18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
D................l 2010-08-11, 2:02
Kurwa...



Narzekacie, że przegięli z krzyżem, a wy wcale nie jesteście lepsi. Teraz to wy przeginacie z nim. Mnie już męczy ten temat, czy można go na Sadistiku zakończyć?

Cytat:

Vader nie miał prawka



Wyjdź, dziecko, bo nie wiesz co mówisz. Vader miał prawko, już jak miał 9 lat to mógł jechać legalnie na wyścigu ścigaczy, oprócz tego był Tanem - jednym z dwóch znanych. Tan to była ranga dla najdoskonalszych pilotów i lotników w Galaktyce.

Sorry za offtop. Męczą mnie idiotyczne żarty, które się robi z czegoś, o czym nie ma się pojęcia.
Zgłoś
Avatar
jazda123 2010-08-11, 2:38
Nikt tu nie przegina ,a że to nas smieszy to problem dla ciebie ??
nie ładnie tak robic z siebie pajaca fanatyka i potem narzekać.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2010-08-11, 7:39
wafel00 napisał/a:

Mnie już męczy ten temat, czy można go na Sadistiku zakończyć?


Oh, przepraszamy najmocniej! specjalnie dla Cibie zamkniemy ten i wszystkie podobne do niego tematy Stary, jak Cie to męczy, to po co czytasz? każe Ci ktoś?
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2010-08-11, 8:38 3
wafel00 napisał/a:

Kurwa...

Obrazek

Narzekacie, że przegięli z krzyżem, a wy wcale nie jesteście lepsi. Teraz to wy przeginacie z nim. Mnie już męczy ten temat, czy można go na Sadistiku zakończyć?

Wyjdź, dziecko, bo nie wiesz co mówisz. Vader miał prawko, już jak miał 9 lat to mógł jechać legalnie na wyścigu ścigaczy, oprócz tego był Tanem - jednym z dwóch znanych. Tan to była ranga dla najdoskonalszych pilotów i lotników w Galaktyce.

Sorry za offtop. Męczą mnie idiotyczne żarty, które się robi z czegoś, o czym nie ma się pojęcia.



suchar

Zgłoś
Avatar
gerwant 2010-08-11, 9:15
Tylko Jarek tutaj nie pasuje.
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-08-11, 10:21
Uriz napisał/a:

A ten z tyłu, to jego kot?



Nie.
To orzel ktory spierdala z zarciem od Jarka, bo nie chce miec nic wspolnego z tym burdelem.
Zgłoś
Avatar
Dominus 2010-08-11, 17:23 1
"Wyjdź, dziecko, bo nie wiesz co mówisz. Vader miał prawko, już jak miał 9 lat to mógł jechać legalnie na wyścigu ścigaczy, oprócz tego był Tanem - jednym z dwóch znanych. Tan to była ranga dla najdoskonalszych pilotów i lotników w Galaktyce. "

na terenie Rzeczypospolitej nie miałby odpowiedniego dokumentu uprawniającego go do przejazdu żadną z kategorii wyszczególnionych w kodeksie prawa drogowego. Tanem czy nie Tanem, musiałby wziąć taksówkę o ile znalazłby kantor gotowy wymienić mu kredyty imperialne na złotówki.
Zgłoś
Avatar
zacher 2010-08-11, 23:04
żenada !!! przykry jesteś koleś
Zgłoś
Avatar
k................k 2010-08-12, 22:01
Uriz napisał/a:

A ten z tyłu, to jego kot?



To pierwsza dama !
Zgłoś