18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Tomaszu 2013-03-28, 17:40
Niedługo filmy pełnometrażowe będziecie przerabiać na gify.
Jeśli ktoś zna film, który został przerobiony na tego gifa to bym prosił.
Zgłoś
Avatar
S................3 2013-03-28, 17:50 3
@up to po prostu gif a nie film.
Zgłoś
Avatar
g................9 2013-03-28, 18:23 4
Tomaszu napisał/a:

Niedługo filmy pełnometrażowe będziecie przerabiać na gify.
Jeśli ktoś zna film, który został przerobiony na tego gifa to bym prosił.




p.s. polonista czy ki chuj, że w gifie dostrzegł pełnometrażowy film..
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-03-28, 20:56 5
@up pewnie kurwa kolejny po filozofii.
Zgłoś
Avatar
virusotron 2013-03-28, 21:08 2
@up wrócił z pracy w maku i filozofuje....
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-03-28, 21:10 1
Tomaszu napisał/a:

Niedługo filmy pełnometrażowe będziecie przerabiać na gify.



Prawdziwy krytyk, jesteś ekspertem?
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-03-28, 21:43
Facet który nie potrafi się babie postawić to pizda, nie facet. Nie mówię tu o braku szacunku do drugiej osoby. No i myślenie "zrobiłem jej dziecko to muszę z nią być" też jest pojebane. Musisz, a raczej powinieneś to się dzieciakiem zajmować, a nie babą której nie kochasz a której jedynie dziecko zrobiłeś.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-03-28, 22:19
@virusotron
filozuje to poprawna forma
przynajmniej mnie tak uczyli, ale przez kilka lat mogło się zmienić
(np. perwersujne używane bynajmniej jako przynajmniej i nikt nie widzi róznicy...)
Ach te gimnazja. Zamiast zwiększać poziom wiedzy uczniów, dąży do zrównania poziomu z debilami.
Zgłoś
Avatar
lemon1988 2013-03-28, 22:59
mnie uczyli "filozofuje" ale skoro nawet forma "szłem" jest teraz poprawna to cóż ja mogę...
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-03-28, 23:54
Widziałem dłuższą wersję tego gifa... ale tutaj jest zawarta cała esencja przekazu Idzie porucha potem jest tekst "Nie kocham Cie jedynie zrobiłem Ci dziecko" Prawda zeto? Zamiast kurwa przyznać się do błędu, że zjebało się 2 osobie życie (bądź co bądź rzyć ) jak kurwa jej nie kochasz to po chuj polazłeś z nią się pierdolić? Bo chuj swędział? Gumki kurwa nie można założyć jak już tak musisz biegać jak kot po badaniu prostaty? Pierdole tą "Nowoczesną filozofię" potem są takie filmy tupu "Bejbi blus" ja jebie... i tyle, ja jestem starego poglądu nie rucham tego czego nie kocham. A teraz hejtujcie tępe strzały, bo wam mózgi nie pozwalają na zrozumienie zasad wierności w związku oraz posiadania szacunku do siebie i do drugiej osoby... jesteś facet czy pizda, spłodziłeś dziecko to dbaj o to dziecko i matkę której zrobiłeś to cudo.
Zgłoś
Avatar
marek232 2013-03-29, 0:32
nie dziwię się, że wybrał drugą ...w końcu biała...
Zgłoś
Avatar
PanEmo 2013-03-29, 4:05
Od pewnego razu mam wrażenie, że powyższy gif dokładnie przedstawia małżeństwo moich rodziców.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-03-29, 10:29 1
Parzo, wiesz, ludzie się zmieniają. Może być tak, że zrobisz dziecko ukochanej, a ukochana po czasie zmieni się w kobietę której nie możesz znieść. Co wtedy? Moim zdaniem w takiej sytuacji nie ma co się męczyć i żyć z tą osobą. Opieka nad dzieckiem oczywiście, pomoc finansowa również, ale po co się męczyć, użerać i jeszcze narażać dziecko na niepotrzebny stres itd?
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-03-29, 12:46
Niby fakt zeto, ale nie prowadzmy inteligentnej dyskusji zejdzmy na poziom gibusiarni i sie zwyzywajmy od chujów i idiotów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie