18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
dżonyłojlker 2019-12-16, 14:09 4
Kurwa, tyle jadu w komentarzach pod filmikiem z niewinnego żartu na małych pedałkach. Ludzie co jest z wami? Kochajmy się, święta idą, Pan Jezusek niedługo się rodzi.
Zgłoś
Avatar
skandal 2019-12-16, 15:12 2
Up

W pełni popieram! Ja rozumie że aktualnie w Polsce panuje coś w rodzaju wojny polsko-polskiej. Jednak błagam Was, musimy wszędzie się kłócić ?
Jeden wyzywa od pelikanów, drugi pisze o "ruchaniu swojej matki" (tak swoją drogą, "świetne"masz pomysły.) , nie moglibyśmy po prostu się pośmiać, żartować ?
Normalnie komentować ?

Nie widzicie tego, co głównie polityka z nami zrobiła ? Mimo tego że nie cierpię nie których partii, nie powoduje to że nie mogę z "przeciwnikami" się pośmiać, porozmawiać na temat filmiku!

Zrozumcie i zapamiętajcie , skłóconym narodem łatwiej sterować!!! Im więcej nienawiści i pogardy dla drugiego, tym częściej i łatwiej dochodzi do złych rzeczy!

Opamiętajmy się dla przyszłości tego narodu !!!!
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2019-12-16, 15:17
otomin napisał/a:

Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...


O kurwa, ty to za to jesteś całkowicie normalny...
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-16, 15:42 1
skandal napisał/a:

Up
W pełni popieram! Ja rozumie że aktualnie w Polsce panuje coś w rodzaju wojny polsko-polskiej. Jednak błagam Was, musimy wszędzie się kłócić ?
Jeden wyzywa od pelikanów, drugi pisze o "ruchaniu swojej matki" (tak swoją drogą, "świetne"masz pomysły.) , nie moglibyśmy po prostu się pośmiać, żartować ?
Normalnie komentować ?
Nie widzicie tego, co głównie polityka z nami zrobiła ? Mimo tego że nie cierpię nie których partii, nie powoduje to że nie mogę z "przeciwnikami" się pośmiać, porozmawiać na temat filmiku!
Zrozumcie i zapamiętajcie , skłóconym narodem łatwiej sterować!!! Im więcej nienawiści i pogardy dla drugiego, tym częściej i łatwiej dochodzi do złych rzeczy!
Opamiętajmy się dla przyszłości tego narodu !!!!



gosciu przeczytaj od początku o co kaman a pózniej praw morały
Zgłoś
Avatar
homorek 2019-12-16, 17:16
otomin napisał/a:

Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



Eee tam nie warto się ograniczać do tylko tego co się rusza, bo można nie zakutasić. Kto grymasi nie kutasi.
Zgłoś
Avatar
A................r 2019-12-16, 17:44 1
otomin napisał/a:

Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



pierdolisz smutny kolega , ja tam bym ruchał co popodanie wszystko
Zgłoś
Avatar
PaVV 2019-12-16, 17:55
otomin napisał/a:

Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



Twoja wypowiedź również nic nie wnosi.

Swoją drogą zajebista mamuśka, należy się jej sadolowy medal <3
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-16, 18:02
gohan27-01 napisał/a:

to się praktycznie nie przyjmie.



2 razy już byłem z takimi torebkami i jakoś przyszyli. Łapkę sołtysa, paluszek sąsiada.

A sołtys chciał kikut owinąć szmatką i olać .
Zgłoś
Avatar
qiuve 2019-12-16, 21:04
jak kiedyś sobie coś utnie to ją wreszcie oleją
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2019-12-16, 22:44 1
otomin napisał/a:

Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...


Zamknij morde bo sam ruchasz swoją matkę
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2019-12-17, 8:49
wcale nie ustawione, heh
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-12-18, 14:03
O kurwa to jest przepiękne
Ta pierwsza pomoc. Kobieta zrozumiała, że wydała debili na świat.
Zgłoś