18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
m................E 2010-12-03, 2:08
małe sprostowanie piwko poszło przez przypadek do "whiltiernia" czy jakoś tak a miało pójść do Luis, co poprawiłem.. na prawdę szacun za komentarz mam to samo zdanie na temat tych pseudo sadystów co to wypisują wiemy co i uważają się za chuj wie kogo... a w rzeczywistości to zwykłe pizdaki z małymi kutaskami co na dodatek w dupie byli i gówno widzieli a pierdolą w kółko jakieś farmazony, na live jakby widzieli różne sadystyczne sceny to by się obsrali, zasłonili oczka i tup tup tup.. spierdalaliby do mamusi z płaczem.. Żenada.
Zgłoś
Avatar
grasylwka 2010-12-03, 2:54
nie wiadomo juz co gorsze, znecanie fizyczne czy psychiczne?
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-12-03, 4:50
co za kurwa. do policji niedojebana szmato
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-12-03, 8:11
ten dzieciak to już meszczyzna: "ajm fajting wicz stiv abałt pecil"
a matka nic dziwnego że adoptowała, cieżko by jej było cokolwiek zrobić nawet po pijaku

poza tym nie kocha tak jak własne, bardziej traktuje jak wyrzywajke
Zgłoś
Avatar
Stachustach187 2010-12-03, 8:18 1
mnie najbardziej rozśmieszył jezus nad jej głową
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-12-03, 9:24
Tak czytam te komentarze i wierzyć mi się nie chce. Szybkie spojrzenie na adres, nie no dobrze trafiłem.

Dzieciak dostał trochę ostrego sosu, do potrzymania w ustach, nic mu się nie dzieje, nie ma takiej możliwości, żeby mu się z tego powodu coś stało. Zimny prysznic? Sam czasami biorę, nic mu się nie stanie. Kara jak kara, równie dobra jak stanie w kącie (a nawet lepsza, bo dzieciak zapamięta, że tak się nie robi), a na pewno lepsza niż klaps. Za każdym razem matka tłumaczy, za co został ukarany, dzieciak wie, że źle zrobił i dlatego dzieje się jak się dzieje. Lepsze to niż, puszczenie dzieciaka samopas, żeby robił to co mu się tylko będzie podobało, już moja sąsiadka tak zrobiła. Synek najpierw ją napierdalał bo chciał kasę na wódkę, papierosy, a w końcu w wieku 18 lat wylądował w więzieniu...

A teraz kobiety z wściekiem macicy mogą rozpocząć ripostowanie...
Zgłoś
Avatar
Pabliell 2010-12-03, 9:40 2
Shadow, a rozumiesz ze psychiczne znęcanie się nad dziećmi powoduje wzrost liczebności psychopatów i morderców?
Pod względem fizycznym nic mu nie będzie, ale w dorosłym życiu będzie się bał wejść pod prysznic albo pójdzie rozpierdolić sklep z wyposażeniem łazienkowym, a tym co będzie miał pod ręką pozabija ludzi, którzy nie zdążyli uciec - a w szczególności kobiety przypominające jego matkę.
I lepiej jest dać po dupie - zaboli, da do świadomości że tak robić nie wolno, a ślady szybko znikną.

Ale na psychice zostaną niewielkie ślady, w porównaniu z tym co ta "matka" wyrabia.
Zgłoś
Avatar
Mikuś 2010-12-03, 9:47 2
Kiedy byłem mały i przy ojcu powiedziałem bodajże "gówno" to zaprowadził mnie do łazienki, wymył mi język mydłem i powiedział, że jeżeli jeszcze raz tak powiem to zamiast mydła weźmie pumex Nie powiedziałem przy nim żadnego brzydkiego słowa do mojej osiemnastki. Działa ? Działa
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-12-03, 9:53
@Pabliell piszesz takie bzdury, że aż dziw. Będzie się bał prysznica? Albo ostrych potraw? Idąc Twoim tokiem rozumowania jak dzieciak spadnie z rowerka, na którym uczył go jeździć jego tata i nieszczęśliwie się połamie to powinien bać się pojazdów dwu kołowych i mężczyzn o wyglądzie podobnym do jego ojca.

Matka jak matka, może nie najpiękniejsza, ale sobie jakoś radzi i trzyma dzieciaki krótko, żeby wyrosły na porządnych, silnych psychicznie ludzi, a nie na takie emo cipki jak są teraz. Co Cię nie zabiję to Cię wzmocni.

Za darmo nie został ukarany. Klaps nie skutkuje w ogóle, to nie jest kara, poczytaj cokolwiek to będziesz o tym wiedział.

@Mikuś tokiem rozumowania pozostałych komentujących powinieneś być psychopatą, zabijający ludzi mydłem
Zgłoś
Avatar
R................s 2010-12-03, 11:29
nie jestem zwolennikiem beztresowego wychowania bo chyba kazdy z nas dostal kiedys za cos wpierdol i wyroslismy na ludzi... chociaz jak patrze na niektorych uzytkownikow tego forum to chyba jednak nie wszyscy... Dziecku mozna wytlumaczyc wpierdzielic pasem, ale nie torturowac go psychicznie.. dzieciak majacy 5-10 lat nie wszystko musi rozumiec a jak sie rozejrzymy to ludzie i po 20 lat w dalszym ciagu maja gowno zamiast mozgu.... ja osobiscie bym ja rostrzelal
Zgłoś
Avatar
ana_be 2010-12-03, 11:53 1
Niech sobie w piz*dę wleje ten sos...to nie jest dyscyplina, wychowanie, ani kara, ale znęcanie się nad dzieckiem. To, że jej stary tłumaczył pewne kwestie, wlewając ostry sos chyba w odbyt, nie znaczy, że teraz potrafi być super matką i dobrym człowiekiem...Zakaz rozmnażania się i wychowywania dzieci do końca życia dla takich szmat.
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-12-03, 12:55
@ana_be zakładam po Twoim wieku, że jeszcze nie masz dzieci (choć w tych czasach to wszystko jest możliwe). Będziesz miała własne, to będziemy mogli pogadać.
Zgłoś
Avatar
Wicius 2010-12-03, 13:08
Kurwa, czekałem aż mu przypierdoli..

ale fakt, jak by moja kiedyś tak traktowała dziecko to bym jej chyba przyjebał i nie wypuszczał z kuchni
Zgłoś
Avatar
qqqqqq 2010-12-03, 15:33 2
psychiczna baba, pewnie zagorzała katoliczka
Zgłoś
Avatar
your_enemy 2010-12-03, 16:23
Ja bym jej kurde zrobiła to samo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie