18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
elim Dzisiaj 19:40 6
Całkiem sprytne, zamiast hamować i ewentualnie wjechać w dupę tamtemu co mu wyjechał to zatopił auto.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 19:41 6
Dobrze, że mam szyby w tylnych drzwiach na korbkę.
Zgłoś
Avatar
StachuJoness Dzisiaj 19:47 12
Szybę by sobie opuścił i by wyszedł a ten skurwysyn siłuje się z drzwiami na które napiera woda.
Zgłoś
Avatar
Don_Max Dzisiaj 19:50 22


A można było otworzyć szybę
Zgłoś
Avatar
Geraldinio Dzisiaj 19:51 11
Świetnie, do pierdyliona moich fobii doszedł pierdylion pierwszy.
Zgłoś
Avatar
rakaniczo Dzisiaj 19:55 5
Zaimponował mi tokiem myślenia. Schował telefon nad słonecznik żeby nie zamókł, ale nie spróbował rozjebać nim szyby, o klamrze od pasa już nie wspominająć.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 19:58 4
Geraldinio napisał/a:

Świetnie, do pierdyliona moich fobii doszedł pierdylion pierwszy.



Kup sobie taki młoteczek do zbijania szyb jak w autobusach są i powieś na słupku B. Każdy kto wsiądzie z tobą do auta, będzie wiedział, że jesteś przezornym i przygotowanym na każdą ewentualność człowiekiem
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky Dzisiaj 19:59 17
Pamiętajcie. Czeka się spokojnie aż pojazd napełni się wodą,wtedy drzwi otworzycie bez problemu. No i hyc do góry. Chyba że nie potrafisz pływać. Wtedy giń pizdo.
Zgłoś
Avatar
Marris Dzisiaj 20:00 2
StachuJoness napisał/a:

Szybę by sobie opuścił i by wyszedł a ten skurwysyn siłuje się z drzwiami na które napiera woda.



Próbował otworzyć szyberdach ale zwarcie po wjechanie do wody , gdyby miał mechaniczne szyby na korbkę to by zwiał i by była dupa z nagrania
Zgłoś
Avatar
MysteryMan Dzisiaj 20:02 2
dżonyłojlker napisał/a:

Kup sobie taki młoteczek do zbijania szyb jak w autobusach są i powieś na słupku B. Każdy kto wsiądzie z tobą do auta, będzie wiedział, że jesteś przezornym i przygotowanym na każdą ewentualność człowiekiem



Wbrew pozorom nawet nie taka głupia rada, pod wodą jak zresztą widać na filmie nie otworzysz drzwi, pozostaje wybić szybę.

[ Dodano: 2024-10-04, 20:03 ]
BigLebovsky napisał/a:

Pamiętajcie. Czeka się spokojnie aż pojazd napełni się wodą,wtedy drzwi otworzycie bez problemu. No i hyc do góry. Chyba że nie potrafisz pływać. Wtedy giń pizdo.



a o tym to nie wiedziałem, zawsze myślałem że nie da się otworzyć drzwi jak wpadniesz do wody.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 Dzisiaj 20:03 2
StachuJoness napisał/a:

Szybę by sobie opuścił i by wyszedł a ten skurwysyn siłuje się z drzwiami na które napiera woda.



Prąd mu w aucie padł.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Dzisiaj 20:06 2
Geraldinio napisał/a:

Świetnie, do pierdyliona moich fobii doszedł pierdylion pierwszy.



Wiem ze adrenalina wylacza mozg, ale mimo wszystko mial nadal opcje ucieczki. A jak nic otworzyc nie mozesz, czekasz spokojnie az sie gruz wypelni woda i masz swoje 5 sekund;)
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Dzisiaj 20:07 3
Wystarczy po całkowitym zanurzeniu samochodu na 30 sekund wstrzymać oddech żeby samochód całkowicie wypełnił się w środku, ciśnienie wyrównuje się i otwierasz drzwi, przy normalnym oddechu jak NIE PANIKUJESZ I NIE DRZESZ RYJA jak ostatni zjeb(bo w czym ma to pomóc w tej sytuacji) wstrzymać go na minutę to nie jest żadne wyzwanie, zwłaszcza gdy adrenalina trochę dopinguje
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui Dzisiaj 20:07
Bmwf10520 napisał/a:

Prąd mu w aucie padł.



I to w sumie ciekawe, bo generalnie od razu nie powinien;) Takie smieszne, ze sprzety na bateryjke pod woda nadal potrafia chwile jeszcze popracowac. Slabe mial bezpieczniki:D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie