18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Salto
o................9 • 2011-06-18, 22:17
Miota nim jak szatan !
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2011-06-19, 20:13
lawete ciagnie bmw e36 touring na lawecie e36 coupe. golf nie może ciagnać lawety bo ma za mało na hak nabijane i to nie zgodne z prawem
Zgłoś
Avatar
karolas123 2011-06-19, 22:13
Faktycznie to "trójka". I ma nabite prawo do ciagniecia takiej lawety bo ma duży motor. Wersje z małymi motorami nie miały możliwości holowania lawety do 3.5 t DMC
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2011-06-19, 22:31
karolas123 napisał/a:

Kto tam golfem ciagnie lawete? Przeciesz to bmw 5 touring...

Poza tym te e36 z lawety wazy niewiele ponad tonę.



Dla mnie osobówka nigdy się nie będzie nadawać na targanie lawety, dobra laweta, taka już zrobiona z głową ma wagę 300 - 500 kg i osobówka nigdy nie będzie w stanie dobrze się czuć z lawetą na dupie

Sam trochę potargałem aut i wiem co się dzieje z osobówką a co z busem i bus do tego jest najodpowiedniejszy, lub chociażby laweta z przednią osią skrętną

A w ogóle to ta sama BE EM KA ?? którą pokazujecie ?? bo tamta o ile dobrze widzę, że raz to ma całe fele maźnięte na pomarańczowo, a z tyłu ma dyfuzor cały maźnięty na pomarańczowo również, a ten driftowóz nie ma chociażby tego dyfuzora

Poza tym, czy golf czy BMW nie będzie nigdy miało wbite na hak więcej niż sam waży (tzw masa całkowita) a trzymanie się prawa to już odrębny problem
Zgłoś
Avatar
karolas123 2011-06-19, 22:41
To samo auto. Nie wiem tylko czy wracał z zawodów czy na zawody. Zawodnik w świecie driftingowej sceny bardzo znbany i utalentowany "musk". Auto na te własnie zawody otrzymało nowe malowanie.

Co do lawety, zgadzam sie osobówki sie do tego nie nadaja tutaj przyczyny są conajmniej dwie, jak to powiedział własciel. Pierwszy powód to to ze w touringu były koła 18 cali o konkretnej szerokości, oraz auto miało zaspawany most. Drugi powód to taki ze samo auto na lawecie było umiejscowione na końcu lawety co dało w efekcie to co widać na filmie. Tył auta które holowało lawetę był nie dociązony i przy zjezdzie z górki laweta zaczeła sama sie rządzić.

* masa całego zestawu może wynosić 3.5 t.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2011-06-19, 23:14
jeżeli to BMW to mój błąd, wygląda jak golf, ale jak i cały zestaw może mieć 3.5T to wiem, ale zważając na to, że mając na dupie coś co waży więcej niż moje auto to już jest ryzyko, które tutaj niestety nastąpiło i auto zaczęło tańczyć, ciągam auta i wiem, że osobówka nie nadaje się do tego, poza tym by trzeba było porządnie dociążyć tył, a dwa to nieprawidłowe rozłożenie ładunku jak kierowca powiedział no i niestety wyszło i dobrze że to tylko tak się skończyło, że auto tylko uszkodzone a nie żadnych ofiar, na przyszłość latającym z lawetami polecam targnąć albo nową albo używaną lawetę z obrotnicą, czyli przednią osią skrętną jest pewniejsza i nie robi przeciążeń na pojeździe holującym
Zgłoś
Avatar
faba 2011-06-20, 0:39
no i oczywiście max 60km/h
Zgłoś
Avatar
Lucek1234 2011-06-20, 13:38
To BMW to E36 i to nie jest jakieś wieśniacki tuning bo autko należy do jednego z polskich drifterów nie jakiego Musk.
Zgłoś
Avatar
HighEnd 2011-06-20, 21:55
gratuluje otagowania kurwa i tytułu...

tak myślałem że to chłopaczka z JBB...

piszecie ze chujowo zrobiona... ta beta kosztuje więcej niż wasze mieszkania...
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2011-06-24, 3:04
A tam się spinacie. Trafią w ręce naszych specjalistów i pójdą jako bezwypadkowe...
Zgłoś
Avatar
karolas123 2011-06-24, 17:37
Fura jest juz ogarnieta na niedzielne zawody
Zgłoś
Avatar
ZeD 2011-06-26, 18:06
Jechali na drift cup do sosnowca.
Zgłoś
Avatar
nanab 2011-06-28, 18:21
Kombajn na pole nie dojechał-zbiorów nie będzie!
autotuner.pl/index.php/Opisy/Musk-Bardziej-Bokiem.html
Naklejka na drzwiach dodaje +10 do prowadzenia(prawie tyle co naklejka na szybę "professynal dryfter") i +100koni. Jeszcze tylko końcówka wydechu i magnetyzery z allegro i mamy doskonały dryfotwy traktor, na który polecą wszystkie dziołchy spod remizy. Można dodać jeszcze krzywo przyklejone przednie koła(taśmy klejącej zabrakło) i już nikt nie ma z nim szans!
Zgłoś
Avatar
Drakooxxx 2011-07-30, 13:32
HighEnd napisał/a:

gratuluje otagowania kurwa i tytułu...

tak myślałem że to chłopaczka z JBB...

piszecie ze chujowo zrobiona... ta beta kosztuje więcej niż wasze mieszkania...


I tak jest pedalska
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-02-06, 22:41 2
Mogę odkopać? Nikt nie patrzy? No dobra

Otóż taka mała ciekawostka, autko z lawety nie zostało zezłomowane, gdzieżby! Jak nakazuje tradycja (piszę to czystym żartem), samochód został całkiem szybko odbudowany, dach wymieniony i jazda na tor

Niedługo po wypadku:



W wersji cabrio:



Nowy dach:



Jeszcze małe poprawki



I po remonciku:





I jeszcze komentarz właściciela odnośnie przyczyn wypadku:

Cytat:

W kombiaku nie było zaspawanego mostu. I tak żeby była jasność bo różne już widziałem komentarze - wcale nie jechałem szybko i nie odstawiałem "dryftów" z lawetą. W kombiaku miałem z tyłu 18" i nie mogłem zbyt głęboko wjechać driftowozem na lawetę. Był za mały nacisk na hak i jadąc z górki to laweta przejęła kontrolę nad wszystkim.

...i tak wiem -mogłem jechać jeszcze wolniej ale stało się . Na szczęście mam znajomych, którzy w takich chwilach mi pomagają

Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-09-08, 15:24
Kurwa-wyrazi więcej niż tysiąc słów. Ta daaa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie