18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witam!
Podzielę się z Wami moim dzisiejszym wyjazdem na cmentarz z dwoma wujkami celem zamontowania ławeczki przy grobie dziadka.

Jeden z wujków to mój chrzestny, który ma konkretnie sadolowe poczucie humoru, a więc do rzeczy.

Z końcem października ludzi na cmentarzu jak to na cmentarzach, odwiedzających dużo, odwiedzanych jeszcze więcej.
Pod ławkę trzeba wykuć cztery otwory w betonie pod nogi ławki. Zaczynam pierwszy otwór, kilka uderzeń młotek-przecinak-beton i się zaczyna:

(ch)rzestny- nie wal tak głośno
ja- w sumie racja, cały rok na zamontowanie ławki a nam się przypomina dzień przed 1.11, widzę jak tamta babka krzywo patrzy
ch- nie, dziadka obudzisz

Po godzinie kucia, ustawienia ławki i zalania betonem wpada ciocia żeby do końca ogarnąć nagrobek i umyć płytki.

(C)iocia- (patrząc na kilka szmat i moją bluzę, którą zdjąłem bo trochę tego skuwania było a i dzień słoneczny) Co to za szmata? (rozkładając)
(W)ujek- ja wziąłem z samochodu
C- A ta?
W- to mama grobla wczoraj zapomniała i tak została
C- A ta? (bierze i rozkłada w powietrzu moją bluzę)
Ch- Dziadek się rozebrał bo mu za gorąco dzisiaj

Po ogarnięciu wszystkiego, w drodze do samochodu...

Ch- dobrze, że ławkę dzisiaj zrobiliśmy. Dziadek tyle czasu leży, że pewno mu się odleżyny porobiły na plecach to jutro na swoje święto będzie mógł trochę posiedzieć.

Taki lekki czarny humor na poprawę nastroju.

Ps. Wujki to synowie mojego dziadka ale od kiedy pamiętam mówili na moich dziadków dziadek i babcia.
Zgłoś
Avatar
a................0 2013-10-31, 18:11 4
No sadystyczne ale kurwa ni to śmieszne ... ni to fajne.
Może innych to rozśmieszy ale ja troszkę tak wiesz ... Żenua lekko
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2013-10-31, 18:23
Napisałem ale skasowałem bo by mnie zjechali, że to sadol.
Święto zmarłych i cmentarz to nie miejsce na głupoty ale jak patrzę na te wszystkie sztucznie poważne twarze, te bieganie i sprzątanie w jeden dzień w roku (oczywiście nie wszyscy ale jest takich osób spory odsetek) to widzę sporo hipokryzji. Tym osobom nikt życia nie wróci a założę się z każdym z Was, że Wasi bliscy nie chcieliby, żebyście przychodzili rok w rok nad ich grób i wylewali łzy (albo sztuczne łzy) bo akurat święto jest z tych smutnych tylko spotkali się, porozmawiali a nie robili przepychanki wieńców i konkursy zniczy. Woleli by widzieć uśmiechnięte twarze a nie smutne albo co gorsze sztuczne.
Zgłoś
Avatar
Noriax 2013-10-31, 18:32 15
Dlatego nie lubię tego sztucznego święta - jakieś głupie rozmówki, tłumy i komercja. Nie lepiej pojechać w dowolny wolny dzień w roku i mieć lepsze warunki do zadumy?
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-31, 19:54 11
U mnie na szczęście skończył się już ten czas, gdzie przymusowo musiałam chodzić z rodziną na cmentarz 1.11. Teraz chodze tam 1-2 dni później na cpacer, gdyż mieszkam w Szczecinie i tu cmentarz jest przepiękny
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2013-11-01, 8:20

Wesołych Świąt !!!!
Zgłoś
Avatar
Tupolew18 2013-11-01, 11:04 34
Przechodzę z ojcem obok malutkich grobów gdzie są wkładane urny z prochami

Ojciec: Ty wiesz dlaczego te groby są takie malutkie?
Ja: No?
Ojciec: Bo tutaj chowają ludzi na stojąco
Zgłoś
Avatar
strzelec_ 2013-11-01, 13:55
@memengwa
Masz jakieś ulubione miejsce? Może też docenię;p
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-11-01, 18:48
Ja jeżdżę kilka razu w roku, a nie jak zapędzane bydło bez własnego rozumu raz w roku w te korki, tłok i komercję. I gdzie tu miejsce na zadumę?
Zgłoś
Avatar
thoruus 2013-11-01, 19:00
"celem zamontowania ławeczki" - jak ochroniarz z podstawówką siłujący się ze zbyt krótkim raportem... Wkurwia mnie ta forma, ot i tyle.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-01, 19:18 3
Zgłoś
Avatar
grzesiu_id 2013-11-01, 19:44
Dla mnie osobiście ta historia nie jest ani sadystyczna, ani śmieszna, ani warta głównej
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-11-01, 19:48


Pepsi bogiem. tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-01, 19:50
torento - nie ma to związku z tematem, ale i tak pokazuje, że CC ma zysk.
Zgłoś
Avatar
DudkovMajor 2013-11-01, 20:02
strzelec_ napisał/a:

@memengwa
Masz jakieś ulubione miejsce? Może też docenię;p



Przy grobie jest nieźle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie