18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
c................s 2013-12-30, 15:53
Co ten sędzia, ślepy jest?
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2013-12-30, 17:21 15
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-12-30, 20:34 1
Nie wiem co ten koleś myślał. Wątpię, że ktokolwiek z takiego dystansu byłby w stanie założyć latającą :v
Zgłoś
Avatar
Strone 2013-12-30, 22:36 11
Tamten mu jeszcze balache zakłada. Jakoś tak skojarzyło mi się z ZUSem i wszystikmi skurwiałymi politykami, zwykły szary biedny obywatel to ten w czarnym, ujebał sam siebie próbując coś zmienić, a skurwysyny i tak jeszcze dobiją A sam auto-nokaut fajny, ciekawe co z karczkiem
Zgłoś
Avatar
Shootee 2013-12-31, 3:01
Po chuju temat nazwałeś albo po Polsku albo angielsku kurwa. Polski język należy szanować wy wszystkie tępe chuje -_-. Powinno być albo : "self-knockout" albo w ostateczności "samo-nokaut". I jak ktoś chce się przypierdolić o moje przypierdalanie to chuj mu w dupę i żeby zginął w pierwszym zamachu razem z całą bandą innych chui. Bo kurwa może to jest i internet ale to takie pierdoły zmieniają ten kraj i taki kolejny komorowski dochodzi do władzy i nas ośmiesza.
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-12-31, 3:18 1
chuj tam, wypadki się zdarzają, bardziej ciekawi mnie ten idiota, który z nim walczy, przecież to czuć jak przeciwnik nie stawia oporu
Zgłoś
Avatar
markross 2013-12-31, 3:59 1
Z kilometra widać że czarny padł, debił w białym rzucił się na nóżkę a po chwili stwierdził że skoro trup to raz w życiu założy sobie tą dźwignie
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-12-31, 12:00
Mmm... judo
Zgłoś
Avatar
mblbn 2013-12-31, 14:03 2
markross napisał/a:

Z kilometra widać że czarny padł, debił w białym rzucił się na nóżkę a po chwili stwierdził że skoro trup to raz w życiu założy sobie tą dźwignie


nom, bo niebieski pas pewnie nigdy w życiu balachy nie zapiął
Zgłoś
Avatar
m................z 2014-01-03, 13:08
biały idiota nie widzi kiedy przeciwnik jest nieprzytomny, brawo
Zgłoś