18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Sadol papa
lukaszosz • 2013-11-11, 17:45
Nie mój.

Siedzę sobie wieczorem z ojcem popijając piwko i sobei rozmawiamy o jakiś bzdetach i pierdołach. Za drzwiami słychać jakieś szpety mamy z siostrą. Dodam, że mamy psa, tak dla wyjaśnienia. Nagle ojciec mówi coś takiego:
- a wiesz co dla naszej Tinulki się stało? Weszła gdzieś i łapke sobie rozcięła.
wchodzi mama:
- o mnie to się nigdy nie troszczysz, może jeszcze jak będziesz miał ochotę to Tinkę będziesz pieprzył!
a ojciec:
- ona przynajmniej nie odmówi
Wkurw na twarzy, wyszła z pokoju z powrotem do kuchni.
Zgłoś
Avatar
K................� 2013-11-11, 23:57 2
Setritus napisał/a:

"dla naszej tinki" ?!? Kurwa, masz 5 lat i spierdoliles z przedszkola ze tak mowisz?



Po pierwsze koleś napisał, że to nie jego historia. Po drugie - jak wcześniej ktoś napisał - chodzi pewnie o Podlasie, chociaż ja stawiam na Kaszuby

Chuj ci w plecy, nie pozdrawiam gamoniu
Zgłoś
Avatar
Mr.Benny 2013-11-12, 0:53 1
Rozumiem, że twoja siostra ma na imię Tina i nigdy nie odmawia ojcu???
Zgłoś
Avatar
wojan81 2013-11-12, 8:05 1
Siostra ma na imię Tina, jest psem i nigdy nie odmawia ojcu. Akcja toczy się w Sosnowcu (na granicy Kaszub i Podlasia). Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2013-11-12, 9:16 1
Skąd ojciec wie, że nie odmówi?
Zgłoś
Avatar
alunir 2013-11-12, 11:02
Kategorycznie i nie zaprzeczalnie podlasie. na kaszubach i innych śląskach mówi się bardziej normalnie ;/
Zgłoś
Avatar
kaczor998 2013-11-12, 13:21 1
alunir napisał/a:

innych śląskach



Śląsk jest jeden!
Zgłoś
Avatar
ChybaTy1 2013-11-12, 15:33 3
alunir napisał/a:

Kategorycznie i nie zaprzeczalnie podlasie. na kaszubach i innych śląskach mówi się bardziej normalnie ;/



I właśnie dałeś tego niezły popis
Zgłoś
Avatar
ogarek 2013-11-12, 18:43 3
Setritus napisał/a:

"dla naszej tinki" ?!? Kurwa, masz 5 lat i spierdoliles z przedszkola ze tak mowisz?



Cytat:

Nie mój.


Zapewne skopiował ten kawał. Może sam wybierz się do tego przedszkola na naukę czytania ze zrozumieniem...

Na podlasiu wszyscy tak mówią: "dla Pawła", "dla psa". Jest to po prostu charakterystyczna cecha tego regionu. Nie oznacza to, że ktoś ma braki w nauce języka polskiego. Polecam przeczytać historię woj. podlaskiego, a dowiecie się więcej na ten temat. (wszystkim hejterom chuj w pysk)
Zgłoś