18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Safety Demo po Śląsku
t................e • 2013-09-13, 13:08
Pozytywny pomysł Bingo Airways na niecodzienne przedstawienie instrukcji bezpieczeństwa (?nie wiem jak to się na Polski tłumaczy " Safety Demo")

Zgłoś
Avatar
dumad 2013-09-14, 17:48 10
żodyn z nas nie zrozumiał

ŻODYN!
Zgłoś
Avatar
franek000 2013-09-14, 18:15 6
Jak się nazywa czysty gorol?

czysty ciul.
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2013-09-14, 18:16 1
Zajebiste te wasze komentarze u góry, kurwa. Jesteście obywatelami jednego kraju, więc zamknąć mordy.
Jaka przyszłość czeka ten kraj, skoro wszyscy się ze sobą kłócą i chuj wie co chcą udowodnić.
Do tego zjebany rząd oraz ludzie, którzy nie interesują się polityką, nie mają mózgu i mamy POLSKE.
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-09-14, 18:21
remi1982 napisał/a:

Obrazek



Już pokazaliście na co was stać na plaży w Gdyni...Łowcy Meksykanów.Może rząd USA was zatrudni...

franek000 napisał/a:

Jak się nazywa czysty gorol?

czysty ciul.



Jebnij się łbem o zola....
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-09-14, 18:25 2
franek000 - aś to zdupcył.

Jak się nazywo umyty gorol?
Czysty ch*j!
Zgłoś
Avatar
hozuf 2013-09-14, 18:45 5
Jakby nie Śląsk i Ślązacy, to dalej byście kurwy gorolskie mieszkały w lepiankach.
Zgłoś
Avatar
tratatalo 2013-09-14, 18:46 20
huhuhyuyuyu

Zgłoś
Avatar
franek000 2013-09-14, 18:58 25
Już kiedyś próbowałem tu pokazywać, że Polak to Polak, niezależnie od tego, której części Polski pochodzi. Teraz mam na to wyjebane. Krew się we mnie gotuje, gdy czytam takie gówno. Plując na Śląsk i Ślązaków obrażacie pamięć Powstańców Śląskich, którzy walczyli i ginęli za to, by Śląsk był Polski.

A teraz zastanówcie się przez chwilę. Jest jedna rzecz, z której tak się śmiejecie. Węgiel. Po Naszemu wongel, wungiel i pewnie jeszcze w ciul nazw jest na węgiel kamienny wydobywany na Śląsku. Idzie zima. Dobrze by było mieć ciepło w domu. W jaki sposób w większości przypadków uzyskiwane jest ciepło? Przez spalanie węgla. W jaki sposób uzyskujemy energię elektryczną? Przez spalanie węgla. My, Polacy jesteśmy jeszcze przez długi czas skazani na korzystanie z węgla kamiennego jako surowca energetycznego. Kopalnie na Śląsku dają zatrudnienie wielu ludziom, którzy ciężko i uczciwie pracują, żebyście żyli w dobrych warunkach mając w domu ciepło i jasno. Ze Śląska idą gigantyczne pieniądze w postaci podatków oraz dzierżawy złóż naturalnych. Tak was to boli?

Wbrew pozorom Śląsk to bardzo fajne miejsce. Dużo zieleni - jak na miejsce tak gęsto zaludnione, dawne tereny przemysłowe są zrekultywowane i jest tam całkiem przyjemnie, ludzie zatrudnieni w przemyśle godnie żyją - nie ma na myśli tylko wysoko wykształconych inżynierów. Katowice mają mniejsze zanieczyszczenie powietrza niż Kraków. Wiele się zmieniło przez ostatnie lata. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zaniedbane miasta. Zapewne zmieni się to za jakiś czas. Na ten moment nie wyglądają tak atrakcyjnie jak miasta w zachodniej części Kraju lub na Pomorzu. Nie od razu Rzym zbudowano, kiedyś i u nas będzie ładniej niż obecnie.

Kończąc te moje wypociny. ODPIERDOLCIE SIĘ OD ŚLĄSKA!
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-09-14, 19:20 1
synonim słowa 'kurwa'?
Gorol.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-09-14, 19:24 1
@UP
synonimem to będzie raczej stara szklanki
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-09-14, 20:42
ulthart napisał/a:



Już pokazaliście na co was stać na plaży w Gdyni...Łowcy Meksykanów.Może rząd USA was zatrudni...

Jebnij się łbem o zola....



W Gdyni byli synki z Chorzowa, jo mieszkom w Katowicach ciulu. Weź se ciulnij kepom o zol to może Ci sie poustawio coś we łbie gorolu. A tak na marginesie wspomnę tylko, że gdyby nie Ślązacy i Śląsk to dalej mieszkałbyś w chatce z gówna.
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-09-14, 21:12
Twardo czytał skurwysynek, panienki musiały zapierdalać.
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-09-14, 21:35
remi1982 napisał/a:



W Gdyni byli synki z Chorzowa, jo mieszkom w Katowicach ciulu. Weź se ciulnij kepom o zol to może Ci sie poustawio coś we łbie gorolu. A tak na marginesie wspomnę tylko, że gdyby nie Ślązacy i Śląsk to dalej mieszkałbyś w chatce z gówna.



Heheh a Chorzów to nie ślunsk??? Człowieku mieszkam na ślunsku jak Ty to piszesz i wiesz co?Wy wszyscy tutaj jesteście pojebani.Przeprowadziłem się z Wielkopolski, dlatego że moja dziewczyna jest ze ślunska.Sami sobie jesteście winni.W pracy słysze tylko: Jesteś gorol jebany,zamknij się gorolu..itd itp...Sami sobie jesteście winni.Mam nadzieje ze ten cały wasz ślunsk piekło pochłonie jebane kopiwągle!!!
W ogóle jak słyszę "synki"ciulu" i te wasze pół niemieckie teksty...Idź na gruba i zapierdalaj a nie się w temat wpierdalasz...synku...LOL
Tak nietolerancyjnych ludzi jak na ślunsku to jeszcze nie widziałem.Gustlik by się za was wstydził...
Zgłoś
Avatar
don_self 2013-09-14, 21:59
Cała Polska, w cieniu Śląska. Pozdrawiam

Jak Hanysy mają normalnie traktować Polaków, skoro przedstawiacie nas w taki sposób? Nic wam nie zawdzięczamy, a w dodatku czujecie się jakoś lepsi od nas. Wiedzcie, że tylko sami napędzacie ten podział, aż dojdzie do tego momentu, aż będziemy mieli dość polskiego marazmu i się odłączymy. Wtedy to się zdziwcie
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-09-14, 23:06 2
A tam na tym powiedzmy najcieższym ślunsku to lekcje są prowadzone po Polsku czy w tym bełkocie poniemieckim ? Generalnie ślunsk od dłuższego czasu jest kulą u nogi, dopłacamy tylko żeby mogli się w tym węglu pobabrać i mieć za to kasiore, a potem jeszcze dopłacamy do ceny węgla. Bo niestety wydobycie jest niedochodowe. Nie wiem, czy tam pod ziemią chleją wóde czy co, ale płacimy z podatków na utrzymanie kopalni, potem przepłacamy wartość węgla o dobre 50 %, a i tak ledwo to wszystko trybi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie