18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Poszedłem do sklepu zrobić resztę zakupów na święta.

Pod sklepem zauważyłem stojącego mężczyznę, około 50 lat, ubranego nawet schludnie, niestety zapach świadczył o tym, że to prawdopodobnie bezdomny.

Ludzie omijali go z obrzydzeniem, a gdy wychodziłem ze sklepu, pojawiła się straż miejska która zwyczajnie się z niego nabijała i próbowała go wygonić. Żal mi się zrobiło tego biednego faceta, więc wrzuciłem zakupy do samochodu i wróciłem pod sklep.

Podszedłem do niego i zaproponowałem, że zrobię mu zakupy. Wziąłem go za rękę, ku przerażeniu przechodniów oraz złości strażników miejskich i weszliśmy razem do sklepu. Poprosiłem, aby wybrał sobie najpotrzebniejsze rzeczy.

Oponował, nie dałem jednak za wygraną. Chodziliśmy więc po sklepie, a facet za każdym razem, gdy miał wziąść coś z półki pytał mnie, czy może. Poszliśmy do kasy, mina kasjera i ludzi stojących za nami bezcenna. Nie mogli uwierzyć, że można być tak dobrym człowiekiem. Gdy wychodziliśmy ze sklepu, strażnicy miejscy oniemieli.

Gapie, ktorzy się zeszli w międzyczasie opuścili głowy i powoli zaczęli odchodzić, widać dotarło do nich, jacy z nich bezduszni ludzie. Gdy żegnałem się z tym bezdomnym, widziałem w jego oczach łzy, powiedział, że podałby mi rękę, ale dawno jej nie mył.

Sam szybko uścisnąłem mu dłoń i pożegnałem się. Gdy wsiadłem do samochodu, wybuchnąłem płaczem. Dotarło do mnie, że zachowałem się jak trzeba. Nadmienię, że jestem ateistą, z katolikami nie mam nic wspólnego.

Bierzcie przykład.

Załączam paragon który zatrzymałem na pamiątkę.


2019-12-18, 14:49
xiro napisał/a:

az dziwne ze na sadolu tego nie bylo, macie z wykopu rok temu



Nie wszyscy jak widać widzieli, nie psuj zabawy przy świętach.

2019-12-18, 15:37
Jesteś głupim naiwnym imbecylem ten menel żyje jak chce mu to odpowiada od siebie w życiu nic nie dawał i nic nie chciał dawać jedyne co robił to wymagał i wyłał od innych. Takim debilnym zachowaniem tylko g utwierdzasz go w przekonaniu że można nic nie robić i dostawać.
Ci ludzie którzy odeszli gdy " wyszedłeś z bezdomnym ze sklepu " oni nie odeszli ze spuszczona głową bo było im glupio oni odeszli bo dotarło do nich że jesteś wiekszym debilem od tego leniwego jelopa tym co zrobiłeś dałeś niezapczeczalny dowód braku posiadania przez ciebie nawet microskopijnych resztek inteligencji.
A kupujac mu w sumie tylko alkohol zapewne wykazałeś się dobrocią jak spotkasz pedofila też sie nad nim zlituj i podeślij mu jakas 11 latke to j***nia.
PS:meneli bezdomnych pasożytów gwałcicieli stręczycieli morderców itp takie gnidy powinno sie eliminować a nie im współczuć i im pomagac przygłupie.
Ale wmawiać se że zostałeś "bohaterem" to mi całkowicie łeb rozj***łeś jak ludzie moga być aż tak poej***ni JAK? ja sie pytam....

2019-12-18, 16:02
jawolenerwysol napisał/a:

Jesteś głupim naiwnym imbecylem ten menel żyje jak chce mu to odpowiada od siebie w życiu nic nie dawał i nic nie chciał dawać jedyne co robił to wymagał i wyłał od innych. Takim debilnym zachowaniem tylko g utwierdzasz go w przekonaniu że można nic nie robić i dostawać.
Ci ludzie którzy odeszli gdy " wyszedłeś z bezdomnym ze sklepu " oni nie odeszli ze spuszczona głową bo było im glupio oni odeszli bo dotarło do nich że jesteś wiekszym debilem od tego leniwego jelopa tym co zrobiłeś dałeś niezapczeczalny dowód braku posiadania przez ciebie nawet microskopijnych resztek inteligencji.
A kupujac mu w sumie tylko alkohol zapewne wykazałeś się dobrocią jak spotkasz pedofila też sie nad nim zlituj i podeślij mu jakas 11 latke to j***nia.
PS:meneli bezdomnych pasożytów gwałcicieli stręczycieli morderców itp takie gnidy powinno sie eliminować a nie im współczuć i im pomagac przygłupie.
Ale wmawiać se że zostałeś "bohaterem" to mi całkowicie łeb rozj***łeś jak ludzie moga być aż tak poej***ni JAK? ja sie pytam....



jawolenerwysol wstawaj, zesrałeś się


Je...........ik
2019-12-18, 16:37
Nie kłam k***a najpierw piszesz ze wziales go za rękę a potem ze k***a reki nie chcial ci podac na pożegnanie bo jej nie myl. Ja bym go zaprowadził do kamieniołomu zapiął kule do nogi i dal kilof w rękę zeby zarobil na jedzenie.

2019-12-18, 16:48

Sporo tej historyjki w necie

2019-12-18, 16:58
Nosz k***... wzruszyła mnie (nie) twoja historia, @DarkSlayer


2019-12-18, 17:06
jawolenerwysol napisał/a:

Jesteś głupim naiwnym imbecylem ten menel żyje jak chce mu to odpowiada od siebie w życiu nic nie dawał i nic nie chciał dawać jedyne co robił to wymagał i wyłał od innych. Takim debilnym zachowaniem tylko g utwierdzasz go w przekonaniu że można nic nie robić i dostawać.
Ci ludzie którzy odeszli gdy " wyszedłeś z bezdomnym ze sklepu " oni nie odeszli ze spuszczona głową bo było im glupio oni odeszli bo dotarło do nich że jesteś wiekszym debilem od tego leniwego jelopa tym co zrobiłeś dałeś niezapczeczalny dowód braku posiadania przez ciebie nawet microskopijnych resztek inteligencji.
A kupujac mu w sumie tylko alkohol zapewne wykazałeś się dobrocią jak spotkasz pedofila też sie nad nim zlituj i podeślij mu jakas 11 latke to j***nia.
PS:meneli bezdomnych pasożytów gwałcicieli stręczycieli morderców itp takie gnidy powinno sie eliminować a nie im współczuć i im pomagac przygłupie.
Ale wmawiać se że zostałeś "bohaterem" to mi całkowicie łeb rozj***łeś jak ludzie moga być aż tak poej***ni JAK? ja sie pytam....



Jeśli napisałeś to na serio, to będę się modlił o to żeby Mikołaj przyniósł Ci olej pod choinkę - wiesz, taki olej do głowy.

2019-12-18, 17:32
Stary suchar..

Ca...........on
2019-12-18, 17:44
Program ŻUL+

2019-12-18, 18:07
peto25 napisał/a:

Sporo tej historyjki w necie



Preczytałem rano, uśmiałem się porządnie, to myślę sobie, podziele się! może część sadoli nie widziała jeszcze, a szkoda bo dobre.

2019-12-18, 18:14
jawolenerwysol napisał/a:

Jesteś głupim naiwnym imbecylem ten menel żyje jak chce mu to odpowiada od siebie w życiu nic nie dawał i nic nie chciał dawać jedyne co robił to wymagał i wyłał od innych. Takim debilnym zachowaniem tylko g utwierdzasz go w przekonaniu że można nic nie robić i dostawać.
Ci ludzie którzy odeszli gdy " wyszedłeś z bezdomnym ze sklepu " oni nie odeszli ze spuszczona głową bo było im glupio oni odeszli bo dotarło do nich że jesteś wiekszym debilem od tego leniwego jelopa tym co zrobiłeś dałeś niezapczeczalny dowód braku posiadania przez ciebie nawet microskopijnych resztek inteligencji.
A kupujac mu w sumie tylko alkohol zapewne wykazałeś się dobrocią jak spotkasz pedofila też sie nad nim zlituj i podeślij mu jakas 11 latke to j***nia.
PS:meneli bezdomnych pasożytów gwałcicieli stręczycieli morderców itp takie gnidy powinno sie eliminować a nie im współczuć i im pomagac przygłupie.
Ale wmawiać se że zostałeś "bohaterem" to mi całkowicie łeb rozj***łeś jak ludzie moga być aż tak poej***ni JAK? ja sie pytam....



Ale ty jesteś popie**olony k***a do reszty i pie**olisz komuś,że nie ma inteligencji,a ty porównujesz zakup alkoholu osobie pełnoletniej z r*chaniem dzieci.Każdy nie chce sobie robi ze swoimi pieniędzmi co chce.dobry z ciebie niedorozwój,jeżeli porównujesz zrobienie zakupów obcej osobie do gwałcenia dzieci.Jak ktoś jest wfuj bogaty,to co mu tam L.Dicaprio rzucał kasę z balkonu gawiedzi,żeby miał radochę,jak bydło się o nią szarpie.A ty porównujesz to do przestępstw z najwyższego kalibru.Niech sobie każdy robi z swoja kasa co chce,to w końcu ich,a nie twoja,choc dupa boli widać żebyś decydował jak ktoś ma ją wydawać.Dziwne nie kogoS kasa a tu takie oburzenie i obrażanie jakiegoś fredzla bo wydał dwie stówki,żałosne wfuj

Ale ty jesteś popie**olony k***a do reszty i pie**olisz komuś,że nie ma inteligencji,a ty porównujesz zakup alkoholu osobie pełnoletniej z r*chaniem dzieci.Każdy nie chce sobie robi ze swoimi pieniędzmi co chce.dobry z ciebie niedorozwój,jeżeli porównujesz zrobienie zakupów obcej osobie do gwałcenia dzieci.Jak ktoś jest wfuj bogaty,to co mu tam L.Dicaprio rzucał kasę z balkonu gawiedzi,żeby miał radochę,jak bydło się o nią szarpie.A ty porównujesz to do przestępstw z najwyższego kalibru.Niech sobie każdy robi z swoja kasa co chce,to w końcu ich,a nie twoja,choc dupa boli widać żebyś decydował jak ktoś ma ją wydawać.Dziwne nie kogoS kasa a tu takie oburzenie i obrażanie jakiegoś fredzla bo wydał dwie stówki,żałosne wfuj

jawolenerwysol napisał/a:

Jesteś głupim naiwnym imbecylem ten menel żyje jak chce mu to odpowiada od siebie w życiu nic nie dawał i nic nie chciał dawać jedyne co robił to wymagał i wyłał od innych. Takim debilnym zachowaniem tylko g utwierdzasz go w przekonaniu że można nic nie robić i dostawać.
Ci ludzie którzy odeszli gdy " wyszedłeś z bezdomnym ze sklepu " oni nie odeszli ze spuszczona głową bo było im glupio oni odeszli bo dotarło do nich że jesteś wiekszym debilem od tego leniwego jelopa tym co zrobiłeś dałeś niezapczeczalny dowód braku posiadania przez ciebie nawet microskopijnych resztek inteligencji.
A kupujac mu w sumie tylko alkohol zapewne wykazałeś się dobrocią jak spotkasz pedofila też sie nad nim zlituj i podeślij mu jakas 11 latke to j***nia.
PS:meneli bezdomnych pasożytów gwałcicieli stręczycieli morderców itp takie gnidy powinno sie eliminować a nie im współczuć i im pomagac przygłupie.
Ale wmawiać se że zostałeś "bohaterem" to mi całkowicie łeb rozj***łeś jak ludzie moga być aż tak poej***ni JAK? ja sie pytam....



Ale ty jesteś popie**olony k***a do reszty i pie**olisz komuś,że nie ma inteligencji,a ty porównujesz zakup alkoholu osobie pełnoletniej z r*chaniem dzieci.Każdy nie chce sobie robi ze swoimi pieniędzmi co chce.dobry z ciebie niedorozwój,jeżeli porównujesz zrobienie zakupów obcej osobie do gwałcenia dzieci.Jak ktoś jest wfuj bogaty,to co mu tam L.Dicaprio rzucał kasę z balkonu gawiedzi,żeby miał radochę,jak bydło się o nią szarpie.A ty porównujesz to do przestępstw z najwyższego kalibru.Niech sobie każdy robi z swoja kasa co chce,to w końcu ich,a nie twoja,choc dupa boli widać żebyś decydował jak ktoś ma ją wydawać.Dziwne nie kogoS kasa a tu takie oburzenie i obrażanie,rzucanie bluzgami najgorszymi na typa za byle co bo wydał dwie stówki,żałosne wfuj i to z ciebie bardziej bije niedorozwojem i brakiem inteligencji,a masz sie za ch*j wie kogo,pie**olona wyrocznie co wolno co nie sp***aj

2019-12-18, 18:33
Żołądkowa już 36%. Sk***ysyny

Tr...........ty
2019-12-18, 18:50
Wzruszający dowcip. Że też ktoś zadał sobie tyle trudu, żeby wymyślić taką historię do paragonu.

2019-12-18, 18:51
A ja zwrócę uwagę na to co oczywiste na tym paragonie

Pomogłeś takim niepolskim korporacjom

1) Żubrówka = Russian Standard Company rosyjski holding z siedzibą w Moskwie
2) Żołądkowa gorzka = Stock Spirits Group Siedziba: Wielka Brytania
3) Krupnik – zarówno likier o miodowo-korzennym smaku jak i wódka – obie marki posiada francuska Belvedere.
4) Żubr = Kompania Piwowarska – grupa piwowarska z siedzibą w Poznaniu, należąca w 100% do japońskiego koncernu piwowarskiego Asahi
5) Bibułki Od 1944 roku w Holandii używano produktów Mascotte w celu zrobienia najlepszego papierosa.
Pomogłeś też
Urzędniczym pasożytniczym parszywym świniom do utylizacji które 43 zł z tego wszystkiego ukradły.
H-W-D-U = XUJ W DUPĘ URZĘDNIKOM

Kolonizatorzy Polski nie lubią gdy się przypomina to że przejęli już absolutnie wszystko .
Kto grał w grę MONOPOL ten zrozumie.
Anty-korporacjonizm w czasach powszechnego ogłupienia to coś za co będą wsadzać do więzienia.
a Anty-nacjonaliści są gorsi niż faszyści

2019-12-18, 20:10
Przecież ta historyjka jest k***a starsza od wyngla,a Wy łykacie jak ją jak młody rekin paprykarz :->