18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Tester 2010-12-03, 16:26
Idiotka. Jeszcze mały się przeziębi
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-12-03, 17:01
Luis napisał/a:


kurwa jak mnie wkurwiają takie komenty, że szok. To, że to jest saditic nie oznacza, że mamy się śmiać z młodego. weź się pierdolnij w łeb koleś. Życzę ci takiej samej żony ( o ile już jej nie masz...? ) ciekawa jestem kiedy twoje dziecko urośnie i cię zajebie ,,bo tak mama robiła". Kto wie? może i ty kiedyś trafisz na sadistica z rozjebaną mordą? i tacy jak ty będą się z ciebie śmiać tak jak ty z tego. ale będzie fajnie.
Ta strona jest po to, żeby pokazywać okrucieństwa, a nie po to, żeby jacyś niedojrzali faceci mieli z tego ubaw lub wchodząc na tą stronę byli kimś innym niż są i żeby ,,wczuć się" w klimat i udawać jak to po nich wszystko spływa. jesteś śmieszny.



Widać dawno ci ktoś z kija nie pierdolnął.
Zgłoś
Avatar
Achajka 2010-12-03, 17:11
Kurde, szkoda, że nie ma dalej, jestem ciekawa co jej powiedzieli w tym programie. Ma ktoś ciąg dalszy, albo cały odcinek?
Zgłoś
Avatar
John_Rambo 2010-12-03, 17:26 2
Przeglądając tą strone widzialem juz chyba wszystko, od bab z kutasami (standart) po egzekucje i tego typu rzeczy.

Ale, jak widzę, że ktoś przez to że przez cale swoje dziecinstwo byl prawdopodobnie jebany w dupe przez ojca, wyladowuje swoje frustracje na slabszych to mnie szlag trafia. Jak ta kobieta może nazywać siebie matką ? Kretynka, a dzieciak przeżywa w domu horror. Ciekawe jak musi się czuć kiedy przeskrobie coś w szkole i wraca do domu a w nim czeka na niego pierdolnięta matka, ostry sos i zimny prysznic. Możliwości są dwie, albo jak podrośnie to ucieknie z domu, albo zajebie ja suchą krakowską.
Zgłoś
Avatar
bumcyb 2010-12-03, 17:46
Dobra fajnie, jesteśmy na sadisticu gdzie każdy trzyma swoją kobietę w kuchni i maltretuje swoje dzieciaki, ale wydaje mi się ze przy tym temacie dobrze by było jednak sie kurwa ogarnac, bo TO nie jest fajne i kazdy normalny czlowiek przyzna mi racje. Y kurwa NIE JEST wcale zabawne, chcielibyscie byc tak traktowani w tak mlodym wieku? I nie mwoie o pojedynczym wyszororwaniu jezyka mydlem, tylko stosowaniem tego do kazdej bzdury. Pewnie nawet nie probowala innych srodkow perswazji, glupia kurwa, a na pewno by podzialalo.
Zgłoś
Avatar
Sniffer 2010-12-03, 18:30
O, widzę, że wspaniały przykład chrześcijańskiego skurwysyństwa - we własnego boga nie wierzą, miłość bliźniego krzewią, aż miło, i do tego wyrażają się jak przystało.
I niby jestem za stosowaniem bicia w wychowaniu, ale niech mnie szlag i wszyscy diabli, jak tej tępej strzale druid proboszcz nie polecił dzieci tłuc, aż miło!
Zgłoś
Avatar
l................1 2010-12-03, 18:56
ładnie spierdolona mamusia , widać co sama w chacie miała i teraz wyżywa się na dzieciaku, co ona zrobi mu z psychiką, a później będzie płacz "jak to się stało że się zabił, taki spokojny chłopak był" powiem dlaczego... bo zjebana matka karmiła go ostrym sosem i polewała lodowatą wodą gdy nabroił w przedszkolu
Zgłoś
Avatar
Wodorek 2010-12-03, 19:26 1
Na tym forum oglądam ciała po wypadkach, rozjechane, przepołowione, poćwiartowane, spalone, z wnętrznościami na zewnątrz, bez głów, kończyn ale pierwszy raz poczułem strach i grozę...
Zgłoś
Avatar
szczur77 2010-12-03, 19:39
przynajmniej jak za pare lat pojdzie do pierdla to da sobie rade....
Zgłoś
Avatar
Wodorek 2010-12-03, 19:41
A pójdzie na pewno za zamordowanie rodzicielki
Zgłoś
Avatar
rbQ321 2010-12-03, 20:01
Ma ktoś może ten filmik z polskimi napisami, bo z czymś podobnym chyba ma styczność mojej szwagierki syn. Ale nie będę tłumaczyć tego, bo mój angielski też nie jest na tyle dobry, żeby tłumaczyć dialogi słuchając. Może ktoś ma możliwość wpisania PL tekstu ? :< Z góry dziękuję.
Zgłoś
Avatar
szczurto 2010-12-03, 20:37
przejebane... ot co....
Zgłoś
Avatar
l................s 2010-12-03, 21:16
Jebana dziwka, odcieła bym jej łeb i nasrała do szyji !
Ty kurwo żebyś Ty srake miała .

ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Uisper 2010-12-03, 21:47 1
Nie rozumiem was. Okej, baba stosuje ostre kary, co z tego ? Im mocnej mu się dostanie, tym dalej będzie trzymał się od "złych rzeczy". Dalej... Wasze teorie na temat zrytej psychiki to stek bzdur, jeśli już miałby mieć zrytą psyche, to w tym kierunku, że będzie się bał swojej matki do końca życia. Poza tym, tyyylu was tutaj pisze, że zajebałoby babsztyla, ale skoro oglądanie takiego czegoś was rusza, to gówno byście zrobili, więc dobierajcie słowa na tyle, na ile was stać.
Zgłoś
Avatar
xAgzzx 2010-12-03, 23:55 1
Uisper napisał/a:

Nie rozumiem was. Okej, baba stosuje ostre kary, co z tego ? Im mocnej mu się dostanie, tym dalej będzie trzymał się od "złych rzeczy". Dalej... Wasze teorie na temat zrytej psychiki to stek bzdur, jeśli już miałby mieć zrytą psyche, to w tym kierunku, że będzie się bał swojej matki do końca życia. Poza tym, tyyylu was tutaj pisze, że zajebałoby babsztyla, ale skoro oglądanie takiego czegoś was rusza, to gówno byście zrobili, więc dobierajcie słowa na tyle, na ile was stać.



Co do Twojej opinii na temat kary -nie będe sie na ten temat wypowiadać, gdyż według mnie ta matka to faszystka, i tyle mam do powiedzenia.
Jednak jesli chodzi o fragment 'Poza tym, tyyylu was tutaj pisze, że zajebałoby babsztyla, ale skoro oglądanie takiego czegoś was rusza, to gówno byście zrobili, więc dobierajcie słowa na tyle, na ile was stać.' - rozbawil mnie on. A to dlatego, ze kazda rozumna osoba wie, ze tego typu komentarze 'zajebalbym ja' itd itp, to sa czyste hipotezy , i wyraz wscieklosci jaka ogarnela uzytkownika podczas ogladania filmu. Wątpie aby ktokolwiek użył tak ekstremalnych metod ukarania tej kobiety, szczególnie jeśli nikt nie z tutaj obecnych nie jest z tym dzieckiem emocjonalnie zwiazany, i oburzenie nie byloby na tyle silne by sie do czynu morderstwa posunąć w realnym życiu.
Kazdy to wie-ty nie wiesz.
Powodzenia w zyciu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie