18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
Avatar
yoshi 2010-10-01, 13:13 2
szkoda, że w technikum też sie "bawimy" na CNC...
Zgłoś
Avatar
MortiCRX 2010-10-01, 15:27 1
Ech może to i problem że ci bardziej wykształceni nie pilnują tych co te drogi "lepią", może jeździlibyśmy po czymś lepszym niż te namiastki dróg położone łopatą przez nieuków...
Zgłoś
Avatar
korzonek 2010-10-01, 16:22 1
@exec86 - bardzo cię przepraszam o światły.. widać kto tu posiada szeroką wiedzę. Możesz nie wierzyć, ale ludzie w technikach też mają takie zajęcia. Przynajmniej my będziemy umieć zrobić manualnie coś więcej poza waleniem konia w kiblu jak ty
Zgłoś
Avatar
exec86 2010-10-01, 16:26 2
@xtl - czuły punkt?
@Goregoregore - przykro mi - ludzie z wyższym wykształceniem poradzą sobie bez roboli, odwrotnie niestety już nie.
@korzonek - gratuluję, skończyłeś technikum. Będziesz całe życie pracował na tokarce, bardzo ambitnie. Ale masz rację. Można skończyć technikum albo walić konia. Nie ma innych możliwości!
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-10-01, 16:28 6
Kurwa, dlaczego młodzież w wieku szkolnym jest taka ograniczona, wręcz głupia?
Zgłoś
Avatar
korzonek 2010-10-01, 16:29 1
To ty idź dalej wal tego konia, a ja skończę te studia które zacząłem. Ambicje to ty masz jak widać. Możesz mówić o ludziach z technikum co chcesz, ale to tylko świadczy o tym, jak niewiele wiesz.... o elektronice gówno wiesz i jest to dla ciebie pewnie to samo co kopanie rowów...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-10-01, 16:36 2
exec86 napisał/a:

widze na sadisticu sami ludzie po zawodowce siedza - a ja sie zastanawialem skad tutaj tak niski poziom...



Kiedyś w zawodówce był poziom wyższy niż teraz w technikum. Sporo byś się od tych ludzi nauczył - mieli bynajmniej fach w ręku, kmiocie.

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2010-10-01, 16:39 ]
Ach, zapomniałem dodać abyście już przestali to bezsensowne beblanie, nie przekona jeden drugiego a innym się czytać tego zapewne nawet nie chce.
Zgłoś
Avatar
exec86 2010-10-01, 16:57 1
Oh, czuję się kompletnie poniżony! Wygraliście! Macie rację! W dupie z wykształceniem! Przecież każdy wie, że człowiek po zawodówce czy technikum jest o wiele mądrzejszy, oczytany i kulturalniejszy niż człowiek po studiach! A ja żyłem całe życie w błędzie! Dzięki Wam, Sadolom dopiero teraz widzę w jak wielkim błędzie byłem! DZIĘKUJĘ!;*

( Tylko czemu to ludzie po studiach dyrygują tymi prostakami a nie odwrotnie? )
Zgłoś
Avatar
Tetragamatron 2010-10-01, 17:52 1
tranzystor napisał/a:



Masz doskonały wzrok, albo milion razy oglądałeś ten film. Raczej wrzeciono było za słabo skręcone. Przed uruchomieniem tokarki, projekt jest sprawdzany po kątem błędów, aby nie rozjebać drogiego urządzenia.



może coś w tym być jak patrze któryś raz to widać jak wałek się luzuje ,albo urywa łapa wrzeciona

exec86 napisał/a:

Oh, czuję się kompletnie poniżony! Wygraliście! Macie rację! W dupie z wykształceniem! Przecież każdy wie, że człowiek po zawodówce czy technikum jest o wiele mądrzejszy, oczytany i kulturalniejszy niż człowiek po studiach! A ja żyłem całe życie w błędzie! Dzięki Wam, Sadolom dopiero teraz widzę w jak wielkim błędzie byłem! DZIĘKUJĘ!;*

( Tylko czemu to ludzie po studiach dyrygują tymi prostakami a nie odwrotnie? )



rób te studia bo kasa w Tesco już na was czeka

Co to tokarzy , jestem tokarzem z zawodu ,i nie widzę kolesia po studiach przy tokarce... urwało by mu łapy
a by was zmotywować to za zawodówce zarabiam średnio 22 tyś koron norweskich (obecny kurs na złotówki 11tyś złoty )
Pokażcie mi studenta który po zmarnowanym życiu na studiach tyle zarobi ??
Zycie jest za krótkie i szare żeby marnować je na studia..
chyba ze za młodego jaj nie było i teraz na studiach pokazujecie jacy z was pijacy i jebaki xD bo w domu mama zabraniała xDDxDD
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2010-10-01, 17:54 3
do szanownych intelektualistów magistrów inżynierów oraz reszty soli tej ziemi z całym szacunkiem wydobywającym się z mojej czyście ,,fizycznej,, osobowości chuj wam wszystkim w studenckie dupy.
Zgłoś
Avatar
think666 2010-10-01, 20:00 1
No już bez przesady... znam ludzi, którzy są po zawodówkach, a teraz siedzą na kierowniczych stołkach.
Zgłoś
Avatar
Pan_Dawid 2010-10-02, 0:03 4
to nie to szkola zapewnia przyszlosc w stu procentach, to nie szkola decyduje o tym jakim jest się człowiekiem, więc według mnie bez sensu jest ten cały spór, najgorsze co może być to wrzucanie wszystkich do jednego worka i kierowanie się stereotypami, jebać TO Panowie, tak się nie robi
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2010-10-02, 0:45 2
exec86 napisał/a:

@Goregoregore - przykro mi - ludzie z wyższym wykształceniem poradzą sobie bez roboli, odwrotnie niestety już nie.



Uwierz, wiele dziedzin ludzkiego życia wiąże się z wykonywaniem zawodów, z którymi większość osób z wyższym wykształceniem nie ma ni nie chciałoby mieć zbyt wiele wspólnego. Ot, chociażby wywóz nieczystości. Albo infrastruktura drogowa - projekt autostrady (autorstwa wykształconego inżyniera) sam w sobie nic nie jest wart, dopóki niewykształcona kadra robotnicza nie weźmie się za jego wykonanie.
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
inzkulozik 2010-10-02, 13:46 1
Tetragamatron napisał/a:

Co to tokarzy , jestem tokarzem z zawodu ,i nie widzę kolesia po studiach przy tokarce... urwało by mu łapy



No i co z tego? Jakbyś Ty się wziął za robotę, którą robi ten koleś to - w przenośni - łapy urywałoby innym.

Tetragamatron napisał/a:

a by was zmotywować to za zawodówce zarabiam średnio 22 tyś koron norweskich (obecny kurs na złotówki 11tyś złoty )
Pokażcie mi studenta który po zmarnowanym życiu na studiach tyle zarobi ??



Pięknie, ale są dwie kwestie o których zapominasz:
1) nie każdemu się dobrze żyje z etykietką "polaczek"
2) oczywiste jest, że swoje zarobki powinieneś porównywać do absolwentów pracujących w zawodzie i również zarabiających w koronach norweskich... oj, i już nam mina zrzedła, co?
Zgłoś
Avatar
j................o 2010-10-02, 19:20
tak sobie czytam....ja pierdolę.przerwałem studia i poszedłem do pracy.z własnej woli.teraz jestem "robolem" i bosko mi z tym.psy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie