18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mygyry 2015-11-10, 20:26
final destination w śluzowatej odsłonie
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-11-10, 20:51 1
W sumie ciekawe... ale sorki. Tu jest Polska. Materiały nawet anglojęzyczne, mimo iż znam ten język.... nie są przeze mnie promowane piwkiem. Są wyjątki. Ale nie w tym przypadku.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2015-11-10, 21:09 47
@UP kurwa, znowu się nie zorientowałem, że to nie było po polsku, dopóki nie przeczytałem komentarza.
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-11-10, 21:21 1
kokos_123 napisał/a:

@UP kurwa, znowu się nie zorientowałem, że to nie było po polsku, dopóki nie przeczytałem komentarza.


Nie dziwię Ci się.... ludzie zapominają języka czytając pseudopolskie portale kaleczące język na wszelkie sposoby.... a co tu mówić o ludziach na emigracji zarobkowej?
Zgłoś
Avatar
IPeIPe 2015-11-10, 21:30 153
~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym chujem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napierdalasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...
Zgłoś
Avatar
facet85 2015-11-10, 21:31 2
krzyks napisał/a:

W sumie ciekawe... ale sorki. Tu jest Polska. Materiały nawet anglojęzyczne, mimo iż znam ten język.... nie są przeze mnie promowane piwkiem. Są wyjątki. Ale nie w tym przypadku.



Zapomniałem, że we wszystkich filmach powinny być polskie napisy baa, wszyscy powinni mówić po polsku
Zgłoś
Avatar
Catar 2015-11-10, 21:33 3
to ślimaki eksplodują w kuchence mikrofalowej?
Zgłoś
Avatar
DrWhisky 2015-11-10, 22:24 14
krzyks napisał/a:

.... nie są przeze mnie promowane piwkiem....



thats fu**ing bad m8, your decisions makes us suffer
Zgłoś
Avatar
RmX 2015-11-10, 22:30 4
IPeIPe napisał/a:

~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym chujem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napierdalasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...



Awansował i od razu się rzuca jakie to polskie, nick zobowiązuje krzyks od krzykacza. Do tego to świeżak dopiero jest rok na portalu.
Zgłoś
Avatar
Dotychczas 2015-11-10, 22:59 3
IPeIPe napisał/a:

~krzyks
Ktoś napisał, że ostatnio "awansowałeś". Patrząc na tyldę wnioskuję, że zostałeś moderatorem czy tam innym chujem. Stary czy Tobie całkiem na łeb siadło po tym "awansie"? Napierdalasz komentarze pod każdym tematem jakbyś się fety nawąchał. Mogę zrozumieć, że się podnieciłeś ale chłopie opanuj się bo Ci klawiatura siądzie...



Absolutnie się zgadzam. Niestety koleś już przegląda poczekalnie żeby znów jako pierwszy napisać swój "błyskotliwy" komentarz, także nasz trud raczej nie odniesie oczekiwanego skutku.
Zgłoś
Avatar
Cichy 2015-11-10, 23:03 1
Catar napisał/a:

to ślimaki eksplodują w kuchence mikrofalowej?


A nie? Może mniej efektownie niż na animacji, ale tak, eksplodują.

Efekt końcowy 2:16
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-11-10, 23:08 3
@krzyks

Jesteś tak samo popierdolony jak ta Twoja śmieszna zasada.
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-11-10, 23:36
jaki zjeb bierze sałatę/kapustę/inne zielone chujstwo do obiadu nie wyjebawszy z niej całego syfu?? BEZSENSU W CHUJ!!
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-11-10, 23:53 9
Cichy napisał/a:


A nie? Może mniej efektownie niż na animacji, ale tak, eksplodują.

Efekt końcowy 2:16



Brawo!
Ten film to prawdziwe combo - kręcenie w pionie, parkinson, gimbusy i nic nie widać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie