18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kurczaczi 2013-06-28, 2:33 8
powinni to w TV na okrągło puszczać !!!
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-28, 3:02
Myślałem, że się ze smutku utopi w jeziorze
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-06-28, 3:12 125
Genialne
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-06-28, 3:31 11
Sama przeróbka chujowa ale co do samej akcji to popieram. Niech to całe gówno spierdala do siebie bo i tak nikt ich tutaj nie chce. Wolałbym jednak zamiast murzyna jakiegoś kebaba bo murzynów u nas nie ma aż tak dużo i nikomu nie szkodzą swoimi poglądami tak jak te jebane ciapate kebaby.

Jakbym miał wybierać między arabusami a cyganami to bym chyba przegrzał mózg!
Zgłoś
Avatar
markross 2013-06-28, 3:55
Kebabów nie było, jest ruska, chińczyk i indianka, do wyboru, do koloru zrób se fajniejszą /watch?v=60xLzV_nHqg
Zgłoś
Avatar
stasiuuu 2013-06-28, 4:24 8
sam jestes chujowy. piwko
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2013-06-28, 7:32
Albo:



i chuj!
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-28, 8:25 1
No na 100% chce wrócić do kraju ogarniętego wojną lub przymierającego głodem, ewentualnie jedno i drugie...
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-06-28, 8:34
w Białymstoku tą reklamę wprowadzamy w życie:]
Zgłoś
Avatar
Basher 2013-06-28, 8:34 9
Ej! Nie bądźmy rasistami w naszym kraju.
Rasizm to zło. Rasizm to przestępstwo...
A przestępstwo jest dla czarnych.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-06-28, 9:03 6
Fajna byłaby taka reklama,oparta na tym samym motywie, z Cyganem albo Żydem - Cygan wraca do Mławy a Żyd do Bobowej
A tak na marginesie - nie jestem rasistą i nikogo nigdzie nie chciałbym wyganiać, poważnie. Rzeczpospolita słynęła z tolerancji i najlepiej nam było, kiedy wiele narodów współżyło ze sobą w jej granicach.
Chorym jednakże jest, kiedy większość obywateli pracuje i daje się łupić, żeby jakaś grupa - np. posłowie, Cyganie albo Żydzi mieli na czym żerować, niczego nie wnosząc do tego społeczeństwa. Niechże Cygan, Arab czy inny kolorowy uczciwie pracuje, nie korzysta z zasiłków i COKOLWIEK wniesie do naszego życia. Nie mam żadnych obiekcji, żeby iść do czarnego lekarza, kupować u skośnookiego sprzedawcy czy dorabiać metalową tulejkę u brązowego tokarza.
Szlag mnie jednak trafia, kiedy czytam, że z moich pieniędzy utrzymuję polityka (który sprzedaje ten kraj za bezcen), dokładam się na mieszkanie dla Cygana (który je zdemoluje w ciągu miesiąca) albo funduję książeczkę o pedalstwie i polskich obozach koncentracyjnych (którą będzie musiało przeczytać moje dziecko w ramach lektury obowiązkowej).
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-06-28, 11:48 1
Zajebiste! Zrobiło mi dzień z rana
Zgłoś
Avatar
markross 2013-06-28, 13:37 1
Nie żebym leciał na wirtualne piwka ale kilkadziesiąt kratek browców to niezły wyraz uznania dzięki, napije się dzisiaj za was
Zgłoś
Avatar
krychu2007 2013-06-28, 23:59
Jest to na youtube? Jeśli tak to podajcie proszę linka.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie