18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
Avatar
Tetragamatron 2010-10-04, 1:00
inzkulozik napisał/a:



No i co z tego? Jakbyś Ty się wziął za robotę, którą robi ten koleś to - w przenośni - łapy urywałoby innym.

Pięknie, ale są dwie kwestie o których zapominasz:
1) nie każdemu się dobrze żyje z etykietką "polaczek"
2) oczywiste jest, że swoje zarobki powinieneś porównywać do absolwentów pracujących w zawodzie i również zarabiających w koronach norweskich... oj, i już nam mina zrzedła, co?



a nie zrzedła bowiem...
przyszedł do nas kiedyś student w Polski szukać pracy to go niestety wyśmiali jak powiedział ze jest po studiach itp..

druga kwestia.. Polaków się szanuje bynajmniej w Norwegii bo jako jedyni Coś potrafią zrobić i tego nie zjebać..nie jak Francuzi czy Islandczycy nie wspomnę już o murzynach bo tym to się tam "wszystko należy za darmo od Państwa"
co do 'polaczków" smutna prawda jest taka ze to sami Polacy nazywają tak swoich rodaków... cóż taki naród
("Panie to Polacy-znasz ich ! " xD )
Zgłoś
Avatar
artiee 2010-12-01, 17:39
exec86 napisał/a:

Oh, czuję się kompletnie poniżony! Wygraliście! Macie rację! W dupie z wykształceniem! Przecież każdy wie, że człowiek po zawodówce czy technikum jest o wiele mądrzejszy, oczytany i kulturalniejszy niż człowiek po studiach! A ja żyłem całe życie w błędzie! Dzięki Wam, Sadolom dopiero teraz widzę w jak wielkim błędzie byłem! DZIĘKUJĘ!;*

( Tylko czemu to ludzie po studiach dyrygują tymi prostakami a nie odwrotnie? )



Właśnie ukazałeś swoją totalną głupotę. Czytasz gazety ? Rozglądasz się za pracą? Nie, bo jesteś młody i nawet jeszcze tych swoich wymarzonych studiów nie skończyłeś. Jak skończysz i zaczniesz szukać pracy to Cię życie sprowadzi na ziemię. Dostaniesz 1500zl pensji (jak znajdziesz pracę ) studencie i się ciesz. "prostak" na budowie zarabia minimum 3000. Śmiać mi się chce z takich debili . Sam jestem po studiach, ale dobrej pracy nie znalazłem. Pracuję przy wykończeniach i dopiero zacząłem dobrze zarabiać.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-12-01, 18:25 3
Panowie, zakończcie ten spór!

dla ułatwienia podsumuję i jak ktoś poruszy dalej temat wykształcenia to będziemy blokować konta;

wniosek nr
1. Robotnik aby pracować musi mieć wytyczne od osoby przeważnie lepiej wykształconej, bo nie wszędzie prosta myśl techniczna zdaje egzamin.

2. Osoba wykształcona potrzebuje Robotnika a Robotnik potrzebuje Osoby wykształconej.

3. Nienawiść Robotników do Osób wykształconych najczęściej determinowana jest zazdrością i niezrozumieniem

4. Pogarda Osób wykształconych do Robotników spowodowana jest świadomością zależności od nich i niezrozumieniem.

5. Jeden bez drugiego zginie na tym świecie niezaprzeczalnie.

i najważniejsze, głównie do studentów (przeważnie 1 i 2 rok, bo na ostatnim sobie zdają sprawę, że jednak nie będzie tak kolorowo w życiu jak było przez studia) - Zamknijcie całkowicie ryje w tej dyskusji, bo jesteście oderwani od rzeczywistości, nie macie szacunku do osób bez których wpierdalalibyście chlebek w lepiankach. Każdy decyduje o swoim losie, czy chce pracować na tokarce czy nad konstrukcją tokarki. Szanujmy się nawzajem.
Zgłoś