18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
~REsadER 2023-08-09, 14:48 2
silny motur, prawie go obalił
jest moc , jest pierdolnięcie
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-08-09, 14:58 1
Nie wiem czy ktoś zauważył, ale pod koniec filmu ktoś zapierdala autem jeszcze szybciej może będzie na innym filmiku na sadolu w krótce

Co do motopizdy to powinni w końcu startować na testy kosmonauty zamiast wysyłać drony ..
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-08-09, 15:05
Quassar napisał/a:

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale pod koniec filmu ktoś zapierdala autem jeszcze szybciej może będzie na innym filmiku na sadolu w krótce
Co do motopizdy to powinni w końcu startować na testy kosmonauty zamiast wysyłać drony ..



Motur już tak ze dwa razy szybciej od innych popylał, ale te autko to jak przecinak, liczę na harda
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-08-09, 21:26 1
Quassar napisał/a:

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale pod koniec filmu ktoś zapierdala autem jeszcze szybciej może będzie na innym filmiku na sadolu w krótce
Co do motopizdy to powinni w końcu startować na testy kosmonauty zamiast wysyłać drony ..



Sama końcówka filmiku jest przyspieszona, zwróć uwagę, jak nagle przyspieszają inne samochody. Ten na prawym pasie pewnie jechał trochę szybciej, ale nie tak jak słynne żółte renault.
Zgłoś
Avatar
waloos 2023-08-09, 23:30
Kierowca samochodu winny, tu nie ma co gadać. Ale motopizdy nie potrafią zrozumieć, że są chronieni dużo mniej niż kierowcy aut, że motocykl nie hamuje tak łatwo i szybko jak samochód, a mimo to nie mają żadnego oporu żeby zapierdalać dwa razy szybciej niż większość użytkowników dróg.

No kurwa....
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-08-10, 5:59
To było piękne, więcej poproszę
Zgłoś