18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
HerrAshtaroth 2010-10-10, 10:17
Blisko tego stawu łączącego żuchwę i resztę głowy jest splot nerwowy. Gdy ktoś dobrze pomierzy to żuchwa naciska na te nerwy i można powiedzieć dziękuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
lihens 2010-10-10, 11:12 2
@Twój stary

jaki błednik co ty gadasz durniu? błednik jest w uchu uderzając w brode a dokladnie w zuchwe gdzie jest nerw zuchwowy powoduje sie chwilowa utrate przytomnosci
Zgłoś
Avatar
Kamilek83 2010-10-10, 12:54
byczarz taki prosty powala na kolana dlatego ze podczas uderzenia w szczeke ta sie cofa odcinjac na chwilke doplyw krwi do mozgu a co za tym idzie powodujac chwilowe niedotlenienie
Zgłoś
Avatar
Sebeq91 2010-10-10, 13:10
Znowu mamy tutaj speców od wszystkiego ...
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-10-10, 21:56
Kamilek83 napisał/a:

byczarz taki prosty powala na kolana dlatego ze podczas uderzenia w szczeke ta sie cofa odcinjac na chwilke doplyw krwi do mozgu a co za tym idzie powodujac chwilowe niedotlenienie


Mam się śmiać czy płakać. Chwilowe niedotlenienie to ja mogę wywołać wstrzymując oddech. Mogę się mylić, ale nie zauważyłem, żeby dociskał pięścią jego żuchwę paręnaście sekund. Nie wiem dokładnie jak to się dzieje. Pewnie na pewno chodzi o te nerwy o których pisali moi przedmówcy, ale nie kurwa niedotlenienie. Ech... I po co ja się trudzę.

edit.
Do czego to doszło, żebym po 4 piwach nie mógł porządnie zdania skleić. Sorka za bałagan w szyku zdań.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-10-11, 10:43
ja ksie błędnik przestawia to robisz się pijany , a za utrate świadomości odpowiada chwilowe uszkodzenie/odłączenie kręgów szyjnych czy tam czegoś nerwowego
Zgłoś
Avatar
Slim700 2010-10-13, 16:12 2
Za utratę przytomności odpowiada pierdolnięcie, ot i filozofia
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2011-02-03, 16:38
Twój Stary napisał/a:

@up

w brode ! przestawia sie blednik i dobranoc :] proponuje pocwiczyc na mlodszej siostrze jak masz



w szczękę a nie w brode...
Zgłoś