18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
gumofilec Dzisiaj 20:12 2
Wygląda mi to na ustawkę, przecież on wjeżdża specjalnie do tej wody, nawet nie jechali jakoś szybko, na spokojnie mógł wyhamować. Wydaje mi się że jak mu się nalała woda na równy poziom to już spokojnie mógł otworzyć drzwi zamiast kopać w nie bez sensu. Na koniec to darcie mordy bez emocji
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 20:15
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Wystarczy po całkowitym zanurzeniu samochodu na 30 sekund wstrzymać oddech żeby samochód całkowicie wypełnił się w środku, ciśnienie wyrównuje się i otwierasz drzwi, przy normalnym oddechu jak NIE PANIKUJESZ I NIE DRZESZ RYJA jak ostatni zjeb(bo w czym ma to pomóc w tej sytuacji) wstrzymać go na minutę to nie jest żadne wyzwanie, zwłaszcza gdy adrenalina trochę dopinguje



Wystarczyło by się zaparł i by ten szyber wypchnął nogami bez problemu. Zastanawiam się od początku czy to nie jest ustawione nagranie.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 Dzisiaj 20:22
debil nie wpadł na to żeby obniżyć szybę nawet jak ma elektryczne szyby to obniżyć ją zaraz gdy wpadł do stawu a nie jak debil czeka nie wiem na co a potem stęka i klepie w szybę jak najman o matę
Zgłoś
Avatar
Montana1 Dzisiaj 20:31 3
Można ściągnąć zagłówek i jego bolcami wybić szybę, miał dużo czasu ale wolał rozmawiać przez telefon
Zgłoś
Avatar
takamahi Dzisiaj 20:32 1
W tej sytuacji można zrobić masę rzeczy. Przede wszystkim zachować zimną krew i trzeźwy umysł, to najtrudniejsze niestety

1. zamiast siłować się z drzwiami, próbować otworzyć okno, przez chwile powinno jeszcze działać.

2. jak nie działa to je wykopać zanim zacznie na nie napierać woda, lub próbować stłuc używając czegoś metalowego (nawet zapinki od pasów)

3. Woda na tylne drzwi napiera mniej niż na przednie, - je przez jakiś czas da się otworzyć , ale to trzeba zrobić szybko

4. rozłożyć oparcie fotela i cofnąć osłonę i próbować wykopać szyberdach, tam woda napiera najpóźniej i da się to zrobić

5. Rozłożyć oparcie kanapy i wypierdalać z auta bagażnikiem, da się otworzyć z wewnątrz chyba w każdym aucie.

Jeżeli wszystko co powyższe zawiedzie należy szybko odpalić streama, włączyć monetyzację i odśpiewując "Yo Ho" zdychać jak prawdziwy mężczyzna , przynajmniej rodzina będzie miała kasę na pogrzeb.
Zgłoś
Avatar
kobo7 Dzisiaj 20:52 2
BigLebovsky napisał/a:

Pamiętajcie. Czeka się spokojnie aż pojazd napełni się wodą,wtedy drzwi otworzycie bez problemu. No i hyc do góry. Chyba że nie potrafisz pływać. Wtedy giń pizdo.



Dokładnie, trzeba poczekać, aż ciśnienia się wyrównają. W takich sytuacjach zawsze największym wrogiem jest panika. Gdzieś obiło mi się, że w Holandii takie manewry są na egzaminie na prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
barniak Dzisiaj 20:59 1
Szyby boczne wybija się uderzając w narożniki a nie w środek…
Zgłoś
Avatar
szopen_rs Dzisiaj 21:00
StachuJoness napisał/a:

Szybę by sobie opuścił i by wyszedł a ten skurwysyn siłuje się z drzwiami na które napiera woda.



Wszyscy jesteśmy mądrzy z przed monitora

[ Dodano: 2024-10-04, 21:03 ]
takamahi napisał/a:

W tej sytuacji można zrobić masę rzeczy. Przede wszystkim zachować zimną krew i trzeźwy umysł, to najtrudniejsze niestety
1. zamiast siłować się z drzwiami, próbować otworzyć okno, przez chwile powinno jeszcze działać.
2. jak nie działa to je wykopać zanim zacznie na nie napierać woda, lub próbować stłuc używając czegoś metalowego (nawet zapinki od pasów)
3. Woda na tylne drzwi napiera mniej niż na przednie, - je przez jakiś czas da się otworzyć , ale to trzeba zrobić szybko
4. rozłożyć oparcie fotela i cofnąć osłonę i próbować wykopać szyberdach, tam woda napiera najpóźniej i da się to zrobić
5. Rozłożyć oparcie kanapy i wypierdalać z auta bagażnikiem, da się otworzyć z wewnątrz chyba w każdym aucie.
Jeżeli wszystko co powyższe zawiedzie należy szybko odpalić streama, włączyć monetyzację i odśpiewując "Yo Ho" zdychać jak prawdziwy mężczyzna , przynajmniej rodzina będzie miała kasę na pogrzeb.

Zgłoś
Avatar
Nazhir Dzisiaj 21:06 1
dżonyłojlker napisał/a:

Kup sobie taki młoteczek do zbijania szyb jak w autobusach



a jak cię szkoda kasy na młoteczek, to szybę rozbija się klamrą od pasa bazpieczeństwa. Wystarczy mocniej walnąć i leci w drobny mak.
Zgłoś
Avatar
Tfujstarytotfojastara Dzisiaj 21:14
Jak już chciał zbić tę szybę to dlaczego nie telefonem?
Zgłoś
Avatar
Michal19852903 Dzisiaj 21:17
W takiej sytuacji drzwi otwieramy dopiero po napełnieniu się całkowicie wody do auta...no ale
Zgłoś
Avatar
Na_pohybel_ruskim Dzisiaj 21:18
sprzaczką od pasów można zbić szybę, pamiętajcie
Zgłoś
Avatar
Pedator Dzisiaj 21:24
Otwiera się szybe, czeka aż napełni i wypływa. Ewe tualnie próbuje wybić ale nie przednią tylko tylną boczną nogami.
Zgłoś
Avatar
viking19 Dzisiaj 21:31 1
gumofilec napisał/a:

Wygląda mi to na ustawkę,



wreszcie ktoś to napisal.
to moja pierwsza myśl, wyglada na ustawkę, i to mizerną.
Zgłoś
Avatar
PanWladca Dzisiaj 21:31
Noże ratunkowe, oprócz ostrza jest przecinak do pasków i zbijak do szyb.
Byle Boker wystarczy. Polecam Socom'a
Mój wybór na najlepsze wyjście:
Oparcie się o fotel i siłowe wyparcie nogami szyberdachu na zewnątrz. Wybicie szyby z przodu i po bokach jest ryzykowne ( oprócz tylne w tym przypadku) -odłamki, resztki szyby , do tego nagły wlew z jednej strony przechyliłby auto- jak wybijac, to tylko tylna lub boczne w początkowej fazie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie