18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
gawlow 2014-09-17, 18:32 1
Rusza głową bo ginął dusząc się.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-09-17, 18:33 3
Sunday napisał/a:

mare30ks, fart to dość niefortunne słowo w tym przypadku, bo oryginalny tytuł to "Student crushed to death by malfunctioned elevator"



dlatego ja zawsze wyskakuje jednym duzym susem z windy, nigdy nei wiadomo kiedy sie spierdoli
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-09-17, 18:33
Refleks 70-cio letniego dziadka.
Zgłoś
Avatar
g................t 2014-09-17, 18:54 10
To jest właśnie ta słynna chińska technologia.
Ilość budowanych rzeczy, trzeba im to oddać, zadziwia. Ale jakością rywalizują z afrykańskimi domkami z gówna.
Zgłoś
Avatar
MagnuMr1p 2014-09-17, 19:04
Straszne... ale lubie takie przygody z windami
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-09-17, 19:05
dlatego mowia, ze schody przedluzaja zycie
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-09-17, 19:14
0:40 a to pedal chcial ostatni raz obciagnac przed smiercia to zaczal robic loda wymyslonemu przyjacielowi
Zgłoś
Avatar
Sanjaro 2014-09-17, 19:16
Kurwa, wszystko co złe to dzieje się w chinach xDd
Zgłoś
Avatar
enes19 2014-09-17, 19:51 14
"ma farta ze go nie zgilotynowalo jak w filmach, albo ma grube kosci i dlatego winda sie zatrzymala"

proszę Cię , jego kości przy takiej konstrukcji , wciągarce , prędkości łamią się jak zapałki. Widocznie złapał ogranicznik prędkości i zadziałały chwytacze w kierunku góra.

Pytanie dlaczego winda pojechała do góry z otwartymi drzwiami ? ( co jest oczywiście niemożliwe i zakazane ) , jest kilka sposobów:

- gość z serwisu grzebał coś przy sterowaniu ( był na usterce ) i np. zostawił zworę w obwodzie bezpieczeństwa ( tzn. zmostkował drzwi przystankowe )

- Co by kolwiek to znaczyło nastąpiła nieoczekiwana awaria układu ( sterownika ) coś mu się popierdoliło , ( chińskie gówno itp ) i pojechał do góry.

- luzownik się spierdolił , i otworzyły się szczęki hamulca na wciągarce i pojechała do góry.

Co by nie patrzeć wszystkie powody są z winy człowieka lub jego niedopatrzenia na serwisie, także nie chce być w skórze tego gościa z serwisu bo na pewno ma przejebane.
Zgłoś
Avatar
padi666 2014-09-17, 19:52 2
Czy ktoś wie gdzie możną kupić tę windę, bo teściowej obiecałem
Zgłoś
Avatar
ShiroEU 2014-09-17, 19:58
Gdy jego ciało zaczyna dziwnie drgać pod wpływem nacisku windy, polecam odpalić sobie Daftpunk - harder better faster albo Darude Sandstorm.
Zgłoś
Avatar
Prowokator 2014-09-17, 19:59
enes19 napisał/a:

"ma farta ze go nie zgilotynowalo jak w filmach, albo ma grube kosci i dlatego winda sie zatrzymala"

proszę Cię , jego kości przy takiej konstrukcji , wciągarce , prędkości łamią się jak zapałki...


jeśli się dobrze przyjrzysz, przewijając ręcznie po kawałeczku to do połowy filmiku winda jedzie w górę...
zatrzymała się z powodu osiągnięcia limitu udźwigu, ale już było za późno
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-09-17, 20:01
Kurwa musiało boleć...
Zgłoś
Avatar
enes19 2014-09-17, 20:04
Prowokator napisał/a:


jeśli się dobrze przyjrzysz, przewijając ręcznie po kawałeczku to do połowy filmiku winda jedzie w górę...
zatrzymała się z powodu osiągnięcia limitu udźwigu, ale już było za późno



masz rację nie zauważyłem jednak wyjaśnij mi prosze pojęcie limit udźwigu bo za chuja tego nie rozumiem.

Gdyby stała na ostatnim przystanku to rozumiałbym wtedy że jechała na cierność .

Albo obraz z kamery drga i daje wrażenie że winda jedzie do góry , teraz wpadł mi taki pomysł
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2014-09-17, 20:05
Oglądam trzeci raz i nie mogę zrozumieć. Winda odjechała czy budynek? Chyba mam iq za niskie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie