18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Safety Demo po Śląsku
t................e • 2013-09-13, 13:08
Pozytywny pomysł Bingo Airways na niecodzienne przedstawienie instrukcji bezpieczeństwa (?nie wiem jak to się na Polski tłumaczy " Safety Demo")

Zgłoś
Avatar
franek000 2013-09-15, 0:53
Powiedz, która kopalnia jest nierentowna? Mam wielu znajomych, którzy pracują na grubie i jakoś żaden z nich nie mówi, żeby zapowiadało się na to, żeby mieli kopalnie zamykać z powodu braku opłacalności wydobycia. Nierentowne kopalnie same się pozamykały. Chyba żyjesz jeszcze w poprzednim systemie politycznym. Gdyby wydobycie było nieopłacalne, już nikt by się nie babrał w zjeżdżanie ponad tysiąc metrów pod ziemię, żeby kopać wongel.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-09-15, 1:55
Taki z tegho ślonski jak z kozi dupy trombka
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-09-15, 3:47 1
ulthart napisał/a:



Heheh a Chorzów to nie ślunsk??? Człowieku mieszkam na ślunsku jak Ty to piszesz i wiesz co?Wy wszyscy tutaj jesteście pojebani.Przeprowadziłem się z Wielkopolski, dlatego że moja dziewczyna jest ze ślunska.Sami sobie jesteście winni.W pracy słysze tylko: Jesteś gorol jebany,zamknij się gorolu..itd itp...Sami sobie jesteście winni.Mam nadzieje ze ten cały wasz ślunsk piekło pochłonie jebane kopiwągle!!!
W ogóle jak słyszę "synki"ciulu" i te wasze pół niemieckie teksty...Idź na gruba i zapierdalaj a nie się w temat wpierdalasz...synku...LOL
Tak nietolerancyjnych ludzi jak na ślunsku to jeszcze nie widziałem.Gustlik by się za was wstydził...


To sie ślonsko dziołcha zmarnowała i niestety se wziela gorola. A skoro nie podoba Ci się na śląsku, to spierdalaj na te swoje gorolowice jebać za 200zł i mieszkać w chatce z gówna.
Zgłoś
Avatar
u................t 2013-09-15, 9:53
remi1982 napisał/a:


To sie ślonsko dziołcha zmarnowała i niestety se wziela gorola. A skoro nie podoba Ci się na śląsku, to spierdalaj na te swoje gorolowice jebać za 200zł i mieszkać w chatce z gówna.



Zmarnowała by się z jakimś jak Ty to mówisz ślunskim ciulem.I racja spierdalam stąd jak najdalej, byle by tych waszych hałd nie oglądać
Zgłoś
Avatar
Rxx 2013-09-15, 11:03 1
Zawsze i wszędzie w każdej dyskusji dot. Śląska pada genialny tekst "Gdyby nie Śląsk to byście mieszkali w lepiance" i tym razem inteligenci mnie nie zawiedli
Zgłoś
Avatar
clipper 2013-09-15, 11:29
@ulthart, w takim razie Twoja dziołcha robi sobie gańba przyznając się że jest z gorolem. I nie próbuj godać po śląsku bo Ci to nie wychodzi pierdolony krawaciarzu. Jakbyście się tak nie dopierdalali do śląska to ślązacy mieliby inne nastawienie do goroli. Tfu.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2013-09-15, 19:14
clipper napisał/a:

@ulthart, w takim razie Twoja dziołcha robi sobie gańba przyznając się że jest z gorolem. I nie próbuj godać po śląsku bo Ci to nie wychodzi pierdolony krawaciarzu. Jakbyście się tak nie dopierdalali do śląska to ślązacy mieliby inne nastawienie do goroli. Tfu.


Panie, nas Polaków naprawde niewiele obchodzicie, a mówić w waszym bełkotliwym dialekcie nie uchodzi. To tak jak sikanie w miejscach publicznych. Niektórzy leją, a niektórym nie wypada. Na Sadistic.pl tolerujemy pisanie po Polsku.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-09-15, 20:37
Kurwa ten gif witamy w ślasku mnie rozpierdolił
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-09-16, 11:51
franek000 napisał/a:

Już kiedyś próbowałem tu pokazywać, że Polak to Polak, niezależnie od tego, której części Polski pochodzi. Teraz mam na to wyjebane. Krew się we mnie gotuje, gdy czytam takie gówno. Plując na Śląsk i Ślązaków obrażacie pamięć Powstańców Śląskich, którzy walczyli i ginęli za to, by Śląsk był Polski.

A teraz zastanówcie się przez chwilę. Jest jedna rzecz, z której tak się śmiejecie. Węgiel. Po Naszemu wongel, wungiel i pewnie jeszcze w ciul nazw jest na węgiel kamienny wydobywany na Śląsku. Idzie zima. Dobrze by było mieć ciepło w domu. W jaki sposób w większości przypadków uzyskiwane jest ciepło? Przez spalanie węgla. W jaki sposób uzyskujemy energię elektryczną? Przez spalanie węgla. My, Polacy jesteśmy jeszcze przez długi czas skazani na korzystanie z węgla kamiennego jako surowca energetycznego. Kopalnie na Śląsku dają zatrudnienie wielu ludziom, którzy ciężko i uczciwie pracują, żebyście żyli w dobrych warunkach mając w domu ciepło i jasno. Ze Śląska idą gigantyczne pieniądze w postaci podatków oraz dzierżawy złóż naturalnych. Tak was to boli?

