18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Samobójstwo w Notre Dame
Vof • 2013-05-21, 20:45

Około 70-letni mężczyzna zastrzelił się po południu w katedrze Notre Dame w Paryżu - poinformowała policja. Z najsłynniejszej świątyni we francuskiej stolicy natychmiast ewakuowano ludzi. Po incydencie katedrę zamknięto.

Z pierwszych informacji przekazany przez policję wynika, że mężczyzna był pisarzem. Samobójstwo popełnił tuż po godz. 16 przed ołtarzem, strzelając do siebie z pistoletu belgijskiej produkcji. Nie są na razie znane motywy tego czynu.

Samobójcą miał być 78-letni Dominique Venner, historyk, dziennikarz i eseista oraz przeciwnik przyjętej przez francuski parlament ustawy o małżeństwach homoseksualnych - podaje portal europe1.fr.

W swoim ostatnim wpisie na blogu zapowiedział „symboliczny i spektakularny gest” sprzeciwu wobec poszerzania praw dla homoseksualistów - podała rozgłośnia europe1.fr

Licząca 850 lat katedra Notre Dame, uważana za arcydzieło architektury wczesnego gotyku, jest co roku odwiedzana przez około 13 milionów ludzi z całego świata.
źródło: niezalezna.pl
Zgłoś
Avatar
rurkowiec 2013-05-21, 23:50 1
nie widzicie że te chłystki dwa zeofil czy rusofil i koniecswiata prowokują tylko, nie karmić troli
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-05-21, 23:51
o juz ruszyli ! wielcy rzucili sie bo ktos ma wlasna opinie o to Polska
Zgłoś
Avatar
Els 2013-05-21, 23:55 2
Gdyby był ciapatym to by wysadził całą katedrę ze sobą. Szkoda faceta, pewnie też wiek i związane z tym komplikacje spowodowały, że podjął taką decyzję a nie inną, ale przynajmniej był wierny swoim ideałom do końca.
Zgłoś
Avatar
erythnul 2013-05-22, 0:01 1
Cóż.. dla zachodu już nie widzę ratunku. Może gdyby natychmiast wprowadzili restrykcyjne prawo emigracyjne i obcieli socjal.. ale Francja jest czerwona i nic nie wskazuje żeby się zmieniła na inną niż ciapatą.
Zgłoś
Avatar
dante990 2013-05-22, 0:09 2
W artykule rzuciła mi się jedna rzecz. Nie wiadomo jakie są motywy jego czynu ale wiadomo że strzelał do siebie z pistoletu belgijskiej produkcji. Mają ci współcześni dziennikarze talent do sortowania informacji.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-22, 0:16 6
bocianju87 napisał/a:

rusofil jebany tolerancista(stka) huj wie czym jesteś. Giń smieciu. Załóż sobie rodzinę z dwóch ojców i adoptujcie syna i jebcie się w dupę i podawajcie dziecku hormony, żeby wyrosła baba z hujem. Hitlera trzeba na takie kurwy jak ty..



Jakbym założyła rodzinę z facetem, to byłaby to rodzina hetero. Nie mam czym jebać... No, chyba że założę strap-ona, ale to nie to samo : (



PS. Nie rozumiem tego z podawaniem hormonów, ale trudno zrozumieć człowieka chorego psychicznie. Czyżbyś miał jakieś przykre doświadczenia?
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-22, 0:18 1
Kurwa, ze wszystkiego, ale nie z niezależna.pl. Przecież tam piszą PiSowscy idioci
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-22, 0:54
Co za miekka cipa, prawdziwi twardziele oblewaja sie wacha i biegaja niczym pochodnia. A juz najwieksze skurwiele siadaja na ziemi i po cichu fajcza sie na wegiel.
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-05-22, 0:58
stalowyszczur napisał/a:

Co za miekka cipa, prawdziwi twardziele oblewaja sie wacha i biegaja niczym pochodnia. A juz najwieksze skurwiele siadaja na ziemi i po cichu fajcza sie na wegiel.

Najwięksi skurwiele siadają dupą na mrowisku
Zgłoś
Avatar
Arasul 2013-05-22, 1:19 2
Jeżeli to prawda, i ktoś się symbolicznie zabił w geście protestu przeciwko związkom homoseksualnym, to pozostaje mi to tylko skomentować w ten sposób:

xD
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-05-22, 1:39
Niech spoczywa w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-22, 1:39 4
Apeluję do sadolowych homofobów: idźcie jego śladem. Co prawda nie mam belgijskich pistoletów, ale mogę pożyczyć młotek.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-05-22, 2:47
Precz z pedalstwem. Nie chodzi tu już o jakieś kazania, Biblie czy inne religijne pierdolenie. Heteroseksualizm to naturalny porządek rzeczy. Nie mam nic do homoseksualistów, którzy żyją se po cichu i nie biją się o żadne prawa. Chuj mnie obchodzi kto, co i gdzie komu wkłada. Zaś tym co sieją te zboczone propagandy porządne leczenie psychiatryczne lub Cyklon B.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2013-05-22, 2:48 1
Jeżeli nawet na sadolu bronią pedalstwa to znaczy, że świat idzie w kurewsko złym kierunku...
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-05-22, 4:25
Miał taki ból dupy, że nie wytrzymał i się zastrzelił. Jeżeli był katolikiem to pewnie wierzył też, że w piekle (bo tam mają niby iść samobójcy) gdzie będzie ruchany przez diabła. Hehe

xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie