18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
r061071 2019-12-16, 7:41 6
za to powinni[ jak będą starsi oczywiście] wyruchać zjebaną matke
Zgłoś
Avatar
traf 2019-12-16, 8:15 3
dobry numer plus histeryzujący goguś haha
Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-16, 8:45 75
r061071 napisał/a:

za to powinni[ jak będą starsi oczywiście] wyruchać zjebaną matke



Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2019-12-16, 9:22 8
Tzw. stresowe wychowanie... Hartuje dzieci na przyszłych sadoli
Zgłoś
Avatar
TeaWithLemon 2019-12-16, 10:13 1
Synowie to idioci.. wdali sie w matke.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-16, 10:29 6
Jacyś tacy dziwnie spanikowani. A sprawa jest prosta, palec w torebkę z lodem, opatrunek na rękę i na pogotowie. Jak nie postrzępione za bardzo to się przyszyje.

Nawet niema za bardzo się czym ekscytować, bo to tylko palec, więc tragedii niema. A żarcik bardzo fajny, dzieci głupkowate, to trzeba im mózgi wietrzyć od czasu do czasu.
Zgłoś
Avatar
oso 2019-12-16, 10:58 23
Ta sama madka
Zgłoś
Avatar
gnojarz 2019-12-16, 11:05 8
Fake jak chuj, ale oczywiście sadolowe pelikany łykają wszystko, pewnie wam to zostało z dzięcięcych lat jak tata z kolegami wam robili zdupydomordying
Zgłoś
Avatar
gohan27-01 2019-12-16, 11:30
up @kulawiec tylko palec najpierw np. do woreczka lub szmatki później do lodu, nie od razu wrzucić. Później przyjeżdżają na SOR i jak trzeba szyć to wyjmują palec a on ma już zawarowane stadium odmrożenia(czyli krew praktycznie nie krąży) to się praktycznie nie przyjmie.
Zgłoś
Avatar
camson 2019-12-16, 13:22 1
Tak właśnie rodzic na własne życzenie zmienia swoje dzieci w cipki...
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-12-16, 13:42 3
otomin napisał/a:

Ja pierdolę. Beke wale z takich jak ty co by ruchali co się da i co się rusza. Zjebany łeb masz i nawet kurwa nie wiesz o tym a u takich to powinno się odcina łby bo i tak nic kompletnie nie wnosi do społeczeństwa, brudzie...



ja mam beka z ciebie ciotko jak nie pojmujesz nawet chujowych ale żartów chetnie sprawdze jaki kozak jestes daj namiar to wapdne do twojej mamuśki czekam z niecierpiwaoscią albo ty do mnie jak ci pasuje pizdusiu przed kompem masz ryj jak sklep
zobaczymy w realu czy też bedziesz obrażał jebany hipokryto
za lżejsze rzeczy mnie banowali a tu prosze chłopak może, dzieki admin
Zgłoś
Avatar
djmaster15 2019-12-16, 13:56
przestraszył się bo zobaczył zdrowe żarcie
Zgłoś
Avatar
bocianoff 2019-12-16, 13:58 4
gnojarz napisał/a:

Fake jak chuj, ale oczywiście sadolowe pelikany łykają wszystko, pewnie wam to zostało z dzięcięcych lat jak tata z kolegami wam robili zdupydomordying



sam jesteś kurwa jak ten fake, no mało co mnie rozpierdala tak jak zjeby piszące pod każdym filmikiem, że fake, bo ich mózg nie jest w stanie zaakceptować tego, że ktoś coś zabawnego wymyślił i się udało, niebywałe
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-12-16, 14:02
gnojarz napisał/a:

Fake jak chuj, ale oczywiście sadolowe pelikany łykają wszystko, pewnie wam to zostało z dzięcięcych lat jak tata z kolegami wam robili zdupydomordying



Fake? Serio?
A spróbuj napisać "prank"
Zgłoś