18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Samochód - przynęta w czarnym gettcie
B................o • 2012-10-25, 3:31
Samochód-przynęta został ustawiony w gettcie czarnych w Chicago, USiA. Ukryta kamera pokazuje jak nastoletni złodzieje rozkradają wszystko, co wydaje im się posiadać jakąkolwiek wartość...

Zgłoś
Avatar
p.kot 2012-10-25, 9:34
Te Getta powinni rozpierdolić, rzucają się na to auto jak małpy na banana.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-10-25, 9:35 43
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



nie po to urodziłem się biały, żebyś mi pierdolił takie głodne kawałki o biednych murzynkach.
zapisz się do animals i kup im po bananie
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2012-10-25, 9:36 9
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



Jak im tak źle niech wracają do afryki polować, a nie okradają uczciwych obywateli.
Zgłoś
Avatar
KowalEsko93 2012-10-25, 9:42 3
Bronisław_Komorowski te czarnuszki sa lepiej ubrane od nie jednego polaka. Kradna bo sa zlodziejami. Proste.
Zgłoś
Avatar
Macieyou 2012-10-25, 9:44 13
@yahym, raczej ten film będzie bardziej odpowiedni:)
Jeszcze ta muzyka

Zgłoś
Avatar
wernetto 2012-10-25, 9:47 1
gdyby nie czarni, to bym myślał, że to metafora naszego sejmu.
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-10-25, 9:58
Cha jacyś hujowi ci złodzieje auta nie dali rady zajebać postawcie taka przynente u mnie pod blokiem , a zobaczycie jak w ciągu 20minut znajdzie amatora i hyc do dziupli .A kamery by nic nie zarejestrowały bo sygnał zakłócony i nie musiał by mieć kluczyków nawet z alarmem .
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-10-25, 10:00
Końcowy napis- czcionka niczym z GTA, jakiś ukryty podtekst?
Zgłoś
Avatar
Calios20 2012-10-25, 10:06 1
Cytat:

Cha jacyś hujowi ci złodzieje auta nie dali rady zajebać postawcie taka przynente u mnie pod blokiem , a zobaczycie jak w ciągu 20minut znajdzie amatora i hyc do dziupli .A kamery by nic nie zarejestrowały bo sygnał zakłócony i nie musiał by mieć kluczyków nawet z alarmem



Nie wiedziałem , że dresy biegają z przenośnym działem EMP do wysadzania elektroniki w promieniu 500 metrów :o
Zgłoś
Avatar
bachor666 2012-10-25, 10:17
Tutaj wystąpił błąd myślowy policjantów Filmik powinien się nazywać samochód- przynęta - bomba pułapka.
Tyle czarnych problemów za jednym "zamachem" można było rozwiązać....
Zgłoś
Avatar
p@n 2012-10-25, 10:17
Nie mam nic do murzynów, ale do złodziei już tak... A nie, zaraz... przecież każdy murzyn to złodziej...
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-10-25, 10:22
to wyglądało jak atak pirani.
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-10-25, 10:41
Czarne ścierwa... Ale białasy dalej będą ich bronić że rasizm itp ...
A wogle to policja też fajnie to zorganizowała... Tak podjechali że wszyscy uciekli. Ciekawe czy chociaż jedną małpke udało im się zatrzymać ....
Zgłoś
Avatar
Najlepszy_na_świecie 2012-10-25, 10:59 1
Bronisław_Komorowski napisał/a:

Jebnieci jesteście. Fajnie tak komentować, kiedy ma się ciepełko w domu, hajs. Ale gdybyście mieli tyle co oni i chodzili głodni spać też byście kradli.



To niech zaczną pracować, a nie wakacje cały rok. Jakby inni siedzieli jak oni to też by nie mieli co jeść. Patologia straszna.

PS.

O cyganach też zmienie zdanie jak mi ktoś pokaże pracującego cygana.
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-10-25, 11:41
Już słyszę pisk tych wszystkich lewackich pizd z którymi studiuję (psychologię):

"Czarni są tacy jacy są, bo społeczeństwo obniżyło swoje oczekiwania względem nich, więc oni względem siebie też. To nie ich wina. To wina białego społeczeństwa. To NASZA wina."
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie