18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Samochód potrąca kota
naczelny1 • 2019-04-29, 10:22
Dzień dobry.

Mam tutaj konto od paru lat, jednak nigdy nie miałem okazji by dodać materiał.
Dziś jako mój pierwszy post wrzucam nagranie sprzed dwóch godzin, które zabezpieczyłem z monitoringu mojej firmy, na którym widać, jak kot sąsiadów w trakcie polowania na wiewiórkę rzuca się koleżance z pracy pod koła. Nagrania nie edytowałem.
Koleżanka uderzyła kota tak, że nawet się nie zorientowała, uświadomili ją dopiero współpracownicy.
Żal sierściucha, dokarmialiśmy go z sympatii - ale kto w takiej okolicy puszcza koty luzem całymi dniami?
Kotek zdechł, poleżał, został utulony i sprzątnięty przez właścicielkę.
Tymczasem wracam do pracy. Miłego dnia.

Z poważaniem,
naczelny1

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-04-29, 10:41 18
Mnie jakoś nie zal skurwysyna...
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2019-04-29, 10:58 3
Wyłączyła mu tylny napęd.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-04-29, 11:05 11
naczelny1 napisał/a:

ale kto w takiej okolicy puszcza koty luzem całymi dniami?



W jakiej okolicy? Kot, tak samo jak pies to nie rybki, by trzymac tylko w domu. Rozumiem ze niektórym pasuje jak kot sra im w domu do kuwety, rozmnosi zarazki i smród.

Kot ma plować na szkodniki, innego sensu trzymania kota nie widzę. Oczywiscie sa osoby ze zjebaniem umyslowym, które uważaja zwierze za członka rodziny i w ten sposób chca zapełnic swoja emocjonalna pustke.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2019-04-29, 11:39 1
Kota szkoda. No i tego rozjeżdżonego trawnika wokół drzew też żal
Zgłoś
Avatar
naczelny1 2019-04-29, 11:56 3
kolosasz napisał/a:

Kota szkoda. No i tego rozjeżdżonego trawnika wokół drzew też żal



W kwestii trawnika, to mam jeszcze materiał z tej samej kamery, jak prezes jednego z lokalnych klubów sportowych wjeżdżając tyłem pod te taśmy rozpierdala Panamerę o drzewo tak, że się jej oczki odklejają- ale nie zamieszczam z przyczyn prawnych.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-04-29, 12:17 1
Piwko za materiał własny, a co do kotka, to chyba skonsumował swoje 7żyć za jednym zamachem. A koleżanka niech się trzyma lini prowadzącej na jezdni,jak będzie jechała tak jak jest namalowane, to nie potrąci już nikogo
Zgłoś
Avatar
JG800 2019-04-29, 12:25
Dalej zaszedł po potrąceniu niż przeciętny chińczyk.
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2019-04-29, 14:07 1
poligon6 napisał/a:

W jakiej okolicy? Kot, tak samo jak pies to nie rybki, by trzymac tylko w domu. Rozumiem ze niektórym pasuje jak kot sra im w domu do kuwety, rozmnosi zarazki i smród.
Kot ma plować na szkodniki, innego sensu trzymania kota nie widzę. Oczywiscie sa osoby ze zjebaniem umyslowym, które uważaja zwierze za członka rodziny i w ten sposób chca zapełnic swoja emocjonalna pustke.



Również uważam że trzymanie kota w domu to robienie mu krzywdy. Z natury koty są najbardziej dzikim zwierzętami domowymi. Mój kurwiarz wychodzi na 3 miesiace, a potem wraca, przezimuje i rusza dalej. Im wiecej wolności tym lepiej. Sam bym chciał tak żyć.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-04-29, 15:02 1
witaj naczelny....
Zgłoś
Avatar
Alicjontko 2019-04-29, 16:46 1
@medyklujleczywchuj Tylko przez te 3 miechy wyrucha mnóstwo kocic, bo pewnie nie wykastrowany, narobi dzieciarni i potem się coraz więcej kocisk szlaja po ulicach i dochodzi do sytuacji jak na filmiku i koło się zamyka.
Zgłoś
Avatar
buhahapl 2019-04-29, 18:03
A kogo to obchodzi?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-04-29, 18:40 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mnie jakoś nie zal skurwysyna...



A co się stało Kaczyńskiemu?
Zgłoś
Avatar
łechtaczka 2019-04-29, 18:43 5
jebać te wszystkie wszawe skurwiałe sierściuchy. Szkoda, że nie masz jakiegoś zbliżenia na truchło, materiał by był bardziej przyjemny dla oka.
Zgłoś
Avatar
naczelny1 2019-04-29, 21:23 10
Kurwa, skąd się bierze w ludziach taka piwniczna nienawiść do kotów? Tata porzucił was i mamę, bo wolał ruchać koty, czy co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie