18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ellsworth 2023-01-07, 22:16 1
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popierdolił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo chujowsze - pierdolisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



Co? hahaha! Mężczyzna? Pizda! Mężczyzna rozwiązuje swoje problemy a nie ucieka przed nimi. Zwykły tchórz.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-01-07, 23:37
Jednego tchórza i idioty mniej...
Zgłoś
Avatar
puchacz102 2023-01-08, 0:11 1
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popierdolił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo chujowsze - pierdolisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



Mężczyzna ? Jebana gruba ciota zbyt przerażona by żyć, dobrze że się odpierdolił. Chuj mu w dupę i na imię. Jak widzę ludzi którzy mi pierdolą o tym że sobie nie radzą, że im ciężko. Jedź synku na wydział onkologi dziecięcej i tam powiedz ludziom o swoich kurwa śmiesznych problemach, że masz stare auto ze cię szef wkurwia i ze starą boli głowa. Pierdolę samobójców i pierdolę serdecznie ludzi którzy mówią że trzeba mieć odwagę żeby się kurwa zabić, jebnij 250 paczę ketonalu i po problemie, to jakieś 20-30 pln. nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Kalisu 2023-01-08, 5:22 3
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popierdolił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo chujowsze - pierdolisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



sklej pizde pls
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2023-01-08, 6:39
Mdokurwo69 napisał/a:

Chciałbym kiedyś coś takiego przeżyć.



Ok to kup gnata i podaj adres
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-08, 20:37 1
puchacz102 napisał/a:

Mężczyzna ? Jebana gruba ciota zbyt przerażona by żyć, dobrze że się odpierdolił. Chuj mu w dupę i na imię. Jak widzę ludzi którzy mi pierdolą o tym że sobie nie radzą, że im ciężko. Jedź synku na wydział onkologi dziecięcej i tam powiedz ludziom o swoich kurwa śmiesznych problemach, że masz stare auto ze cię szef wkurwia i ze starą boli głowa. Pierdolę samobójców i pierdolę serdecznie ludzi którzy mówią że trzeba mieć odwagę żeby się kurwa zabić, jebnij 250 paczę ketonalu i po problemie, to jakieś 20-30 pln. nie pozdrawiam



Bierz przykład z cytowanego przez ciebie komentarza i upiększ nam współczesny świat
A tak na poważnie tacy ludzie byli, są i będą i pierdoli ich Twoje zdanie na ich temat
Zgłoś
Avatar
puchacz102 2023-01-08, 21:28 1
neo001 napisał/a:

Bierz przykład z cytowanego przez ciebie komentarza i upiększ nam współczesny świat
A tak na poważnie tacy ludzie byli, są i będą i pierdoli ich Twoje zdanie na ich temat



na taką brutalną logikę nie mogę się nie zgodzić. polać mu

Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-01-09, 1:27
sothis napisał/a:

Ale za to mężczyzna. Nie dawał sobie z czymś rady to wziął gnata, popierdolił coś pożegnalnie i strzelił sobie w łeb.
Tymczasem Ty jesteś dużo chujowsze - pierdolisz głupoty na tym portalu już tyle czasu, a nie jesteś uprzejmy upiększyć świata idąc w ślady gościa z nagrania



Daj mi gnata, zrobię to samo.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-09, 21:45
Szary_Jeleń napisał/a:

Daj mi gnata, zrobię to samo.



E, o Tobie nic nie wiem, więc ciężko stwierdzić czy bez ciebie świat by tracił czy zyskiwał.
Zgłoś