18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
chocho 2020-03-30, 20:35 2
To widzę że miotła to podstawowa ogólnoświatowa broń na szczury.
Ostatnio był taki filmik z rodakami.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2020-03-30, 21:31 28
Pies jak na nich patrzy to żałuje, że nie został w schronisku.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-03-30, 21:49 2
Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2020-03-30, 21:53 3
Biedny szczur
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-03-30, 21:55 4
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.



To fakt. Jakaś uczelnia z USA prowadzi nad tym badania od chyba 1985 i od tamtego okresu spadł średnio ok 20%.
Mi od samego patrzenia na ten film estrogen skoczył.
Są wyjątki. Szukaj a znajdziesz. Jak to powiedział jeden pacjent psychiatryka "nadzieja jest dopóki jej nie ma". Podczas wypadku rozwaliło mu łeb i stracił część mózgu, ale złote myśli miał pierwszej klasy.
Zgłoś
Avatar
twentyfree 2020-03-30, 21:57 5
banda pedałów, piszczy to jak moja corka kiedy pozbawialem jej dziewictwa
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2020-03-30, 21:59 7
Pierdolicie. Normalne, że nikt nie chce się macać z podskakującym piskliwym posożytem. Ważne, że mission accomplished.
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2020-03-30, 22:01
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi z pwodu choroby....tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej
mam 41 lat i niedługo z tego świata naprawdę odchodzę z pwodu choroby....

Zgłoś
Avatar
Lobo24 2020-03-30, 22:31 1
[quote="Daniel01"
mam 41 lat i niedługo z tego świata naprawdę odchodzę z pwodu choroby....



Masturbacja to nie choroba.
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2020-03-30, 23:21 4
yebane polaczki w komentarzach pokazują jacy to są odwazni a byscie tak samo osrani byli jak oni albo i bardziej , chyba ze jakas cipa by stala jak tutaj i kamerowala to byscie nie chcieli wyjsc na nieudacznikow i cykorow... glupki posrane , sadol juz osiagnol takie dno jesli chodzi o uzytkownikow ... kiedys byl jakis poziom merytoryki ... a wiedzą polaczki ze szczur gdyby ugryzl to moglby doprowadzic do smiertelnych powiklan (zakazenie bakteryjne) ? szkoda czasu na pisanie z takimi ludzmi....
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2020-03-30, 23:32 2
udało im się pokonać tą bestię......... choć odkąd miałem w domu szczura swojego oswojonego to zmieniłem zdanie na temat tych zwierząt, są na prawdę bardzo mądre i nie ma co ich porównywać do świnek morskich i innych tego typu domowych gryzoni.....

taki przykład sprytu tych gryzoni

Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-03-31, 0:04 1
primo - jakby mi jakis pierdolony szczur skakal po podlodze to bym kurwa piszczal jak panienka, na zmiane bluzgal jak szewc i pewnie smial sie jak pojebany. Pierdolony moze roznosic jakies jebane chorobstwa i chuj wie czy nie upierdoli Cie w noge lub nie skoczy Ci na klate? Chuj go wie. Smieszne troche bo szczur duzo mniejszy i teoretycznie do zajebania w kilka sekund... komu szczur nie skoczyl na plecy to moze tylko zgrywac twardziala wpierdalajac chipsy przed monitorem

secundo - moze jestem pierdolniety, ale jakos nigdy nie doprowadzilem by w domu pojawily mi sie szcury. Nie znam sie ale wydaje mi sie, ze jak nie masz syfu i generalnie ejstes choc troche ogarniety - problemu ze szczurami nie powinno byc

po trzecie primo i secundo - zniewiesciale chlopaczki w dzisiejszych czasach to kombinacja pierdolenia lbgt, tolerancji oraz szczopionek rozpierdalajacych ludzkie organizmy. Ok ide zalozyc aluminiowa czapke bo reptalianie modsluchuja moje mysli.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-03-31, 1:09
Lobo24 napisał/a:

To fakt. Jakaś uczelnia z USA prowadzi nad tym badania od chyba 1985 i od tamtego okresu spadł średnio ok 20%.
Mi od samego patrzenia na ten film estrogen skoczył.
Są wyjątki. Szukaj a znajdziesz. Jak to powiedział jeden pacjent psychiatryka "nadzieja jest dopóki jej nie ma". Podczas wypadku rozwaliło mu łeb i stracił część mózgu, ale złote myśli miał pierwszej klasy.



Nie szukam, po prostu dzielę się spostrzeżeniami, które, jak się okazało, mają swoje potwierdzenie w nauce .
Zgłoś
Avatar
Wyrokulicy 2020-03-31, 8:53 2
outsidethebox86 napisał/a:

Gdzie ci mężczyźni... prawdziwi tacy... Jak patrzę na te młode pokolenia facetów to niestety stwierdzam, że z roku na rok mają coraz mniej testosteronu.



Ty byś pewnie tego szczura złapał w rękę i jeszcze go wpierdolil żywcem jak chińczyk. Znalazł się Kozak przed kompem..... Hahahaha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie