że mięso, szynka,
ryby, które kupują w sklepach, one rosną na drzewach
Od razu w opakowaniach, gotowe do zerwania
Zwierzęta się zabiją, po to żeby je później można było zjeść



Niezła dychotomia myślenia

Zgłoś
Avatar
Aga2010 2022-08-24, 17:36 7
pablohasan napisał/a:

Ty jestes kurwa debilem. Mylisz najprostrze pojęcia. Do tego nie masz za grosz empatii bo pewnie byłes ruchany za dzieciaka to cie sie teraz podobaja akcje z dreczeniem. Powiedziałbym chuj ci w dupe ale pewnie z przyjemnością dla ciebie...



Ty masz empatię i po to jesteś na sadolu by płakać za wszystkim czuć ich ból itp To kim jesteś ?Masochista
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-08-24, 17:47 1
Nie chodzi o to, że go zabiją, tylko o to, że robią to chujowo. Poziom zadawania cierpienia na wysokości skurwiałego isis i innych podobnych kozojebców z Afryki oraz dasilvów z Ameryki Południowej.
Sam bym z chęcią skosztował świeżego rekina.
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2022-08-24, 17:50 1
Do końca czekalem az hujowy lape odjebie
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-08-24, 17:53
Szybko i humanitarnie ale chujowo bo nietrafil

Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-08-24, 18:04 8
Halman napisał/a:

następny który nie rozumie co ogląda; idźcie juz w pizdu do tej szkoły wkurwiać nauczycieli



A tu Halman wiesz co oglądasz ? Dwóch gostków złowiło rekina, którego później zjedzą, muszą go jakoś zabić, bo to nie jest szprotka i może im ujebac rękę. Wyciagneli go z wody i zabijają. Noż wbijają w mózg , tak jak świnie zabija się strzałem w głowę. Tak to się robi . Później twoja mama kupuje kotlety z pociętych na kawałki świń robi ci obiad , zanosi do piwnicy, a ty wpierdalajac ta zajebana świnie w postaci chrupiącego schaboszczaka doznajesz szoku , że ktoś złowił zabija i zjada rekina.
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-24, 18:09
skywalker75 napisał/a:

świnie zabija się strzałem w głowę. Tak to się robi


ale w tył głowy?
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-08-24, 18:13
Halman napisał/a:

no i gówno prawda, fachowo to rekinowi obcina się płetwy i na uwięzi w morzu zwierzę się wykrwawia do utraty przytomności.
"wbijanie noża w mózg" jebana parada ekspertów z pierwszej łapanki...



Zajebiście humanitarna metoda
To by dopiero była afera na fejsbuczku
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-24, 18:16
skywalker75 napisał/a:

Zajebiście humanitarna metoda
To by dopiero była afera na fejsbuczku



nie dałeś sie pod chuj wziąć, w sumie gratuluję.
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2022-08-24, 18:21 19
Pierdolisz chłopcze. Jadłem mięso z rekina i to kilkukrotnie i jest dobre. Lidzie to wpierdalają od tysięcy lat, w smaku przypomina tuńczyka tylko konsystencja bardziej zwięzła. Jak coś masz napisać to najpierw pomyśl lub sprawdź.
panar3 napisał/a:

Rekin nie nadaje się do jedzenia dla człowieka. Jest bowiem na szczycie łańcucha pokarmowego, tak jak lwy, orki, delfiny, tygrysy, białe niedźwiedzie etc. Mięso jest niesmaczne (dla ludzi, dla psów np. to nie wiem) bo kundle teraz wpierdalają nawet suszone robactwo), niezdrowe - zawiera ogromne ilości toksyn, metali ciężkich i soli tychże metali, np. rtęci.
Odpowiedź na twój wypoć: nie, nie mogą, bo to są ludzkie śmiecie, jak Halman zauważył wcześniej, i roszczeniowa hołota zasługująca na wpierdol z 3 miesięczną odleżyną w szpitalu później, która znęca się nad jedynym stworzeniem które oczyszcza oceany ze śmieci. Dwa hamerykańskie skurwesyny. Mam nadzieję, że film znajdzie się na policji i in dopierdolą tyle ile można. Tyle co do tematu.

Zgłoś
Avatar
rocaa 2022-08-24, 18:21 4
Sobut16 napisał/a:

nie nie mozna bo rekiny są pod ochroną, mam nadzieje że im koledzy z celi też zrobią jednorożca ale w dupe



Gdzie sa pod ochrona?ocarina?? Na florydzie jest w pelni legalese zabijanie rekinow
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2022-08-24, 18:29
Może faktycznie, gdyby mieli wędki i siedzieli w łódce to odbiór byłby zupełnie inny, ale koniec końców to tylko ryba.
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2022-08-24, 18:29 5
O kierwa same dobre chlopaki sie zleciały i prawilne dziewczyny.

Boli dupa bo rekinka podzgali nozykiem. A jak chodzi o czlowieka to masa zabawnych komentarzy. Jak to sie ladnie pali, a to ze glowka wystrzelila pod kolami ojojoj a albo ze mu glowe nieostrym nożem ucinają

Powinni jeszcze odciac mu pletwy i wrzucic do oceanu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie