18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
Hetman_Wielki 2022-07-17, 10:50 66
na 100% głupia pizda za kółkiem

w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta pizda wciąż będzie jeździć i zabijać

nie nadajesz sie i huj, eliminacja !
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-17, 10:56 15
Hetman_Wielki napisał/a:

na 100% głupia pizda za kółkiem
w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta pizda wciąż będzie jeździć i zabijać
nie nadajesz sie i huj, eliminacja !



...a kto powiedział, że ona to zrobiła przypadkowo?

Piwo dla kierującej pojazdem
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2022-07-17, 11:01 3
Hetman_Wielki napisał/a:

na 100% głupia pizda za kółkiem
w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta pizda wciąż będzie jeździć i zabijać
nie nadajesz sie i huj, eliminacja !



Lubisz dzieci, że wstawiasz je na awatar?
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-07-17, 11:02 2
KapejloneK napisał/a:

...a kto powiedział, że ona to zrobiła przypadkowo?
Piwo dla kierującej pojazdem



może jest ślepa i ma oczy zalepione sperma ?
jak siedzi za nisko i nie widzi gdzie jedzie to na huj tam jedzie ?

staruchy i niskie baby ktore widzą drogę w zakresie od 7metrów do 30metrów to obecnie plaga
oczywiście dotyczy to tez kierujących co wymuszają notorycznie
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2022-07-17, 11:12 9
Pasażer wyskoczył i mówi do kierowcy teraz buksuj w miejscu
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-07-17, 12:16 6
Hmm, nie wiem, moze kobiety powinny miec zakaz jazdy z automatem? Byloby mniej szkod. Moze w ogole zakaz prowadzenia aut jak u arabow? Aczkolwiek 3-latka sama przechodzaca przez jezdnie to tez przegiecie.
Zgłoś
Avatar
joti 2022-07-17, 13:08 8
Kobiety powinny przechodzić ukierunkowane na płeć egzaminy na PJ. Tak żeby wyeliminować debilki, które nie rozróżniają gazu od hamulca i nie potrafią opanować kierunku jazdy podczas cofania.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-07-17, 13:40 5
Tępa pizda i automat na 99%. Teraz tępa pizda i dzieciobójczyni.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2022-07-17, 17:00 1
Chyba już opowiadałem. Jak wiecie ze ze kółkiem jakaś taka głupia blondynka ma kierować, wymyślcie co chcecie nawet, że "boli go noga" aby z nią nie jechać. Miałem taki przypadek że z taką osobą jechałem i przez całą drogę się bałem, to chyba jakiś szósty zmysł. Ta osoba pozniej kierowała i wylądowali na drzewie, efetkt 4 trupy razem z nią. To nie była jej wina, ale mówiło się że gdyby kto inny kierował .... itd itp
Zgłoś
Avatar
htr83 2022-07-17, 18:32 1
2 ciekawe rzeczy odnośnie jazdy samochodem w chinach:
1:chińczyk uczy się i zdaje egzamin na placu. Wyjeżdza na miasto dopiero jak już ma prawko
2. jeśli chińczyk potrąci/przejedzie kogoś robiąc z niego kalekę to musi potem płacić za koszty leczenia
do końca życia pokrzywdzonej osoby. Z tego powodu pojawiają się przypadki cofania i dobijania potrąconej osoby.
Ciekawe czy to nie był jeden z nich.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2022-07-17, 19:51 1
Hetman_Wielki napisał/a:

na 100% głupia pizda za kółkiem
w takich przypadkach jestem za publicznym ścięciem głowy, bo ta pizda wciąż będzie jeździć i zabijać
nie nadajesz sie i huj, eliminacja !



dobrze ze tacy jak ty nie decyduja tylko zap....ja za 2,5 tys na reke
Zgłoś
Avatar
r................6 2022-07-18, 0:37
tatus teez madry hehe on juz przeszedl na druga strone a dziecko dopiero zaczynalo przechodzic, xD i durny chinol jak to chinol rowerek wazniejszy rowerek niesie a dziecior z tylu sam idzie hehe
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2022-07-18, 18:18 1
zbynekmaslanka napisał/a:

Chyba już opowiadałem. Jak wiecie ze ze kółkiem jakaś taka głupia blondynka ma kierować, wymyślcie co chcecie nawet, że "boli go noga" aby z nią nie jechać. Miałem taki przypadek że z taką osobą jechałem i przez całą drogę się bałem, to chyba jakiś szósty zmysł. Ta osoba pozniej kierowała i wylądowali na drzewie, efetkt 4 trupy razem z nią. To nie była jej wina, ale mówiło się że gdyby kto inny kierował .... itd itp



Kiedyś z koleżanka blondynka podjeżdża po mnie autem, wsiadam, wyjeżdzamy pierwsza prosta, a ona pierdoli coś i prawie na czołówkę, mówie o kurwa mać, odrazu zatrzymuj się, zamiana miejsc. Odwiozłem się bezpiecznie na chatę i wyjebane jaja. Potem laska miała nie jedną dziwną przygodę, w huj stłuczek otarć, w więcej niż jednym aucie. Niektóre kobiety naprawdę powinny mieć zakaz. Znam też inną blondynkę co 14 razy prawko zdawała, raz nawet dachowała na egzaminie, bo kotek czy inna kaczka.
Zgłoś
Avatar
heidegreen 2022-07-19, 10:44
Oj bardzo to smutne było
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie