18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
mesjans Wczoraj 21:38
StachuJoness napisał/a:

Szybę by sobie opuścił i by wyszedł a ten skurwysyn siłuje się z drzwiami na które napiera woda.



Pod wodą tylko kolbka działa albo młotek.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Wczoraj 21:45
Dobry materiał na szkolenie dla młodych orangutanów chcących zdobyć prawo jazdy
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 21:53
Chuj tam z nim ale w takiej sytuacji to też zagłówkiem można Szyba rozjebać najlepiej tylną
Zgłoś
Avatar
mCreydon Wczoraj 21:58
Mógł klamrom od pasów wybić szybe
Zgłoś
Avatar
Rutus Wczoraj 22:09
PanWladca napisał/a:

Noże ratunkowe, oprócz ostrza jest przecinak do pasków i zbijak do szyb.
Byle Boker wystarczy. Polecam Socom'a
Mój wybór na najlepsze wyjście:
Oparcie się o fotel i siłowe wyparcie nogami szyberdachu na zewnątrz. Wybicie szyby z przodu i po bokach jest ryzykowne ( oprócz tylne w tym przypadku) -odłamki, resztki szyby , do tego nagły wlew z jednej strony przechyliłby auto- jak wybijac, to tylko tylna lub boczne w początkowej fazie.



Ruike LD mają zbijak lub droższy vicek rescue tool.
Zgłoś
Avatar
Qubec Wczoraj 22:10
Mógł spokojnie wybić szybę pasem ta metalową końcówką. No w sumie mógł wszystkim wybić szybę. Noga łokciem nawet z główki. Ale co. Mógł uciekać do tyłu ale on chciał się utopić i to zrobił.
Zgłoś
Avatar
takamahi Wczoraj 22:11
szopen_rs napisał/a:

Wszyscy jesteśmy mądrzy z przed monitora



Dużo racji masz, ale, jak się oczytasz ze sposobami postepowania w określonych sytuacjach, parę razy się nad tym zastanowisz na spokojnie, to jeżeli już się znajdziesz w tej sytuacji i uda Ci się zachować "zimną krew", będziesz miał znacznie większe szanse niż osoba która nigdy o takiej sytuacji nie czytała i nie myślała. Lepiej znać rozwiązania i po prostu je przywołać z pamięci niż je wymyślać na bieżąco.

No i można sobie kupić to: młoteczek
Zgłoś
Avatar
Sascha Wczoraj 22:15
TrzeciaPyraNaTaczce napisał/a:

Wystarczy po całkowitym zanurzeniu samochodu na 30 sekund wstrzymać oddech żeby samochód całkowicie wypełnił się w środku, ciśnienie wyrównuje się i otwierasz drzwi, przy normalnym oddechu jak NIE PANIKUJESZ I NIE DRZESZ RYJA jak ostatni zjeb(bo w czym ma to pomóc w tej sytuacji) wstrzymać go na minutę to nie jest żadne wyzwanie, zwłaszcza gdy adrenalina trochę dopinguje



Chętnie zobaczę jak to spokojnie robisz, kiedy woda powoli podchodzi pod sufit. Wstrzymam razem z tobą oddech.
Zgłoś
Avatar
Extermis Wczoraj 22:26 4
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa Wczoraj 22:33
Ma branie u rybek. Rasa rybek. Rybki-Darwinki.
Zgłoś
Avatar
khain Wczoraj 22:36 1
Don_Max napisał/a:

A można było otworzyć szybę



Może szyba była na silnik elektryczny i pod wodą prąd nie chciał dopłynąć
Zgłoś
Avatar
psyhepl Wczoraj 22:41 1
Przecież to jest z filmu chińskiego sensacyjnego lol
Zgłoś
Avatar
spike2222 Wczoraj 22:45 2
MysteryMan napisał/a:

Wbrew pozorom nawet nie taka głupia rada, pod wodą jak zresztą widać na filmie nie otworzysz drzwi, pozostaje wybić szybę.
a o tym to nie wiedziałem, zawsze myślałem że nie da się otworzyć drzwi jak wpadniesz do wody.



Wszystko się rozchodzi o ciśnienie. Gdy samochód napełni się wodą, ciśnienie w samochodzie i w wodzie się wyrównuje i bez problemu otworzysz drzwi.
Zgłoś
Avatar
encoder178 Wczoraj 22:46
kurwa nie wpadl na to, aby otworzyc okno xD? Poza tym, ja np. w schowku mam taki mloteczek do rozjebywania szyby i kazdy kogo znam tez
Zgłoś
Avatar
gdfgdf Wczoraj 22:49
Co za debil, jak samochód juz prawie zalało wodą pod dach to się wyrównały ciśnienia na zewnątrz i w środku i mógł normalnie otworzyć te drzwi

[ Dodano 2024-10-04, 22:51 ]
Janko napisał/a:

Chuj tam z nim ale w takiej sytuacji to też zagłówkiem można Szyba rozjebać najlepiej tylną



Można było też kapucyna na szybko zwalić, ja bym tak zrobił w takiej sytuacji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie