18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Lochy na zjeżdżalni - popularne w ostatnich 24h
Jak wiadomo, każdy prawilny murzyn przynajmniej raz w życiu musi zgwałcić. Nie ważne, czy kobietę, chłopca, czy kozę. Jest to element ich "kultury" i tożsamości narodowej. To coś jak u nas skończenie osiemnastu lat i wyrobienie dowodu osobistego. W murzynowie gwałt jest wyznacznikiem statusu społecznego i tego, że delikwent stał się stuprocentowym murzynem afrykańskim.

Oczywiście trzeba gwałcić sprytnie i nie dać się złapać, ponieważ mogą zostać wyciągnięte konsekwencje. Na przykład takie:


Myślę, że jebało tam okrutnie.
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
netnik 2024-06-09, 20:19
Ani to, ani to. Po prostu zaciekawiło mnie jak to wygląda z perspektywy takiego murzyna.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-09, 20:53 1
Jahwe lubił woń palonego mięsa.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-06-09, 21:19
I to jest pożytek z tego że afrykańce mają telefony. Dzięki temu możemy zapoznać się z ich kulturą i tradycjami jednocześnie będą z dala od ich kultury. Kiedyś trzeba było wysyłać jakichś Cejrowskich, ale rzadko bywali w miejscach kultywowania kultury.
Zgłoś
Avatar
jarzyna 2024-06-09, 21:30
zawsze miło jest dowiedzieć sie czegoś o innej kulturze
sadolu uczy, sadol bawi
piwo!
Zgłoś
Avatar
CzarnyLord86 2024-06-09, 21:44 1
"Myślę, że jebało tam okrutnie." - Tam zawsze jebie okrutnie.
Zgłoś
Avatar
Guidenmorg 2024-06-09, 22:35
Jak ja bym chciał to widzieć z bliska... Ale nie będę ryzykował więc zostaje mi sadol
Zgłoś
Avatar
DDragonDD 2024-06-09, 23:32 1
CzarnyLord86 napisał/a:

"Myślę, że jebało tam okrutnie." -



I na dodatek zapach spalonego mięsa się unosił wszędzie.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-06-10, 10:07 1
Może doczekamy się materiałów z tłumaczeniem z małpiego na ludzki. Wie ktoś co to znaczy "majbajo" bo to dość popularny okrzyk w czasie karbonizacji naczelnych?
Zgłoś
Avatar
NapalonaFrytka 2024-06-10, 12:38
Tożsamość narodowa, tak jak u cyganek które z dnia na dzień z chudej, zmieniają się w spasioną lochę. Kwestia dojrzewania
Zgłoś
Avatar
mCreydon 2024-06-12, 15:31 1
Szary_Jeleń napisał/a:

Jahwe lubił woń palonego mięsa.



A o to miła woń dla pana
Zgłoś