18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Witam, jako wieloletni pojeb..yyy.. użytkownik tego serwisu przyznam się do pedalstwa, jestem fanem FC Barcelony i na stronie FCBARCA pojawił się artykuł

fcbarca.com/119060-fc-barcelona-swietuje-dzien-dumy-lgbtqi-wywieszajac...

Wiem, Barcelona to przesiąknięte pedalstwem miejsce, ale do rzeczy, w naszym sadolowym stylu, aczkolwiek z cenzurą skomentowałem komentarz geja oburzającego się ilością wg niego nieprzychylnych pedałom opinii poniżej screeny, jak komuś się chce to link powyżej do artykułu, zalogować i skomentować (wzywam oddziały ). No i to chyba mój pierwszy post od 2013 chyba - nie chce mi się sprawdzać, Witaj sadolu!!











Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-28, 23:35 4
Nie będzie twojej zgody na adopcje przez osoby heteroseksualne? Ty pedale jeden!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-28, 23:41
Ty przychodzisz tutaj z tym, Poziomką?
Do poważnych ludzi?
Z chłopakiem, który biega?

Ty chory pojebie...
Zgłoś
Avatar
panpanczan 2024-06-28, 23:44 1
Zgłoś
Avatar
DużyKogut 2024-06-28, 23:48 2
Nawet tego gówna nie czytam
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-28, 23:48
Kto mi kurwa streści tę ścianę tekstu?
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-06-28, 23:53 1
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Nie będzie twojej zgody na adopcje przez osoby heteroseksualne? Ty pedale jeden!



I już nie warto czytać reszty.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-06-28, 23:57 1
Przeczytałem, ogólnie powiem tak, coś tam wiesz, ale de facto gówno wiesz. Seks analny to zboczenie, tak, jest bardzo niezdrowy. Seks w prezerwatywie jest okay, seks jest naturalną potrzebą człowieka, każdy chce ruchać i każdy chce i potrzebuje (nawet dla zdrowia) ruchać częściej niż może utrzymać dzieci. Co więcej, czasami dla higieny dobrze użyć jest kondoma. Co do dzieci, to się nie wypowiem, mam ten temat w rzyci obecnie, ojcem nie jestem, raczej nie będę i nawet dobrze, bo się nie nadaję, to drażliwy temat dla mnie, starałem się ze swoją babą o dziecko i chuj z tego wyszedł.

Co do homosiów, to co mnie to obchodzi? Niech sobie ruchają kogo chcą, dzieci jak adoptują, to pewnie będą miały mniej skrzywiony obraz rzeczywistości niż niejeden z hetero rodziny, gdzie chleją, ćpają i przemocują. A poza tym chuj mi do tego, mam swoje problemy.
Zgłoś