18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:38
🔥 Pani poseł - popularne w ostatnich 24h
Avatar
donkapusta 2024-06-23, 12:08 14
Nie wygląda to autentycznie, ale mogło się zdarzyć. Sam byłem świadkiem podobnej sytuacji.....
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-23, 12:23 7
Samochody dla kobiet i pedałów powinny być z urzędu różowe.
Zgłoś
Avatar
modified1 2024-06-23, 12:42 2
Może się tak zdarzyć co w tym dziwnego. Nie raz widziałem te same samochody gdzieś na parkingu sklepowym xd
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-06-23, 12:42 5
PsikutaBezS napisał/a:

Samochody dla kobiet i pedałów powinny być z urzędu różowe.



Zawsze możesz sobie przemalować
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-23, 13:56
PsikutaBezS napisał/a:

Samochody dla kobiet i pedałów powinny być z urzędu różowe.



Myślisz, że pedały chcą się wozić starą maciorą? Bo kobietom to raczej wszystko jedno i tak nie potrafią parkować...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-23, 14:07 1
Wyruchałbym obie. Najpierw jedną na tylnym siedzeniu Mercedesa, a potem drugą na rozłożonym przednim fotelu.
Nie musiałyby odjeżdżać z tego parkingu.
Zgłoś
Avatar
Pro100wPussy 2024-06-23, 14:29 11
W roli głownej:
Weronika Rosati
Barbara-szatan
Reżyseria: Patryk Vega
Zgłoś
Avatar
elim 2024-06-23, 14:40 3
Dobre auto, nie dało się otworzyć kluczykiem z identycznego egzemplarza. Kiedyś to były czasy, mój tata tak po prostu otworzył malucha podobnego do tego który posiadał, zorientował się że to nie jego jak już miał odjeżdżać.
Zgłoś
Avatar
M883 2024-06-23, 14:45 4
elim napisał/a:

Dobre auto, nie dało się otworzyć kluczykiem z identycznego egzemplarza. Kiedyś to były czasy, mój tata tak po prostu otworzył malucha podobnego do tego który posiadał, zorientował się że to nie jego jak już miał odjeżdżać.



Właśnie chciałem o tym pisać. Ta sama sytuacja, tylko Cinquecento.
Zgłoś
Avatar
pol616 2024-06-23, 14:54 5
smc napisał/a:

Wyruchałbym obie. Najpierw jedną na tylnym siedzeniu Mercedesa, a potem drugą na rozłożonym przednim fotelu.
Nie musiałyby odjeżdżać z tego parkingu.



A jedyne co, to możesz sobie zwalić tego swojego mikrusa.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-23, 16:17
modified1 napisał/a:

Może się tak zdarzyć co w tym dziwnego. Nie raz widziałem te same samochody gdzieś na parkingu sklepowym xd



No ale bez przesady. Może się zdarzyć... może... okej no ale prawdopodobieństwo, że ktoś to będzie nagrywać jest już znikome.
Do tego kurwa mać no zupełnie inne miejsca parkingowe. Jakby to było jeszcze w środkowych rządach to no może ale jeśli jedno auto jest skrajnie i bez czegokolwiek przed nim to cięzko kurwa pomylić chyba, że ta laska to pierdolona ameba ale....
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-06-23, 18:17 1
M883 napisał/a:

Właśnie chciałem o tym pisać. Ta sama sytuacja, tylko Cinquecento.



za małolata w bloku mieszkaliśmy,stary co piątek z roboty najebany przychodził bo był trepemw jednostce.
Raz pojebał piętra i wbił sasiadom na mieszkanie położył sie spać i nie do obudzenia.
Sasiad przyszedl mówi że niech stary sie wyśpi i chuj.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-06-23, 18:31 1
No, ale gałę pewnie robi perfekcyjnie.
Zgłoś
Avatar
Methodic 2024-06-23, 19:44
Mogła po prostu pożyczyć od kogoś auto. Dostała kluczyki i informacje, że fura jest na parkingu. Przecież nie można być aż tak głupim. Chociaż...🤔
Zgłoś