18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Sadol
zwierzak30 • 2023-03-29, 18:50
Tutaj to chyba gość koronę dostanie. :mrgreen:


:idzwch*j:

2023-03-29, 19:27
To nie sadol a zwykły debil

2023-03-29, 19:40
Typowy miłośnik mięsa - gardzi warzywami.

2023-03-29, 19:44
Atakujący to zwykłe ścierwo. Odpad społeczny. Do gazu z takimi.

2023-03-29, 20:02
oooj,ile takich kur#w na wózku zasługuje na takie wpierdziel
myślą,że jak są na wózku to są królami świata
pokory im brakuje
wszystko im się należy
a 99 % na wózkach są to grubasy inwalidzi z wyboru
dobrze mu zaj#bał
myślę,że było za co

2023-03-29, 20:40
Za darmo nie dostał, pewno przyzwyczajony, że może każdego od ch*ja wyzwać, bo hehe nikt gościa na wózku nie uderzy.
A tu zonk!

2023-03-29, 21:25
niezle tak mamona bic

2023-03-29, 22:10
bohater k***a...

2023-03-29, 22:51
U mnie w mieście był taki gość na wózku, taki niby śmieszek, każdy na mieście go kojarzył. I też tak sobie myślał, że inwalidy to nikt nie ruszy. I tak sobie robił podśmiech*jki z ludzi. Nie widziałem tego na własne oczy ale podobno sapał się do jakiegoś kolesia i ten mu taki wpie**ol spuścił, że połamał na nim ten jego wózek. Nie wiem czy spokorniał bo to dawno było ale chodzi mi o to, żeby nie oceniać pochopnie, wózkowicz z filmu mógł sobie zasłużyć :)

2023-03-29, 22:57
No i? Ktoś pokazał, że nie dyskryminuje inwalidów i traktuje ich jak innych.
:-)

Ale - wiem, że związek taki sobie - przypomnę suchar: Jak się nazywa niejadalna część warzywa?

spoiler

2023-03-29, 23:28
Kiedyś pracowalem w londyńskim sklepie z meblami gdzie murzynka przyjechała na wózku inwalidzkim i chciała zwrotu towaru który kupiła jednak paragon który przywiozła był lekko starty w taki sposób że kod kreskowy nie działał zaczęła drżeć mordę na całe gardło że ma paragon i chce hajs z powrotem i ja to gówno interesuje mało tego zaczęła przeklinać na wszystkich dookoła że to ich wina że paragon nie działa to był pierwszy raz kiedy chciałem zajebac kopa komuś na wózku inwalidzkim żeby przestała drżeć mordę finalnie wyszło tak że dostała kasę spowrotem i przestała drżeć mordę mimo chęć kopa został ze mną do końca dnia

2023-03-29, 23:57
Raz byłem w saunie na basenie i zostawiłem klapki przed wejściem. Jakiś inwalida zaczął drzeć na mnie mordę jak poj***ny, że nie może przejechać. Jeszcze łapami próbował do mnie machać. Niewiele brakowało a odruchowo kopnął bym go w mordę.

2023-03-30, 00:00
Aj, security!

2023-03-30, 00:11
szybko nie wstanie

2023-03-30, 01:00
WujekMajkel napisał/a:

U mnie w mieście był taki gość na wózku, taki niby śmieszek, każdy na mieście go kojarzył. I też tak sobie myślał, że inwalidy to nikt nie ruszy. I tak sobie robił podśmiech*jki z ludzi. Nie widziałem tego na własne oczy ale podobno sapał się do jakiegoś kolesia i ten mu taki wpie**ol spuścił, że połamał na nim ten jego wózek. Nie wiem czy spokorniał bo to dawno było ale chodzi mi o to, żeby nie oceniać pochopnie, wózkowicz z filmu mógł sobie zasłużyć


oby go tylko nie sparaliżował tym wpie**olem...