Wbrew pozorom Śląsk to bardzo fajne miejsce. Dużo zieleni - jak na miejsce tak gęsto zaludnione, dawne tereny przemysłowe są zrekultywowane i jest tam całkiem przyjemnie, ludzie zatrudnieni w przemyśle godnie żyją - nie ma na myśli tylko wysoko wykształconych inżynierów. Katowice mają mniejsze zanieczyszczenie powietrza niż Kraków. Wiele się zmieniło przez ostatnie lata. Jedyne do czego mogę się przyczepić to zaniedbane miasta. Zapewne zmieni się to za jakiś czas. Na ten moment nie wyglądają tak atrakcyjnie jak miasta w zachodniej części Kraju lub na Pomorzu. Nie od razu Rzym zbudowano, kiedyś i u nas będzie ładniej niż obecnie.

Kończąc te moje wypociny. ODPIERDOLCIE SIĘ OD ŚLĄSKA!


Wow, to na tym zadupiu są ludzie, którzy potrafią normalnie pisać po polsku?! Szok!

A tak bardziej serio - nikt się nie śmieje z węgla, węgiel jest tylko pewnym symbolem całego górnośląskiego syfu.
Śmiejemy się, bo Wasza "gwara" brzmi jak najzwyklejsza rozmowa wieśniaków.
Śmiejemy się, bo tolerujecie takie gnidy jak członkowie RAŚ.
Śmiejemy się, bo piszecie hasła w stylu "Tylko Śląsk!", mieszkając tak naprawdę na peryferiach prawdziwego Śląska.
Śmiejemy się, bo macie krzykaczy, którzy chcą autonomii, a prawda jest taka, że jesteśmy sobie nawzajem tak samo potrzebni.
Śmiejemy się, bo sami tolerując tych krzykaczy plujecie na swoją historię i historię Powstańców Śląskich.

A węgiel? Węgiel to tylko węgiel.
Zgłoś
Avatar
The_Pablo 2013-09-16, 11:59 1
A co to Polski to jakieś 2 są lub więcej ze "nas polaków" czy "was polaków"? Praktycznie wszyscy Ślązacy są patriotami i są pro Polscy i bardziej niż Śląsk Opolski, Wrocław, Poznań i inne ziemie odzyskane, co więcej gwara śląska jest tak samo traktowana jak kaszubski a jakość ich się nikt nie czepia. Idąc dalej - podatki do budżetu, 2 pod względem zaludnienia województwo w Polsce, największa gęstość zaludnienia.

W 2009 r. produkt krajowy brutto woj. śląskiego wynosił 175,3 mld zł, co stanowiło 13,1% PKB Polski. Produkt krajowy brutto na 1 mieszkańca wynosił 37,8 tys. zł (107,2% średniej krajowej), co plasowało śląskie na 3. miejscu względem innych województw

W 2010 r. produkcja sprzedana przemysłu w woj. śląskim wynosiła 182,5 mld zł, co stanowiło 18,5% produkcji przemysłu Polski. Sprzedaż produkcji budowlano-montażowej w śląskim wynosiła 16,5 mld zł, co stanowiło 10,2% sprzedaży Polski

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie mieszkańca woj. śląskiego w 3. kwartale 2011 r. wynosiło 3726,95 zł, co lokowało je na 2. miejscu względem wszystkich województw[8].

W końcu marca 2012 liczba zarejestrowanych bezrobotnych w województwie obejmowała ok. 204,8 tys. mieszkańców, co stanowi stopę bezrobocia na poziomie 11,0% do aktywnych zawodowo

Do tego najwięcej dróg i torów kolejowych. I tak naprawdę to Polska potrzebuje województwa Śląskiego jak żadnego innego i to was boli. Że pod względem jakości życia powoli przewyższamy stolice, że faktyczna średnia pensja jest o 300 zeta wyższa niż w stolicy gdzie średnią zawyżają wam POlitycy i krawaciarze z korporacji

dolnośląskie 3701,84

kujawsko-pomorskie 3255,64

lubelskie 3409,40

lubuskie 3224,58

łódzkie 3458,27

małopolskie 3568,57

mazowieckie 4782,83

opolskie 3400,06

podkarpackie 3218,95

podlaskie 3327,41

pomorskie 3806,16

śląskie 3905,73

świętokrzyskie 3277,14

warmińsko-mazurskie 3184,72

wielkopolskie 3493,07

zachodniopomorskie 3453,45

a i w korkach tracimy mniej czasu bo dróg więcej
i co najciekawsze to Śląsk nie hejtuje całej reszty kraju tylko dzięki dystansowi do siebie po prostu "drze łacha" - tak samo śmiejemy się z siebie jak i z reszty
Pozdro
Zgłoś
Avatar
Piter72 2013-09-20, 13:44
Wysmarujcie się tym dobrze. Wszyscy.

Zgłoś