18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
j................s 2013-07-01, 15:10 2
nwctheconstruct chyba użyłeś tego co ??
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-01, 15:12
Nie, gram bez kodów, a co?
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-07-01, 15:12 4
Wyślij no mi tego złota trochę
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-07-01, 15:19 16
Heh, nie ma to jak WoG, gdybym nie zagrał nie uwierzyłbym, że Heroes III można jeszcze jakoś ulepszyć . Ale jakoś nie mogę zrozumieć, co ludzi kręci w tych małych mapkach, ja zawsze na XL, najlepiej jeszcze jak ośmiu graczy . No ale co kto lubi.

@down
To jest WOG, pewnie mapa stworzona przez gracza, który na start dał po prostu dużo kasy.
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-07-01, 15:19 5
BongMan napisał/a:

Nie, gram bez kodów, a co?



A tak mnie zastanawia,grasz w mapę M już ponad dwa miesiące.Masz w chuj zlota,a zasobów skromnie.Do tego widzę nie odkryłeś jeszcze całej mapy i w dodatku zero ingerencji wroga na twoim terenie.Może edytujesz sobie mapy pod siebie??
Zgłoś
Avatar
E................k 2013-07-01, 15:24 5
@up mapa dowiedziała się o kawałach i uschła .
Zgłoś
Avatar
support3 2013-07-01, 16:00 2
Jedna wielka ściema ponieważ jest to wersja angielska gry zatem komunikaty jak ten powinny też być po angielsku, chyba że samemu się edytuje mapę i się wpisuje tam takie suchary... zaraz zaraz no tak BongMan
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-01, 16:29 8
jacekmatys, to jest mapa z Shadow of Death chyba, Arogancja się nazywa. Grałem sobie na spokojnie, jak mi któryś wchodził na moją wyspę, to go tłukłem. Miałem w chuj punktów ruchu, wszystkie jednostki na poziomie as i dowódcę przekozaka A złoto mam z zamków i z rezerwy (7000 złota i 2 mithrilu jednorazowo, co daje dodatkowy 1000 złota dziennie) Kody w Herosach to chuj, zwłaszcza jak WoG daje tyle możliwości.
Pater patriae, mnie przy dużej ilości graczy komputerowych wkurwia, że każdy bierze sobie po 10+ bohaterów, lata z jakimiś chujowymi jednostkami i złośliwie wszystkie kopalnie zajmuje
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-07-01, 17:45
W WoG-u jest fajna opcja: codziennie rośnie nam armia (4%) ale niestety wrogowi też Mimo to jedyna gra w którą młócę prawie codziennie.Kampanie w przebudzeniu bogów to chyba najlepsze co mnie w życiu spotkało.
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-07-01, 18:20 1
Intuicyjnie kliknąłem na tego "ptaszka" co by zniknęło okienko i chciałem grać
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-07-01, 19:33
Cytat:

chyba że samemu się edytuje mapę


i wszystko jasne

a tak w ogóle szkoda, że nie można zwiększyć poziomu trudności CPU w WoGu :/
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-07-01, 20:55
support3 napisał/a:

Jedna wielka ściema ponieważ jest to wersja angielska gry zatem komunikaty jak ten powinny też być po angielsku, chyba że samemu się edytuje mapę i się wpisuje tam takie suchary... zaraz zaraz no tak BongMan



Przecież mapę można ściągnąć z netu. Jeśli zrobił ją Polak, to tego typu wiadomości będą po polsku.

Ja raz spróbowałem WOG i jakoś mi się nie spodobał. Może jeszcze raz spróbuję? :O
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-07-01, 20:56
gdzie moge pobrać tom gierke?
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-07-01, 21:00
Jeśli dobrze WoGa nie skonfigurujesz, to gra się beznadziejnie. Mithrill to jakaś porażka, takie ułatwienie że szok. Tak samo dowódców sztandary itp wypierdalam od razu. Jeszcze gorsze są zmodyfikowane umiejętności, gdzie po wbiciu Odkrywania na mistrzu, w WoGu można podpierdalać surowce wrogom... Też wole formułę z SoD. Prawdą jest że niby najtrudniejszy poziom jest banalny, jeśli wybieramy bohatera jaki nam pasuje. Przykład? Adela z Zamku, dyplomacja na starcie, po 3 tygodniach masz armie 3x większą niż wróg. Ja ostatnio jak grywam, to biorę wszystko losowo:) + ewentualny wrogi sojusz, żeby nie było że wybiore 5 wrogów i po miesiącu walcze z 2, bo tamci padli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie