18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
jctwa 2010-12-02, 23:11 1
Młody podrośnie i "wyrwie chwasta". Młotkiem. Takim fest, półtorakilowym.
Zgłoś
Avatar
pusek89 2010-12-02, 23:13
A gdyby tak ją zabić?
To by wszystkim wyszło na zdrowie!!

Kary psychiczne na 7dmio letnim gówniarzu są "sadystyczne" ale rysują a nie prostuja psyche.

Zajebałbym
Zgłoś
Avatar
j0k3 2010-12-02, 23:24 1
jak na to patrze to tak we mnie złość wzbiera że bm jej jebnął aż by sie nauczyła..
Zgłoś
Avatar
kapitansraczka 2010-12-02, 23:28 1
już się nie mogę doczekać kiedy ten dzieciak podrośnie i sam tak ukarze tą pojebaną idiotkę za to że obiad był chujowy albo coś w ten deseń
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2010-12-02, 23:35
OK, I need to say this... You are bitch and you deserve to die.
To powinien na końcu powiedziec ten łysy skurwiel.
Zgłoś
Avatar
kuba790 2010-12-02, 23:50
nech se do dupy to wleje jak jest taka madra
Zgłoś
Avatar
kamuha 2010-12-02, 23:52
Luis napisał/a:


kurwa jak mnie wkurwiają ....
Ta strona jest po to, żeby pokazywać okrucieństwa, a nie po to, żeby jacyś niedojrzali faceci mieli z tego ubaw lub wchodząc na tą stronę byli kimś innym niż są



Jednak jestem za sterylizacją.
Zgłoś
Avatar
ogurx 2010-12-03, 0:00
kurwa bierze babsko pierdolnięte dziecko ,i myśli ze ma kurwa psa którego wychowa jak tylko chce i będzie srać na jej zawołanie .zajebał bym ...
Zgłoś
Avatar
silmar 2010-12-03, 0:35
Dajcie mi ją to gwarantuje, że "postawi sie w sytuacji dziecka".
Zgłoś
Avatar
zamknijryj 2010-12-03, 0:40
kurwa jebana a nie matka !!!
Zgłoś
Avatar
satarosta 2010-12-03, 0:40
to teraz już wiecie skąd biorą się psychopaci, mordercy, gwałciciele i reszta pojebów... z takich męczonych dzieci rosną
Zgłoś
Avatar
DjKloPS 2010-12-03, 1:01 2
zbyt duża trauma dla dzieciaka, wyjdzie z niego morderca albo pedofil w przyszłości. w najlepszym wypadku będzie gejem lub prezesem PiS
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2010-12-03, 1:10
Jak za parę lat wejdę na sadistica i nie będzie jego mamy na hardzie to będzie oznaczało że mały coś przeskrobał i nie przeżył kary, innej opcji nie widzę.
Zgłoś
Avatar
laurka1924 2010-12-03, 1:37 2
Aż się specjalnie zarejestrowałam żeby dodać komenta.
Dobra OK rozumiemy dziecko coś tam przeskrobie klaps wytlumaczyc dziecku co zrobilo źle dać mu do zrozumienia postawic w koncie.
Rozumiem że to strona sadistic gdzie jest czarny humor, ale to nawet nie jest śmieszne tylko przykre i aż mi szkoda na to dziecko patrzeć kazać dziecku sie kąpać albo w lodowatym albo w zupelnie goracym prysznicu?!
No co ma kur*a być?! Niecierpie patrzeć jak ktoś dzieci krzywdzi poprostu nienawidze kogos kto katuje dzieci i ktos tam wczesniej pisal niech sama sobie ten sos do dupy wleje.
Niech on tylk podrośnie to jej zrobi tak samo dokładnie !
Zgłoś
Avatar
xAgzzx 2010-12-03, 1:40
Satanael napisał/a:

No i o to chodzi, i to jest to i tak trzymać!!! A dla tych wszystkich co tak jęczą nad losem tego bachora - przecież to Sadistic, a nie jakaś kurwa popierdółka. Ot co!!



szczym ryj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie