18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
scorp02 2014-01-31, 20:13 2
To z filmu "V/H/S", ale nie pamiętam czy z jedynki, czy z dwójki. Nieźle popierdolony
Zgłoś
Avatar
zkwc 2014-01-31, 20:30 4
To z VHS 2 za&^#sty horror , szkoda, że brakuje tego typu horrorów w tym dzisiejszym gównie.
Zgłoś
Avatar
qrvishon 2014-01-31, 20:30
v/h/s 2 - polecam Marjan Pazidziusz
Zgłoś
Avatar
slannesh 2014-01-31, 20:33
Adobe affter effect (ew.Sony Vegas). Jestę ekspertę, dowidzenia.
Zgłoś
Avatar
Madern 2014-01-31, 20:50
V/H/S 2 fajnym horrorem ? Czy ja wiem, materiały o kosmitach czy takim prostym temacie jak zombie nie są jakieś wygórowane, cały film nie jest wcale jakiś super, no chyba, że ktoś lubi rozwalone łby tak jak na gifie to może i owszem.
Jako ekspert polecam filmy, przy których oglądaniu można się przestraszyć np. blair witch project, sinister,shutter - widmo, czy choćby nie najstarszą Obecność
Zgłoś
Avatar
Meril 2014-01-31, 21:40
Prawdopodobnie by to przeżył (jeśli wystarczająco szybko udzielonoby mu pomocy). Twarz by sobie pocharatał, i może uszkodził przedni płat mózgu, co najwyżej by go upośledziło, ale nie zaboło. Kretyn (Pomijając fakt że to fejk)
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-01-31, 21:48
Kolega mówi, że to fake.
Zgłoś
Avatar
Maze 2014-01-31, 22:22
Fejk, dosyć stara filmowa sztuczka, w pistolecie jest nabój ze sztuczną krwią, która wylatuje na sprężone powietrze to + dobra gra aktora = ładny efekt
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-31, 22:39
Co on kurwa strzelał z hukowca, że sobie tak ryj rozjebał? Wiem, że fejk, ale nawet w filmach pokroju Michaela Baya bardziej trzymają ię praw fizyki. :/
Zgłoś
Avatar
b................1 2014-02-01, 9:15
To jest gif z filmu vhs 2. I gość wcale po tym strzale w filmie nie zginął
Zgłoś
Avatar
zkwc 2014-02-02, 1:41
Madern napisał/a:

V/H/S 2 fajnym horrorem ? Czy ja wiem, materiały o kosmitach czy takim prostym temacie jak zombie nie są jakieś wygórowane, cały film nie jest wcale jakiś super, no chyba, że ktoś lubi rozwalone łby tak jak na gifie to może i owszem.
Jako ekspert polecam filmy, przy których oglądaniu można się przestraszyć np. blair witch project, sinister,shutter - widmo, czy choćby nie najstarszą Obecność



Wszystkie tytuły spoko ale Obecność jest słaba zwykła nowoczesna szmira typu wyskocz i drzyj ryja... dodałbym jeszcze Open grave, dobrze wchodzi na beret
Zgłoś
Avatar
chester900 2014-02-02, 23:40
kadr z filmu vhs 2 . fajny film , nieźle poryty tak ja i pierwsza czesc zreszta :3
Zgłoś