18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Toperson1 2021-09-16, 12:50 9
Moja była napluła mi w twarz jak wyparzałem naszemu dziecku butelkę na mleko. Tez nie opanowałem odruchu
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-09-16, 12:52 8
Co by nie mówić o kozojepcach i didnusach, to do kobiet podejście mają właściwe. Przez to że w Europie jest niewłaściwe tak łatwo im kolonizować.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2021-09-16, 12:52 1
Ehh ta murzynkowa miłość, aż się wzruszyłem
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2021-09-16, 14:04 1
Toperson1 napisał/a:

Moja była napluła mi w twarz jak wyparzałem naszemu dziecku butelkę na mleko. Tez nie opanowałem odruchu



Fajnie macie w tej Łodzi.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-09-16, 14:24
Z partyzanta i to jeszcze gorylice - ot mudżyński honor. Przynajmniej wyszło soft sadolowo.
Zgłoś
Avatar
Kostor 2021-09-16, 17:01
Toperson1 napisał/a:

Moja była napluła mi w twarz jak wyparzałem naszemu dziecku butelkę na mleko. Tez nie opanowałem odruchu



Dziwisz sie skoro je poroniła?
Zgłoś
Avatar
GranDzisław 2021-09-16, 17:19 3
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Z partyzanta i to jeszcze gorylice - ot mudżyński honor. Przynajmniej wyszło soft sadolowo.



Z partyzanta? Oplula go pytając go o to? Więc mogła wiedzieć że wyłapie w mazak
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2021-09-16, 18:19 1
Jakby ktoś słuchał samej ścieżki dźwiękowej to po prostu jak tarło w dżungli to brzmi. Jebane dzikusy
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2021-09-16, 21:25
janlew napisał/a:

Co by nie mówić o kozojepcach i didnusach, to do kobiet podejście mają właściwe. Przez to że w Europie jest niewłaściwe tak łatwo im kolonizować.



Mylisz dyr kolego, kobieta a szympansica to różnica
Zgłoś
Avatar
jebać_pis_w_dupsko 2021-09-16, 23:02
mam ambiwalentne odczucia po obejrzeniu tego filmiku, z jednej strony niby chuj z tego czarnucha ale z drugiej strony należało się tej pierdolonej koczkodanicy
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-09-17, 21:45
Crahd napisał/a:

Mylisz dyr kolego, kobieta a szympansica to różnica


Dla nich to kobiety, zresztą nieistotne. Arabki czy murzynki jak już się pchają na białe kutasy, to raczej celem podwyższenia standardu życia. Pojebane białe lewaczki, pchają się na brudne kutasy, bo po prostu są pojebane. W przypadku kobiet, nasza cywilizacja w stanie obecnym nie ma się czym chwalić. O porównaniu z Azjatkami nawet nie wspomnę. W Polsce i tak nie jest najgorzej, ale reszta Europy ...bełt
Zgłoś