18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Sadolowa mamuśka
~Velture • 2018-03-25, 8:47
Tej mamusi wyraźnie nie spodobał się odcień skóry personelu medycznego w szpitalu i postanowiła złożyć reklamację oraz poprosić o białego lekarza.


Wiele rozumiem ale teraz to poleciała po bandzie

Zgłoś
Avatar
pkh 2018-03-25, 15:06
Raz poszedłem do przychodni pod blokiem, bo najbliżej. Nigdy tam nie byłem a mieszkam tu z 5 lat. W środku elegancko i dali darmową kawę, i w ogóle wszystko ą ę. Czekam swoje, wchodzę w końcu do gabinetu a tam kurwa MURZYN. Szok. Szybka rozkmina co robić. Przecież już nie bardzo wyjść jak jestem jedną nogą w gabinecie. Z drugiej strony dać się zbadać murzynowi - przejebane. Co wy byście zrobili?
Zgłoś
Avatar
elda1987 2018-03-25, 15:11 9
Ja tam jestem po stronie tej babki, chociaz moze troche za glosno krzyczala i wyszlo rasistowsko przy tej bandzie brudu, co tam byla. Ale miala prawo prosic o takiego lekarza, jakiego chciala. Czarna by dostala czarnego od razu, biala jak zawsze zostala okrzyknieta rasistka.
Zgłoś
Avatar
urteusz 2018-03-25, 15:30 6
Moral jest taki, ze ci kolorowi lekarze robia dyplomy w swoich krajach (albo je kupuja) i pozniej sie nostryfikuja w Usa/Kanadzie czy Uk. Czy nostryfikacja jest trudna, chuj go wie ale do lekarza z dyplomem z kraju 3 swiata sam bym nie poszedl.
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-03-25, 15:36
elda1987 napisał/a:

Ja tam jestem po stronie tej babki, chociaz moze troche za glosno krzyczala i wyszlo rasistowsko przy tej bandzie brudu, co tam byla. Ale miala prawo prosic o takiego lekarza, jakiego chciala. Czarna by dostala czarnego od razu, biala jak zawsze zostala okrzyknieta rasistka.



Babka, jaka rzadko im się zdarza, miała rację.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-03-25, 15:53
Jebnięta Chyba chciałaby menu z lekarzami dostać na wejściu, z którego sobie można wybrać kolor skóry, długość i kolor włosów, czy lekarz umięśniony, czy z brzuszkiem i może w ramach dodatkowych umiejętności jeszcze "śpiew i taniec" A to wszystko pewnie w publicznej służbie zdrowia
Zgłoś
Avatar
S................n 2018-03-25, 15:57
W T F ?



Justynka99 napisał/a:

Jebnięta Chyba chciałaby menu z lekarzami dostać na wejściu, z którego sobie można wybrać kolor skóry, długość i kolor włosów, czy lekarz umięśniony, czy z brzuszkiem i może w ramach dodatkowych umiejętności jeszcze "śpiew i taniec" A to wszystko pewnie w publicznej służbie zdrowia

\

Lekarz lekarzowi nie równy! Ciekaw jestem co byś zrobiła w sytuacji gdybyś "wylosowała" najgorszego lekarza w szpitalu, wiedząc o tym , że jest chujowy.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2018-03-25, 17:19 1
Siema, studiuje w stanach od 6 lat i w sumie nie mialem doczynienia ze szpitalami jeszcze ale z wiarygodnych informacji wiem ze nie uświadczysz tam afroamerykanina, ale uświadczysz murzyna z afryki czarnego jak smoła, który przybyl do USA i skonczyl medycyne, nadal jednak słabo mowiacy po angielsku. Zapewne o takiego osobnika chodzilo tej pani W stanach to ogolnie szpital sklada sie glownie z hindusow ( hindus studiuje albo medycyne, albo computer science), troche afrykanczykow, i troche bialych amerykanow.

JA osobiscie pozytywnie jezeli chodzi o wyksztalconego czarnego z afryki. Dziekan na moim wydziale to 50letni facet z Nigerii - pomogl mi zalatwic jedna sprawe co skroci moje studia o pol roku i zachowam w kieszeni okolo 12k$.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-03-25, 17:42
alexandrus napisał/a:


Lekarz lekarzowi nie równy! Ciekaw jestem co byś zrobiła w sytuacji gdybyś "wylosowała" najgorszego lekarza w szpitalu, wiedząc o tym , że jest chujowy.



Ocena umiejętności to zupełnie co innego, niż preferencje dotyczące wyglądu.
Zgłoś
Avatar
mit2 2018-03-25, 17:49 1
Cytat:

Ocena umiejętności to zupełnie co innego, niż preferencje dotyczące wyglądu.


Czarni mają niższy iloraz inteligencji niż biali. To jest fakt.
W tym przypadku kolor skóry może świadczyć o mniejszych lub większych umiejętnościach lekarza.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-03-25, 18:17
mit2 napisał/a:


Czarni mają niższy iloraz inteligencji niż biali. To jest fakt.
W tym przypadku kolor skóry może świadczyć o mniejszych lub większych umiejętnościach lekarza.



Blondynki mają iloraz inteligencji średnio wyższy, niż kobiety o innym kolorze włosów. Rozumiem, że w takim razie też popierasz, że ktoś nie chce być leczony przez kobietę z czarnymi włosami? Iloraz inteligencji maleje również z wiekiem. W związku z tym mogę się domagać lekarza przed 40 rokiem życia?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-25, 19:46 3
@up
Poproszę o źródło tych rewelacji co do IQ i koloru włosów bo póki co pierdolita.
Zgłoś
Avatar
Lingula 2018-03-25, 20:18 2
poziom waszego pierdolenia w tym watku osiagnal punkt krytyczny
nie wiemy co sie stalo przed filmem, ale dyplomu i specjalizacji nie dostaje sie za darmo - niech idiotka zapierdala do szpitala i kladzie kase na stol, a nie wykrzykuje swoje opinie w miejscu, w ktorym ludzie pracuja dla dobra innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-03-25, 20:23
Wielka, biała pizda. Żal chłopaka, że ma takiego nacjo-zjeba jako matkę.
Zgłoś
Avatar
k................0 2018-03-25, 22:10
Justynka99 napisał/a:



Blondynki mają iloraz inteligencji średnio wyższy, niż kobiety o innym kolorze włosów. Rozumiem, że w takim razie też popierasz, że ktoś nie chce być leczony przez kobietę z czarnymi włosami? Iloraz inteligencji maleje również z wiekiem. W związku z tym mogę się domagać lekarza przed 40 rokiem życia?



Możesz się domagać, ale zachowując proporcje, musisz pamiętać, że taki lekarz nie będzie chciał Cię leczyć
Zgłoś
Avatar
parolpl 2018-03-25, 22:12
Zależy od sytuacji; jeśli sprawa dotyczy operacji to chyba można tam wybrać lekarza. (jeśli to jakaś pierdoła, a przypuszczam, że tak jest) to pieni się bez sensu, bo po co.
Co do czarnej; powinna dostać co najmniej naganę, jest od leczenia, nie oceniania preferencji wyborczych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie