18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Obrzydliwy "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zjedzenia...
zajebane z innej strony

Dwójka uczniów ze szkoły w Manitobie padła ofiarą okrutnego dowcipu. Nie nabrali ich jednak złośliwi koledzy, ale... opiekunka, z którą wyjechali na szkolną wycieczkę.



Kobieta podała uczniom odchody łosia, mówiąc, że to migdały w czekoladzie. Wszystko stało się na oczach nauczycieli i dyrektorki szkoły.

Włożyłam to do ust i nadgryzłam. I wtedy wszyscy zaczęli się ze mnie śmiać. Poszłam płakać do swojego namiotu - wspomina 14-letnia Brooke.

Dziewczyna mówi, że próbowała później wypłukać usta w strumieniu, ale nie mogła usunąć resztek odchodów spod aparatu ortodontycznego. Po incydencie zmieniła szkołę, ale, jak twierdzi, wciąż dostaje złośliwe smsy od byłych kolegów z klasy.

Ofiarom "dowcipu" groziło nie tylko upokorzenie, ale także problemy ze zdrowiem. W odchodach leśnych zwierząt znajduje się wiele pasożytów.Po nagłośnieniu sprawy przez media, dyrektorka szkoły straciła posadę.
Zgłoś
Avatar
CzaszekGocz 2013-04-20, 17:25 37
Opiekunka dzieci sadola Piwko
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-04-20, 17:37 5


Ktoś tu znalazł bratnią duszę
Zgłoś
Avatar
GrubyBoss 2013-04-20, 17:52 2
Za gówno zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-04-20, 18:05 9
W polaczkowie zaraz by się ciota powiesiła na skakance, a media by miały obsrane gacie przez kolejne pół roku
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-04-20, 18:10 22
czarq1994 napisał/a:

Obrzydliwy "żart" opiekunki. Dała dzieciom do zjedzenia...
zajebane z innej strony



...,że co ?

Dała dzieciom do zjedzenia zajebane z innej strony ?
A jak to wygląda ? A jak smakuje zajebane z innej strony ?
Jak schabowy?
Zgłoś
Avatar
łonder 2013-04-20, 18:12 27
W tym gównie mogły znajdować się jajeczka tasiemca z których rozwinęły by się larwy.Nie było by do śmiechu tej szmacie jak by u któregoś z dziecka zaczęły rozwijać w mózgu bądź w gałce ocznej i wpierdalając je soczyście .Durne kurwisko

@MorbidGo Up Za "polaczek","polaczki"."polaczkowo" zawsze murzyński chuj w dupę z kawałkiem szkła do żywotnio.
Nie zapomnij gdzie się urodziłeś.
Zgłoś
Avatar
fejmer 2013-04-20, 18:30
Było o tym głośno nawet ponad rok temu :p
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-20, 18:32
theonion.com/articles/justin-bieber-fan-jealous-of-anne-frank,32067/

To też dobre ;d
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-04-20, 18:41 5
MorbidGod napisał/a:

W polaczkowie zaraz by się ciota powiesiła na skakance, a media by miały obsrane gacie przez kolejne pół roku


W polaczkowie ? pokaż mi gdzie to leży bo pierwsze słysze o takim kraju -_-
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-04-20, 18:45 9
ja pierdole 14 lat u nie rozróżnić gówna od czekolady
Zgłoś
Avatar
afruch 2013-04-20, 18:45 5
Kurwa, też tak kiedyś zrobiłem. Jak byłem mały to u mojego dziadka na wsi było malowanie mieszkania. Meble zostały wyniesione na dwór i takie tam. Mój brat leżał na tapczanie przed domem. Ja poleciałem do klatki z królikami i nazbierałem bobków. Pytam się go czy chce draże. On na to pewnie dawaj i otworzył usta od razu. Całą garść mu wsypałem i dopiero po pierwszy gryzie się spostrzegł. Ehh takie tam zajebane z dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
sard 2013-04-20, 18:48 1
Cóż... tak to już jest jak dzieciaki nie mają pojęcia jak wygląda las i to co w nim żyje, a sądzą, że mleko bierze się z kartonu (debile nie wiedzą, że bierze się z butelki), myślą (znaczy słowne to nadużycie, ale tak się mówi - znaczy pisze) że samicą jelenia jest sarna itd. A potem się dziwią, że ktoś sprytniejszy wciśnie im jako smakołyk gówno... a przepraszam... tak się na co dzień dzieje w wielu supermarketach, gdzie można kupić ichniejsze wyroby garmażeryjne (czyli zmielone wszystko co zdechło wraz z zużytym papierem toaletowym, zużytymi podpaskami, wyciekami ropnymi, paznokciami, futrem z dupy enerdowskiej pływaczki i wydzieliną ze steku kolczatki.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-20, 19:01 2
opusative napisał/a:

ja pierdole 14 lat u nie rozróżnić gówna od czekolady



To i to brązowe, nawet Stiffler się pomylił.
A dziecko to ma raczej zaufanie do dorosłego, tym bardziej nauczyciela.
A jak coś weźmiesz pochopnie, szybko to jeszcze bardziej możesz się nagiąć. Mój kumpel kiedyś napił się szczochów tylko dlatego że szybko wychylił butelkę po piwie. Ale Ty internetowy napinaczu pewnie znów byś napisał: "nie rozróżnić szczochów od piwa".
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-04-20, 19:13
Dobrze zrobiła, tępić frajerów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie